15.05.05, 20:00
Witam:) Czy ktoś z Was może brał albo bierze Cipramil? Pomógł Wam przy
stanach lękowych? Pozdrawiam:)
Obserwuj wątek
    • marzka4 Re: Cipramil 16.05.05, 09:39
      Ja bralam przez kilka miesiecy, potem przeszlam na Cital.
      mnie oba leki b. pomogły i na leki tez, chociaz o ile dobrze pamietam w ulotce
      jest napisane ze nie sa to leki przeciwlękowyt.
      Biorac Cital (od wrzesnia ur. zdarzylo mi sie raz tylko miec silniejszy lek,
      tak na codzien nie mam z tym problemu).

pozdr
      • lucyna_n Re: Cipramil 16.05.05, 11:14
        rozważam próbę kuracji, podobno z SSRI na lęki paniczny i agorafobie, właśnie cipramil, cital (czy to
        nie jest ta sama substancja czynna? citalopram? , jest skuteczny i bardzo mi go poleca lekarka.
        Pamietna jednak reakcji na jakze "skuteczny" seroxat, waham sie jeszcze.
        Powiedzcie mi ile kosztuja te leki?
    • orlando10 Re: Cipramil 16.05.05, 13:53
      Ja brałam przez jakieś 1,5 roku, odstawiłam miesiąc temu. Na moje lęki nie
      działał wcale, za to podniósł mnie z depresji. Ja płaciłam ok 100 zł za opakowanie.
          • nupik Re: Cipramil 17.05.05, 11:14
            witam,

depresje ze stanami lekowyi zdiagnozowano u mnie trzy lata temu, bylam wtedy za
            granica, bralam cipramil poltora roku, odstawilam na trzy miesiace i objawy
            wrocily i znow wyladwalam na cipramilu, po odstawieniu bylo super prze ponad
            rok, ale niestety po porodzie wszystko wrocilo i musze znow zaczac brac i
            chodzic na terapie.MI cipramil usunal przede wszystkim fizyczne objawy: bole i
            dretwienia rak i nog, nudnosci potworne, wrocil mi apetyt no i ten cholerny
            kamies strachu z piersi usunal, dzieki temu moglam isc na terapie, ale olalam
            ja jak sie poprawilo i teraz mam za swoje,
            lek jest drogi ale dziala
            probowalam zoloftu, tanszy i polski ale nie pomogl w ogole
            pozdrawiam
            aga
    • zakrecona02 Re: Cipramil 20.05.05, 11:45
      za cital zaplacilam wczoraj 49,99 zl.
      od lekarza dostalam karteczke gdzie leki tej firmy w calym moim wojewodztwie sa
      najtansze i nie przeplacam :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka