Dodaj do ulubionych

piszę książkę

04.11.19, 08:46
Spisuję swoją historię i na początku przyszłego roku planuję ją wydać. Wychowałam się w toksycznej rodzinie, wiele lat chorowałam na anoreksję i bulimię, od dziecka mam depresję, parę lat temu stwierdzono, że mam osobowość chwiejną emocjonalnie, wiecznie pakuję się w toksyczne związki. Oczywiście leczę się odkąd pamiętam i chodzę na różne terapie.
Na stronie jest sporo próbek moich tekstów. Czy ta praca ma sens? Czy to się będzie czytać? Będę wdzięczna za Wasze opinie.

niebieskowmozgu.wordpress.com

--
niebieskowmozgu.wordpress.com - do czytania
artdecoupage.wordpress.com - do podziwiania
Obserwuj wątek
        • martyna2525 Re: piszę książkę 04.11.19, 13:51
          Spelniaj swoje marzenia.
          Pelno jest na rynku ksiazek o tej tematyce nie wiem ja z czytelnikami. Ja osobiscie nie czytam takiej literatury wiec nie pomoge.

--
          Ci, których najtrudniej kochać najbardziej tego potrzebują.
    • mardaani.74 Re: piszę książkę 04.11.19, 22:00
      Ta praca ma sens największy dla Ciebie samej, najpierw napisz ją dla siebie, do szuflady, nie od razu z myślą o zbawianiu świata, misją, lub zarobkiem. Moim zdaniem wartość mają książki które były napisane z czystej wewnętrznej potrzeby.

--
      "Siedzę na ławce, patrzę na słońce, chyba już dzisiaj nigdzie nie zdążę.
      Chyba już nigdy nie będzie lepiej, nie będzie dobrze, więc się nie spieszę"
      • bpd78 Re: piszę książkę 06.11.19, 16:16
        Tak właśnie robię. A jak ją skończę to... zobaczymy. Będzie co ma być.

--
        • bpd78 Re: piszę książkę 19.11.19, 11:54
          Napisałam już całość (albo prawie), skończyłam pierwsze poprawki. Jestem bardzo szczęśliwa i zastanawiam się, co dalej... Gdzie wydać, jak wydać, chyba sama wydam... W każdym razie w tej chwili pękam z dumy ;)

Fragmenty w linku w sygnaturce.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka