Dodaj do ulubionych

Odwrócona Psychiatria

16.07.19, 17:27
Witajcie,

alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/73365-psychiatria-w-sluzbie-psychopatow
Mam własne badania do tematu j.w. Przygotowywany jest też program leczenia psychiatrów z psychopatii. Za kilka miesięcy będzie gotowy, a do tego czasu to taka ODWRÓCONA ABOLICJA.

Trzymajcie kciuki. :)
Edytor zaawansowany
  • 123zielona123 16.07.19, 23:28
    Temat jest bardzo ciekawy, ale nie wiem czy taki kontrowersyjny.
    Świat się zmienia, a psychiatria jest w sumie mlodą dziedziną nauki,zwłaszcza fizjologia i działanie mózgu.
    Społeczeństwa odeszły od religii, wiec zamiast cierpieć w imie Boże, każdy chce być szczesliwy. A psychiatria była i nadal pewnie jest ogranicznikiem dla innych w społeczeństwie. więc homoseksualista czy dysydent wymagał leczenia.
  • e-doctor 17.07.19, 00:53
    CD.

www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1665222,2,czy-da-sie-zreformowac-polska-psychiatrie.read

A może dlatego brakuje psychiatrów w Polsce, bo masowo emigrują za granicę (czytaj: ucieczka)? Może pali im się grunt pod nogami? Może takich osób jak ja jest znaaacznie więcej?

Trzymajcie kciuki.
  • e-doctor 17.07.19, 00:57
    Czy w przychodniach z Grupy Synapsis wszczęto już kontrole?
  • e-doctor 17.07.19, 00:59
    Strach się bać. :) Takie nowe hasło reklamowe dotyczące Psychiatrii Krytycznej.
  • e-doctor 17.07.19, 01:01
    Czy ktoś wie, co słychać u Pana Doktora Stanisława Porczyka? Urlop, czy coś ...
  • electron_blue 17.07.19, 06:42
    Mial juz dosc twoich wpisow ;)
  • e-doctor 17.07.19, 07:06
    Rozumiem. :)
  • martyna2525 17.07.19, 09:14
    Zastanawialam sie skad takie zainteresowane psychiatria, teraz juz mam pewność.

--
    Ci, których najtrudniej kochać najbardziej tego potrzebują.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka