Dodaj do ulubionych

Czy to depresja czy powrót tarczycy ? Help !!!!???

10.02.19, 19:38
Witam proszę tylko o opinie (NIE o POMOC )
Tych którzy maja dokładnie te same objawy a nie podobne lub zbliżone.....
😢😡😈

Zacznę od tego że w listopadzie 2017 (urodziłam, była to droga ciąża) podczas ciąży miałam tarczycę ! Brałam tabletki od endokrynologa .. Po urodzeniu jakiś miesiąc później zbadalam się ponownie i wszystko było ok.

Podajerze w kwietniu 2018 roku miałam dziwne objawy !!!! - zmęczenie mega duże , trzęsienie się od środka , raz ciepło raz zimno i telepało cały czas. Również miałam mdłości lecz nie zwracałam po prostu miałam odruchy takie...(nawet sił nie miałam dojść do łazienki leżałam cały dzień , próbowałam coś robić ale sie nie dało bo nasilały sie te zawroty i mdłości 😢 ). . . po dwóch dniach zmusiłam się by isc do lekarza bo to było bardzo meczące - a przy 2 dzieci nie ma szans na takie ciągłe leżenie )

Taki podobny objaw miałam kilka miesięcy temu ... Lecz z dodatkowym wysokim ciśnieniem nie pamiętam jakie to było ale było baaardzo wysokie aż serducho waliło (( to było w nocy po przebudzeniu się )))

No i właśnie dziś .....
Od kilku dni nie miałam dobrego samopoczucia . albo nie miałam sił na nic , nie wysypiałam się , ciągle bym spała.. Dodam że od 2 lat mam sytuacje nerwowe na codzień ( mój tata depresje miał dea razy leczył się juz w szpitalu )

Przed wczoraj było mi słabo i też miałam odruchy dziwne trzeslo mnie cały czas --- po sytuacji stresowej .

A dziś właśnie to samo i po spaniu w dzień (bo czulam potrzebę spania ). obudziłam się i właśnie miałam : zawroty głowy , telepało od srodka ,zimno mi było , niby niedobrze no i ręce i nogi dziwne miałam. Ciśnienie ok , puls 95 .
Dodatkowo dziwne uderzenia w tyle głowy .....

Mam kamienia na woreczku żółciowym Też
Wiec stram się tabletek nie zarzywać .. ( kamień nie boli ale może to on Też takie objawy daje ? )

Proszę o przedstawienie tego czy ktoś coś takiego ma lub miał i co robił co na to lekarze itp

Dziękuje za zbędne opinie
Edytor zaawansowany
  • martyna2525 10.02.19, 20:26
    Pojdz do lekarza rodzinnego nikt chocby chcial Cie nie zdiagnozuje. To moze byc wszystko od zaburzen hormonalnych po nerwice lękową a moze jestes przemeczona.
    Mysle ze skoro napisalas na tym wlasnie forum tak zupelnie bez pomyslu na siebie nie jestes.

--
    Ci, których najtrudniej kochać najbardziej tego potrzebują.
  • malami2019 10.02.19, 22:44
    martyna2525 napisała:

> Pojdz do lekarza rodzinnego nikt chocby chcial Cie nie zdiagnozuje. To moze byc
    > wszystko od zaburzen hormonalnych po nerwice lękową a moze jestes przemeczona.
    > Mysle ze skoro napisalas na tym wlasnie forum tak zupelnie bez pomyslu na siebie nie jestes.
    >

Tak lekarz rodzinny to najlepiej skierowanie mógłby dać , ale Ci lekarze w dzisiejszych czasach to ....
    Trudno o kogoś godnego kto by chciał pomóc i z czystego serca pokierował dalej .

Ale dziękuje za odpowiedź 😘

Ps.
    Mogą być hormony
    Może kamień takie objawy daje...
    A może i zmeczenie ,acz kolwiek sama nie wiem bo ciężko sie tak funkcjonuje gdy TO Coś Złapie ;-(
    Wtedy najlepiej jakby człowiek nic nie czuł , a najgorsze gdy inni Ci nie pomogą tylko jeszcze smiejom się z tęgo że "niby symuluje " :-(
    A nikt by nie chciał się tak czuć
  • martyna2525 11.02.19, 09:13
    Od czegos powinnas zaczac diagnostyke skoro chcesz czuc sie lepiej. Od forum internetowego zdecydowanie nie, jak Ci lekarz nie odpowiada to zawsze mozesz pojsc do kogos innego.

--
    Ci, których najtrudniej kochać najbardziej tego potrzebują.
  • ekspert.grupa_synapsis 11.02.19, 10:40
    Szanowna Pani,
    jak zawsze potrzebna jest szersza diagnostyka stąd konsultacja z lekarzem pierwszego kontaktu jest uzasadniona. Jednak podejrzenie depresji jest tu bardzo duże - opis jest bardzo typowy. Mówiąc ściślej, opis dolegliwości odpowiada depresji z lękiem panicznym. Radziłbym równolegle do konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu od razu zapewnić sobie konsultację u lekarza psychiatry. Z szacunkiem
    Stanisław Porczyk, psychiatra
    Grupa Synapsis
    www.synapsis.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.