15.08.19, 18:22
Musialam podjac pewne wybory w zwiazku ze stanem zdrowia glownie fiz od maja mam jakies jazdy ciagle w szpitalu ląduje. W maju tez wykryto u mnie cukrzyce, pierwszy diabetolog zalamal rece i odeslal do osrodka o wyzszej referencyjnosci po roznych perypetiach mysle ze znalazlam kogos kto mnie "ogarnie" calosciowo.
Na cukrzyce zasluzyla. Po 23latach zaburzen odzywiania i to co serwowalam swojemu organizmowi oraz lata kortykostwroterapii mam co mam.
Teraz moj swiat kreci sie wokol jedzenia, pomiarow 4razy dziennie, wagi.
Kwetiapine, ktora bralam odstawilam i pozbylam siw obrzekow - 3kg. Na ostatnia wizyte u lekarza nie dotarlam bo znam Jego zdanie na ten temat, ze kombinacje u mnie w lekach jest ryzykowne.wiec szkoda Jego czasu na mnie.
Zeszlam z 400kwetiapiny jestem rozdrazniona, czepiam sie wszystkich, rozrabiam glownie w necie na szczescie. Pomogl bezno, wyciszyl mnie. Mysle ze musz zejsc na mniejsza dawke LPD bo jestem zbyt "ruchliwa". Chcialabym w ogole zejsc z lekow ale nie wiem czy mi sie to uda. Najbardziej zalezalo mi na kwetiapinie.
Nie wiem jak sie wyciszac bez lekow.

--
Ci, których najtrudniej kochać najbardziej tego potrzebują.
Edytor zaawansowany
  • martyna2525 17.08.19, 04:23
    Kurcze juz druga noc bez snu. 😞Licze ze sama kiedys zasne jak oganizm sie wypluka z lekow.

--
  • mardaani.74 17.08.19, 23:25
    przy takim rozchwianiu emocjonalnym chcesz zasypiać bez leków. czekać aż organizm się z nich "wypłucze"? odbiło Ci, że się tak delikatnie zapytam?

--
    "Siedzę na ławce, patrzę na słońce, chyba już dzisiaj nigdzie nie zdążę.
    Chyba już nigdy nie będzie lepiej, nie będzie dobrze, więc się nie spieszę"
  • martyna2525 18.08.19, 10:03
    Moze i odbilo ale wczoraj mialam także dzien ze mimo gorączki zrobilam generalne sprzatanie, nawet bedac na lekach nie bylam w stanie sie do tego zmusic. Poki co zostal jeszcze normiotyk i LPD. Ja fruwam i tego mi byli trzeba, no i co najwazniejsze chudne ;). Poki nie robie glupot i kontrooluje sytuacja zostanie tak jest.

--
  • martyna2525 19.08.19, 20:47
    Psychiatra by zapewne powiedzial hipomania a ja poprostu w koncu jestem sobą. Tego mi bylo trzeba.

--
  • martyna2525 09.09.19, 09:29
    Po kilku dniach nadaktywnosci wszystko sie unormowalo. Od kilku tygodni spie bez lekow, jestem wyrownana i spokojna. Zostawilam sobie LPD w mniejszej dawce bo boje sie depresji. W pracy zwiekszono mi zakres obowiazkow doszlo kierowanie ludzmi.
    W tym tyg wybieram sie na dluzszy weekend by odpoczac 😉.
    Jedynie czego sie obawiam to to ze idzie jesien a to niesie za soba zazwyczaj depresje, oby nie bo bede musiala wrocic do lekow.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka