Dodaj do ulubionych

Mam myśli samobójcze

13.03.19, 11:36
Mam 21 lat i sporo długów o których nie wie moja rodzina.
Pochodzę z niezamożnej rodziny i wiem, że nikt nie byłby w stanie mi pomóc.
Nie chcę zostawiać rodziny, ale samobójstwo wydaję się teraz najlepszym rozwiązaniem.
Bardzo ich kocham... Nie daję rady...

pomagam.pl/gxggknj1
Edytor zaawansowany
  • 136ty 13.03.19, 12:05
    pan kropka w nowym avatarze. dot czyli dotacja
  • 136ty 13.03.19, 12:06
    Jestem w kropce czyli dlaczego ja?
  • 136ty 13.03.19, 12:07
    kropidło monidło

módlmy się i radzmy
  • 136ty 13.03.19, 12:12
    Póki co w Polsce za długi się nie zabija, ani nie wystawia goło na ulicach w celu zawstydzenia. Po prostu je spłacajcie. Nie odłożycie sobie na wakacje i autko tylko przez kilka lat będziesz jadł chleb z solą być może znaleziony na smietniku hipermartketu i to będzie silna lekcja odpowiedzialności.

Tu kiedyś pisała dziewczyna która spłacała długi mamy. I to była dopiero historia. Latami żyła na granicy nędzy, jadła w mopsie i pracowała cały dzień gdzie się dało. Myśle ze ona daleko zaszła dzisiaj.
  • 136ty 13.03.19, 12:49
    Ale poprawiłeś mi humor dziekuje.

Przeczytałem tę bajeczkę na stronie pomocowej. I bardzo podoba mi sie myslenie ekonomiczne tam przedstawione.

Pozyczam w banku coraz wieksze sumy na hazard, a nastepnie oczekuje ubezpieczenia ze strony byłych hazardzistow. Kapitalizm w swojej najlepszej wersji optymizmu, laczacy trzy rodzaje loterii.

Ten kolega co cie wkrecił w hazard smieje sie z ciebie jak ci byli dluznicy . To nie świat meskiej przyjazni tylko dymania frajerow. Jak grałeś paliłeś cygarko i smiales sie gromkim smiechem ze swoimi kolegami? poczułeś więź mezczyzn? heheh
  • mardaani.74 13.03.19, 13:42
    no to Piotr czy Rafcio w końcu.

--
    Kiedy kończy się nadzieja, zaczyna się groza

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka