13.03.19, 20:42
Chyba mam hipomanie w koncu馃榿馃榿馃榿Nie potr, ebuje leczenia lekarzt swiat jest piekny. 馃ぃRobie co chce mowie co chce, jazda autostrad膮 z mx szybkosci膮 i poczucie ze panuj臋 nad swiatem. Dostalam drug膮 prace ludzie zartuja ze powinnam jeszcze w nocy pracowac bo mam tyle energii. Mam jeszcze jedna koncepcje i dostalam siena kurs jaki chcialam. . Ile ja na to czekalam.
Edytor zaawansowany
  • 136ty 13.03.19, 20:54
    To jeszcze nic. W pe艂nej manii jedziesz po autostradzie z puszczon膮 kierownic膮 i czujesz ze Jezus prowadzi twoje auto. R臋ce wyciagniete w niebiosa i krzyczysz Alleluja. Zabite dziecko i czujesz sie jak b贸g ktory moze dawa膰 i odbiera膰 偶ycie.
  • matylda333 13.03.19, 20:57
    Mania mi nie grozi. Zabitego dziecka nie bedzie. Aty nie jestes szczesliwy?
  • 136ty 13.03.19, 21:10
    Ja jestem w innej lidze energetycznej. Ostatnio energia ro艣nie, mam j膮 nadzieje utrzyma膰 by nie ucieka艂a. Ale w twoich kategoriach to easy rider ale na piechot臋.
  • matylda333 13.03.19, 21:19
    Wszystko sie budzi do zycia i ja tez. Ide pobiega膰.馃ぃ
  • mardaani.74 13.03.19, 21:29
    wy偶ej wyleziesz z wi臋kszym hukiem zlecisz
    zwolnij na tej autostradzie bo inni te偶 chc膮 偶y膰

--
    Kiedy ko艅czy si臋 nadzieja, zaczyna si臋 groza
  • matylda333 13.03.19, 22:24
    Nigdzie wyzej nie wyjde bo lekow nie biore wiec mnie nie ma co stymulowac w gore. Ciekawe ze jak bralam leki to wpadalam w depresj臋 a jak nie biore to czuje sie swietnie.
  • mardaani.74 13.03.19, 23:18
    Co w takim razie by艂o powodem zacz臋cia leczenia?

--
  • zoltanek 13.03.19, 23:31
    yeah!
    yeah!
    yeah!
    dlaczego m贸j m贸zg tego nie umie :/

--
    lubimy ciemno艣膰 lubimy mrok / nie ma sensu nieustannie bi膰 si臋 / w pier艣 / to nasze 偶ycie / nocne mocne / cho膰 czasami rwie / gard艂o 艣ciska / to poranki gdy / nabieramy powietrza / s膮 wystarczaj膮cym / powodem / 偶e tak chcemy 偶y膰
  • matylda333 14.03.19, 09:47
    Zaczelam leczenie od depresji. Zabrano mi tylko to szczescie wlaczajac stabilizatory. Odstawilam wszystko i w koncu zaczelam zyc pracowac szalec.
    To jest zycie a nie marazm.
  • mardaani.74 14.03.19, 11:58
    Czyli by艂a艣 szcz臋艣liwa a dopiero leczenie Ci to szcz臋艣cie zabra艂o?

--
  • matylda333 14.03.19, 14:20
    Bylam nieszcz臋艣liwa ale leki nie sprawily ze bylam tak szczesliwa jak dzis. Bez sensu brac cos co ci nie pomaga prawda?
    Ja w koncu czuje ze zyje
  • 136ty 14.03.19, 14:40
    W takim razie nie nazywaj tego hipomani膮 bo to zawi艣nie nad twoim samopoczuciem kl膮twa choroby i chorob膮 si臋 stanie. Pozycja stania okoniem wobec psychiatry jest negatywna. SKoro ci dobrze opisz sie dobrze.
  • mardaani.74 14.03.19, 19:48
    Tylko nie wiem czy zdajesz sobie spraw臋, 偶e hipomania jest stanem chorobowym, to nie jest to samo co dobre "normalne" samopoczucie. By膰 mo偶e po prostu dobrze si臋 czujesz i masz dobry humor a nie hipomani臋.
    Za hipomani膮 zawsze idzie mniejsza lub wi臋ksza faza depresyjna, czego oczywi艣cie Ci nie 偶ycz臋.

--
  • matylda333 14.03.19, 21:05
    Jak sie widzialam ostatnio z lekarzem powiedzial ze to hipomania i ze mam brac leki a pozniej juz mnie straszyl co sie stanie jak tego nie zrobie. Nastawil meza przeciwko mnie, ja czuje sie wspaniale a on mi wmawia ze jestem chora. Maz mi grozi ze bedzie mi dodawal leki do jedzenia. Przestalam jesc. Zazdrosny jest ze mam tyle energii by biegac, duzo pracowac i ogarniac dom a on po pracy juz nie ma sil. Ja go nie zmuszam niech on tez tego nie robi.
  • mardaani.74 14.03.19, 21:28
    Jak d艂ugo trwa to dobre samopoczucie, to kwestia ostatnich dni, czy np kilka tygodni ju偶 tak si臋 dobrze czujesz, masz energi臋 itd. Ile 艣pisz?

--
  • mardaani.74 14.03.19, 21:35
    a zreszt膮 co si臋 g艂upio pytam, lekarz ju偶 to stwierdzi艂, no to przygotuj si臋 na zjazd, bo je艣li to hipo to nie ma zmi艂uj, odetnie pr膮d jak amen w pacierzu.
    Martwi mnie tylko 偶e je藕dzisz w tej fazie samochodem jak to okre艣lasz na maksa, nie chcia艂abym 偶eby np komu艣 kto te偶 chce 偶y膰 sta艂a si臋 krzywda. Twoja ewentualna depresja obchodzi mnie ma艂o, nieleczenie si臋 to Tw贸j wyb贸r i Twoja osobista sprawa.

--
  • 136ty 15.03.19, 00:36
    Czy og贸lnie pani mardanaani nie ma panie poczucia ze ciagle wpierdala miedzy wodke a zakaske w swoim zyciu?
  • 136ty 15.03.19, 00:41
    Go sister! rak and roll!
  • 136ty 15.03.19, 01:00
    CHcia艂bym powiedzie膰, z臋 bardzo podoba mi si臋 porz膮dna twarz pana Stanis艂awa Porczyka wisz膮ca nad tym forum. My艣le ze tak w艂asnie powinien wygl膮da膰 lekarz. Naprawde wzruszaj膮 mnie jego rozbudowane solidne odpowiedzi zgodne z prawid艂em sztuki.
  • 136ty 15.03.19, 01:05
    Jest w tym taka porzadno艣膰 oblicza jak w twarzy Robina Williamsa kt贸ry rzuca艂 pi艂ki paralitykom w psychiatryku.
  • matylda333 15.03.19, 21:53
    Mozna gdzies zglosic dosypytanie lekow do napoi bez mojej zgody?
  • 136ty 16.03.19, 00:15
    Nie. Roszczenia tu nie maja nic do rzeczy. Wszystko jest o tym czy uznasz sie za woln膮 czu chcesz ubezpiecze艅.
  • matylda333 16.03.19, 08:59
    Jakich ubezpieczen on dodaje mi leki do napoi, jestem wolna ale mi ta wolnosc sie ogranicza a ja aie na to zwyczajnie nie zgadzam.
  • 136ty 16.03.19, 09:13
    Matyldo, przesta艂a艣 my艣le膰 pozytywnie. A jakie to napoje? Wiesz ze dieta z niezdrowymi produktami pogarsza samopoczucie?
  • matylda333 16.03.19, 11:35
    Mysle. Dzis w nocy nie spalam pracowalam. Teraz sobie spiewam i tancze z dzieckiem. Pojde pop potanczyc na sali, kiedys duzo tanczylam ale choroba mi to zabrala. Denerwuje sie i to bardzo tym ze maz jest przeciwko mnie.Nie jem nic co on przygotowuje ale z napojami nie dam rady ja pije specyficzne rzeczy yerba mate, kawe i sok pomidorowy.on mi daje leki ktorych nie potrzebuje a to jest niezgodne z prawem.
  • 136ty 16.03.19, 11:52
    czy ty czasem nie chcesz go rzuci膰?
  • matylda333 16.03.19, 11:59
    Skad ten pomysl?
    Bardzo Go kocham i nie wyobrazam sobie zycia bez niego
  • 136ty 16.03.19, 12:24
    dodawanie czegos do jedzenia kojarzy mi si臋 z checia rozpoczecia lub konczenia relacji ;)
  • mardaani.74 17.03.19, 01:06
    Matyldo,
    Serio stan jaki opisujesz to z pewno艣ci膮 nie jest zdrowa norma.
    Dlaczego m膮偶 mia艂by ci co艣 dosypywa膰 do napoj贸w, za chwil臋 zaczniesz podejrzewa膰 偶e ci臋 chce otru膰, lub inny spisek przeciw sobie. Moim zdaniem Ty ju偶 jeste艣 w manii a nie w hipo. To ju偶 nie s膮 偶arty, nie mo偶esz p艂yn膮膰 na fali manii bo to si臋 zawsze kiepsko ko艅czy. Cz臋sto utrat膮 pracy, rozwaleniem zwi膮zku, odpadni臋ciem od 偶ycia. Nie r贸b sobie tego dla kilku euforycznych dni. Id藕 prosz臋 do lekarza.

--
  • 136ty 17.03.19, 01:10
    ty manie to chyba widzia艂a艣 w muzeum na obrazie heheh.

Popularne w膮tki

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka