Dodaj do ulubionych

co mi jest

25.08.19, 08:42
Witam kilka razy pisałem na forum obecnie jestem w trakcie leczenia przepisano mi leki na depresję . Rozmowa z lekarzem trwała około 5 minut lekarz powiedział że wszystkie objawy są neurologiczne z kolei neurolog z uśmiechem skierował mnie do przychiatry i tak przez ostatnie kilka miesięcy. Następna wizyta u przychiatry jest pod koniec września .Mój problem polega na tym że obecnie rodzina już wie że chodzę do lekarza mam dość duże zaniki pamięci robię różne naprawdę dziwaczne rzeczy których nie pamiętam dzisiaj dowiedziałem się że korzystałem z karty kredytowej rodziców dodatkowo znikają mi różne rzeczy jak laptop telefon mówiąc wprost nie pamiętam co robiłem telefon już znalazłem niestety laptop i notebook zniknęły jest mi wstyd przed rodziną wczoraj próbowałem popełnić samobójstwo kupiłem polokard i inne leki popiłem wszystko alkoholem i nic zero efektu tylko mi się niedobrze zrobiło nikt z rodziny nie zauważył dziś ojciec pokazał mi rachunki z banku próbowałem sobie przypomnieć ale nic nie pamiętam moja matka ma schizofrenie którą lekarz w moim przypadku wykluczył jak to ujął ja jestem świadomy swojej choroby a wszystkie objawy są neurologiczne i według lekarza mam objawy padaczki udajnionej ale żeby zdiagnozować chorobę musi mieć więcej informacji żeby postawić prawidłowo diagnozę niestety mijają kolejne miesiące a ja mam dość nie wiem co robię każdego dnia zastanawiam się modlę się żeby nie zrobić czegoś głupiego mam ochotę uciec zacząć wszystko od nowa gdzieś gdzie nikt mnie nie zna ale brak mi odwagi mimo że wiem że ucieczka jest jedynym wyjściem w przeciwnym razie przyjdzie dzień że skoczę.... I będę wolny
Edytor zaawansowany
  • vermieter 25.08.19, 11:54
    Nie karmić trolla!
  • rafcio7 25.08.19, 12:20
    Zrozumiałem aluzję i nie jestem trollem ale rozumiem co masz na myśli likwiduje konto

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka