Dodaj do ulubionych

Potrzebuje wsparcia

08.12.19, 10:27
Od 4tyg w szpitalu. Jest mi cholernie źle. Pierwszy taki pobyt

--
Ci, których najtrudniej kochać najbardziej tego potrzebują.
Obserwuj wątek
        • budzibrat Re: Potrzebuje wsparcia 08.12.19, 22:13
          Nie umiem wspierać ale..
          ktoś wyłożył pieniądze i poświęcił czas by stworzyć tą stronę specjalnie dla takich osób jak Ty. Może byłoby lepsze wsparcie rodziny, ale jak nie ma to lepsze to niż nic. Depresja to podstępna choroba, trudno dostrzegalna nawet dla samego chorego miej wyrozumiałość dla bliskich. Pisz może to pomoże, pisz co Ci ślina na język przyniesie, jak jedzenie, masz z kim pogadać, co Ci szczególnie doskwiera?
      • mardaani.74 Re: Potrzebuje wsparcia 09.12.19, 22:14
        niewiele osób piszących na forum ma luksus wsparcia przez rodzinę, raczej wręcz przeciwnie, więc to taka trochę okrutna rada

--
        "Siedzę na ławce, patrzę na słońce, chyba już dzisiaj nigdzie nie zdążę.
        Chyba już nigdy nie będzie lepiej, nie będzie dobrze, więc się nie spieszę"
    • mardaani.74 Re: Potrzebuje wsparcia 09.12.19, 22:13
      Cześć Martyna
      nie zaglądałam tu kilka dni a tu taki smutny wpis
      Wspieram choć wirtualnie, napisz proszę co się dzieje, zawsze lepiej podzielić smutek.

--
      • martyna2525 Re: Potrzebuje wsparcia 10.12.19, 15:34
        W sierpniu odstawilam leki bylam krolowa zycia, aktywna wlasnie chcialo mi sie chciec. Imialam zjazd epizod ciezkiej depresji z ms i tendencjami wprost a gabinetu na oddIam. Nie wiem co a 3etatami jakie podpisalam, nie wiem co z PIPem bo walcze o kase, nie wiwm co z obecna praca czy jak zobacza ze zw z psychiatryka to mnie nie qywala z racji chocby zapeqnienia mi bezpieczenstwa, prawnokpotrafi.

--
        • mardaani.74 Re: Potrzebuje wsparcia 10.12.19, 22:33
          No to żeś pojechała dziewczę.
          Ogarniesz to wszystko z czasem, ale teraz skup się na tylko leczeniu, postaraj się odpocząć, o te wszystkie sprawy jak Scarlett pomartwisz się "jutro".
          Dobrze, że napisałaś bo się bardzo martwiłam o Ciebie.

--
          • martyna2525 Re: Potrzebuje wsparcia 11.12.19, 04:13
            Strace prace dotychczasoee zrodlo dochodu. Nie ma to jaktaki telwieczorem. Ttlkodlatego ze lecze sie w szpitalu PSYCHIATRYCZNYM.

--
            • mardaani.74 Re: Potrzebuje wsparcia 11.12.19, 11:53
              Znajdziesz inną, ale teraz naprawdę nie ma sensu myśleć o pracy, żadnej pracy nie da się utrzymać w takim stanie psychicznym. Myśl o zdrowiu, to teraz priorytet.

--
    • mardaani.74 Re: Potrzebuje wsparcia 12.12.19, 20:14
      Martyna, ze specjalną dedykacją dla Ciebie, piosenka na dziś od TLove
      www.youtube.com/watch?v=OuR1SxSNNOU&list=PLkqz3S84Tw-Sgh_PXTa2paLZGdwtYMtJ5&index=4&fbclid=IwAR1yaHkudjFtCRk0wepyZa0CCib8imeb5dGrW9p3sIdUc8ufYVHJqNNR4RQ
      --
      • mardaani.74 Re: Potrzebuje wsparcia 12.12.19, 20:15
        a nie to już nie TLove, to Muniek solo.

--
        • martyna2525 Re: Potrzebuje wsparcia 12.12.19, 20:47
          Dziękuje.
          W pracy chca zas czy jestem poczytalna. Niewiem czego sie spodziewaja ze bedebiegac z pila do gipsu czy jak. Rozwalilo mnie totalnie i doprowadzilo do lez. Juz dawno pisalsm, mowilam i nawet krzyczalam ze najgorsi pracodawcy sa w ochronie zdrowia. Sprawdzilo sie.
          Lekarz ma prawo wpisac symbol choroby ns takim zaswiadczeniu?
          Czy poczytalnosc nie badaja przypadkiem biegli?

--
          • mardaani.74 Re: Potrzebuje wsparcia 12.12.19, 20:57
            Nie mam bladego pojęcia jak to jest i kto i kiedy może zażądać takiego zaświadczenia, ale wiem, że lekarze skrzętnie ukrywają depresje, chad i inne problemy psychiczne, a z racji obciążenia fizycznego i psychicznego ma je wielu.

Najgorsi pracodawcy w Polsce, oj na ten ranking załapaloby się wielu, bardzo wielu.
            Nigdzie nie ma letko niestety jak się człowiek robotą przejmuje, a jak się nie przejmuje to nigdzie nie jest znowu tak źle.

Piłą do gipsu to się znowu tak wiele nie zdziała jak się wydaje po jej odgłosie :)

--
            • martyna2525 Re: Potrzebuje wsparcia 13.12.19, 01:48
              Ta mozesz xadzialac. Boja sie ze w pracy cos sobie zrobie.
              To pracpxawca sie odexwal bym wiefziala czego oczekiwa.
              Nie ms to js tel wieczorem bez wsparcis

--
              • mardaani.74 Re: Potrzebuje wsparcia 13.12.19, 11:13
                wsparcie od pracodawcy, Ty naprawdę bujasz w obłokach haha:)

--
                • mardaani.74 Re: Potrzebuje wsparcia 13.12.19, 11:14
                  Masz tu piosenkę na dziś, ty, razem niech Kazik wypowie co mi w duszy gra.
                  www.youtube.com/watch?v=kAy94iypkUI
                  --
                          • mardaani.74 Re: Potrzebuje wsparcia 19.12.19, 14:46
                            www.youtube.com/watch?v=U8ucy65j1m8

ja nie mam już słów, niech artyści mnie wyręczą

--
                            "Zapewniam was, że jeszcze kiedyś,
                            zdołam przyłączyć się do waszej czeredy
                            Zapewniam was, że jeszcze zdążę,
                            na pociąg do moich własnych potrzeb"
                                • mardaani.74 Re: Potrzebuje wsparcia 20.12.19, 11:48
                                  Bardzo piękny utwór, z początku myślałam że to Rysiek Riedel.
                                  Kurcze, no Rysia też trzeba wspomnieć, to był fenomen i taki wielki żal że mu się nie udało. Miałam okazję być na ich koncercie w Brodnicy rok przed jego odejściem, pamiętam że strasznie mi było żal, bo widać było że nie jest dobrze, ale myśleliśmy źe on się jednak wykaraska, bo jak to żeby Ryśka nie było.

--
                              • mardaani.74 Re: Potrzebuje wsparcia 20.12.19, 11:41
                                To są zespoły które znam z Woodstocku, kiedy nie chce mi się żyć to sobie myślę, jeszcze tylko dociągnąć do lipca i na następny Woodstock (teraz Polandrock), tak jak inni czekają na Wigilię tak ja na te koncerty.

Przypomniałaś mi jak w liceum przeżywałyśmy śmierć Kurta Cobaina, jakby nam ktoś z rodziny umarł.

--
      • martyna2525 Re: Potrzebuje wsparcia 21.12.19, 15:49
        Mardaani Puscilam kilku znajomym ten kwiat jabloni i wszyscy byli zgodni ze to ja. Znajomi z roznych kultur.
        Ktofy to byl rok?

--
        • mardaani.74 Re: Potrzebuje wsparcia 22.12.19, 22:41
          to bardzo nowa rzecz, ich pierwsza płyta wyszła w tym roku o ile się nie mylę
          cala płyta jest naprawdę dobra

--
          • mardaani.74 Re: Potrzebuje wsparcia 23.12.19, 01:31
            Można na nich zagłosować w plebiscycie na Złotego Bączka, ja się waham między nimi a Majką Jeżowską, bo jej koncert na Polandrocku był ponoć epicki, a ja nie byłam :(

--
    • mardaani.74 Re: Potrzebuje wsparcia 23.12.19, 01:38
      piosenka na dziś, z bardzo dawnych czasów

osoby o słabych nerwach niech nie słuchają początku tylko od razu przewiną do 3:40

www.youtube.com/watch?v=sjXXGVzhH0s&list=RDsjXXGVzhH0s&start_radio=1&t=297
      --
      • mardaani.74 Re: Potrzebuje wsparcia 23.12.19, 01:44
        Dla odważnych cd Uz Jisme doma
        www.youtube.com/watch?v=lEZLUzJDkM0

--
    • mardaani.74 Re: Potrzebuje wsparcia 23.12.19, 12:31
      Martyna, co tam u Ciebie, jak się czujesz? siedzisz jeszcze w szpitalu czy puścili do domu?

na dzisiaj jakby specjalnie dla Ciebie napisany tekst, a jakże Kwiatu Jabłoni

www.youtube.com/watch?v=mFignhg7Jmw
      --
      • martyna2525 Re: Potrzebuje wsparcia 23.12.19, 17:29
        Wypuscili. Choc niektorzy uwazaja ze za wczesnie. Ale dla mnie oddz to nie dom,sa osoby ktore boja sie wyjsc do domu. Niewazne.
        Jest duzo lęku i niepokoju. Caly pobyt bylam na duzych dawkach korafenu i teraz z niego schodze. Wiem co czuja osoby uzaleznione.
        To co sie dzieje jest straszne, a przeciez to nie ja decydowalam co biore.
        Przekazano mnie do pilotazowego programu środowiskowego pomocy psychologicznej. Sa zespoly mobilne lekarz, terapeuta czy pielegniarka przyjezdzaja do domu. Mozna miec tam terapie....
        Fantastyczni ludzie.
        Tylko ten lęk i niepokoj.
        I swieta a ja wysiedziec nie moge tak mnie nosi.

--
          • mardaani.74 Re: Potrzebuje wsparcia 24.12.19, 14:53
            dobre, nie znałam

podoba mi się pomysł z tym pilotażowym programem, aż trudno uwierzyć że w naszym kraju coś takiego.
            trzymam kciuki za Twoją spokojność, chętnie przejęlabym trochę noszenia bo ja z kolei nie mogę się do niczego zabrać, i najchętniej poszłabym do spa i spaa i spaa :)

ps. Miłozwierza znasz?

--
              • mardaani.74 Re: Potrzebuje wsparcia 24.12.19, 18:31
                to komiksy o kocie Jaśniepanie, poprawiają nastrój
                milozwierz.com/
                --
                • martyna2525 Re: Potrzebuje wsparcia 28.12.19, 11:39
                  Dlaczego jest tak ze bedac w domu funkcjonuje super, a jak przychodze do pracy to jakbym miala 50kg na plecach, oddychanie to duzy wysilek.
                  Zastanawiam sie na ile to jest spowodowane tym zaswiadczenie o poczytalnosci.

--
                  • yadaxad Re: Potrzebuje wsparcia 28.12.19, 22:43
                    Poczytalność jest względna. Prawdopodobnie po takim epizodzie masz wszystko na NFZ, jest to o tyle dobre, że nie musisz płacić za psychologa, jeszcze trafiając prywatnie na indolenta. Jak sama interesujesz się terapią dla siebie, to jesteś normalna. Wykorzystaj to.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka