20.06.18, 21:33
Serce mi wali jak szalone, nosi mnie, coś nagli, pcha. Chce mi się ryczeć i najchętniej "pozabijałabym" wszystkich". Chciałabym wszystkim powiedzieć, żeby się ode mnie od....
Pójść spać, zasnąć i mieć święty spokój! Zaszyć się, żeby mnie nikt nie znalazł. Nie mam siły na kontakty z ludźmi....
Jestem bezradna :(((( Nie mam siły :(((((
Obserwuj wątek
    • nebelowa Re: :/ 21.06.18, 00:20
      Moment, moment..... rozbierz to na czynniki pierwsze... to nie jest "COS" to jest calkiem konkretna przyczyna, tylko czasem trudno ja nazwac samej przed soba. Wlacz przewijanie do tylu i znajdz ten moment. Pojsc spac i spac jak najbardziej, kontakty miedzyludzkie ograniczyc do niezbednego minimum i w zadnym wypadku sie ze swojego postepowania nie tlumaczyc nikomu. Powiesz, ze musisz isc do pracy? Musisz to wowczas pojsc do doktora, opowiedziec szczerze i zobaczysz, ze nie bedzie uwazal tego stanu za prawidlowy - pisze to ja, madra po szkodzie.
      • natalia-natka Re: :/ 21.06.18, 22:42
        Kompletnie nie znam się na lekach, nie czytam ulotek, bo wszędzie pełno skutków ubocznych. Nie wiem, co to są neuroleptyki.
        Dziewczyny, ja nie daję rady. Takie życie jest nie do zniesienia!
        Nebelowa, nie mam siły analizować, nie zagłębiam się w nic, bo popłynę.
          • nebelowa Re: :/ 22.06.18, 09:17
            Jak tak to wyglada - do Dochtora, nie meczyc sie jak nie trzeba. Trzeba zdusic lekiem. Maardanijak zwykle pyta w punkt - zaden z podanych przez Ciebie lekow neuroleptykiem nie jest. Bez sensu sie tak meczyc, gdy mozna to zmienic.
            • mardaani.74 Re: :/ 22.06.18, 12:23
              o to mi właśnie chodziło, bo takie jazdy są jednak naogół mocnym sygnałem ostrzegawczym, antydepresant czasem potrafi nieźle zamieszać np przy dwubiegunówce.

              --
              Kiedy kończy się nadzieja, zaczyna się groza
                • nebelowa Re: :/ 23.06.18, 12:30
                  No moze, moeze, bo czasem dawka staje sie zbyt duza, lub zbyt mala... w koncu jestes zywym organizmem, tego sie nie da 1:1 zaprogramowac. Leki antydepresyjne moge przy chad czasem pociagnac za mocno w gore i namieszac. Umow sie do lekarza. Na pocueszenie powiem, ze bedac swiadomy i doswiadczonym chorujacym mozna pozniej samodzielnie nieco modyfikowac nieco zanim sie dostanie termin wizyty, aby sie nie meczyc. Ja mam taki plan b od doktora
                    • natalia-natka Re: :/ 26.06.18, 21:44
                      Kurcze, wywalcie te poprzednie posty z reklamą tej doktorki. Poczytać nie można, bo znowu reklamy lecą ciurkiem!
                      ------------
                      Chcą mnie wywalić z pracy...
                      Kompletnie nie mam siły i jest mi wszystko obojętne :(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka