11.06.18, 15:26
Po kontakcie tel odstawilam neuroleptyk i zaczela sie jazda. Niepokoj, wymioty, arytmia niby pisze by stopniowo odstawiac lek ale ja bralam tak mala dawke ze wg mnie bezsensem bylo stopniowac odstawianie a lekarz nic nie mowil. Z racji wymiotow i problemow kardiologicznych podjechalam wczoraj do internisty, ten po zrobieniu EKG uznal ze nie wie co ze mna zeobic i dal skierowanie do szpitala by uzupelnili elektrolity i skonsultowali psychiatrycznie. Nie pojechalam. Uzupelnilam gastrolitem. I dzis znowu niepokoj, wstalam o 14bo nie bylam w stanie sie spionizowac. Poplakalam sie przy myciu naczyn.
Czyzby moja remisja poszla w diabli?
Ludze sie ze to chwilowe. Co mam zrobic z tym niepokojem?

--
Ci, których najtrudniej kochać najbardziej tego potrzebują.
Edytor zaawansowany
  • mardaani.74 11.06.18, 23:09
    znowu? po co Ty bez przerwy kombinujesz z lekami? jak jest dobrze to pobądź w tym stanie i nie zmieniaj bez przerwy leczenia. To do niczego nie prowadzi. Błędne koło.

--
    Kiedy kończy się nadzieja, zaczyna się groza
  • martyna2525 12.06.18, 08:12
    Hola. Nie zmienilam sama tylko za porozumieniem lekarza bo mam prolaktyne bardzo wysoka. Pisalam o tym, jak rowniez o tym ze boje sie ewentualnej destabilizacji. To nie jest moje widzi mi sie, bo remisja bardzo mi odpowiada.

--
  • mardaani.74 14.06.18, 11:30
    No to chyba musisz zapytać tego lekarza który kazał lek odstawić. Masz zbyt skomplikowaną sytuację zdrowotną żeby forum mogło dać Ci odpowiedź.

--
  • nebelowa 14.06.18, 19:26
    Co mam zrobic, jak od kilku dni budze sie miedzy 4, a 4:15 wlasnie z niepokojem ? Wstaje, zeby nie lezec i zaczac sie wkrecac i ide czyms sie zajac, ale szczerze nie jest to mile. W dzien funkcjonuje poprawnie, ide spac ok 23 i o czwartej koniec. Wiem, ze Napoleon sypial tylko kilka godzin, ale to mnie nie pociesza.
  • mardaani.74 14.06.18, 21:22
    może to tylko menopauza :D

--
  • nebelowa 14.06.18, 21:53
    No prosze, pytalam w poniedzialek ginekolog, czy fale potu jakie miewam to juz menopauza :-) Niestety nie, wyniki hormonalne absolutnie nie wskazuja. Wychodzi na to, ze to objaw uboczny jednego z lekow ( dodam, ze po koszmarnym anafranilu mialam kompletny brak sliny, a za to na zewnatrz lalo sie ze mnie , mialam mokre wlosy, to najgorsze doswiadczenie jesli chodzi o leki i ich uboki jakie mialam okazje poznac ) Coz, pozostaje mi obserwowac i nie poddawac sie. Maz ma z tego korzysci, wstaje, psy po spacerze, ba nawet bulki kupione....
  • kingaholyst_91 15.06.18, 09:25
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • martyna2525 15.06.18, 09:55
    OJP to ja walcze o normalnosc bo mnie choroba zabija, chyba zaczyna sie gora bo jezdzilam pol nocy po autostradzie. A dzis szukam lekarza na juz, zanim bedzie gorzej, a tu recepta taka prosta, o prosze odstawic wszystko i bede zdrowa.

--
  • mardaani.74 15.06.18, 20:29
    Martyna, tylko ten jeden lek i takie straszne zawirowanie? martwisz mnie bardzo. Udało Ci się dotrzeć do lekarza?

--
  • martyna2525 15.06.18, 22:53
    Niestety nikt ot tak mnie nie przyjmie, dlatego pojechalam na SOR i tam mnie skonsultował lekarz. Mam wrocic do neuroleptyku, zalecil cos na wyciszenie i sen bo dzisiejsza noc tez sie zapowiada bezsennie. No i kontakt z moim lekarzem.
    Na dzis dzien odstawianie czegokolwiek nawet za zgoda lekarza mi przeszlo i nie pozwole sobie by mi odstawiono aminosulpiryd nawet kosztem zaburzen hormonalnych.

--
  • mardaani.74 17.06.18, 08:57
    Myślę że jeszcze długo w psychiatrii i w medycynie ogólnie będzie coś za coś, nieliczni szczęśliwcy nie odczuwają zbyt dużych skutków ubocznych lub są one bardziej odległe w czasie.
    Wdroż plan awaryjny odpoczynkowo-relaksacyjny, uruchom swoje metody na uspokojenie i trzymaj się racjonalności.
    Z Himalajów w Karkonosze, do tego dążymy, a mazowieckie równiny zostawmy normalsom niech mają :)

--
  • mardaani.74 15.06.18, 20:30
    weż spadaj holyoszustko

--
  • nebelowa 16.06.18, 01:32
    Maardani, czy mozesz zostac tutaj moderatorka i kasowac te bezsensowne posty i glupie watki? Denerwuje sie przez takie bzdury niepotrzebnie i zawsze mysle, ze ktos moze w cos takiego uwierzyc i narobic sobie klopotu. Super alternatywa, taaaa
    organiczny kuskus i lewatywa z ekologicznych korzeni perzu dziala cuda. Lkwiduje depresje, obniza cholesterol i odchudza.
  • mardaani.74 17.06.18, 08:50
    Hmm, jako stara anarchistka muszę odmówić, unikam wszelkiej niekoniecznej odpowiedzialności i obowiązku.
    Najspokojniejsze forum na jakim byłam było całkowicie niemoderowane, taki paradoks.

--
  • mardaani.74 17.06.18, 08:53
    aż tak to nie ma się co denerwować, jak ktoś jest osłem to i bez internetu znajdzie sobie jakieś szamaństwo, nic na to nie poradzisz. Część ludzi po prostu tak ma że woli myślenie życzeniowe i magiczne niż najbardziej logiczną wiedzę i prawdę. To ich wybór, nie można brać odpowiedzialności za innych dorosłych, ich życie ich emocje i ich decyzje co z nim zrobią.

--
  • martyna2525 17.06.18, 20:10
    Tylko czasem ludzie tak rozpaczliwie szukaja pomocy, ze nawet taka hochsztaplerka jest uwazana za jakas nadzieje by bylo lepiej.

--
  • mardaani.74 17.06.18, 23:19
    dlatego staram się reagować i demaskować

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.