Dodaj do ulubionych

WAŻNE SZYBKO POMÓŻCIE.PILNIE

06.06.05, 22:59
słuchajcie, przez pomyłkę pomyliłem leki, wziąłem na wieczór dwudziestkę
seroxatu, a rano wziąłem też 20stkę, przez pomyłe co mam zrobić? POMÓŻCIE?
STANIE MI SIĘ COŚ?
Edytor zaawansowany
  • looserka 06.06.05, 23:06
    nie.nic sie nie stanie.idź spać w pokoju.
    --
    the rest is silence
  • rozgaryczony 06.06.05, 23:06
    przez miasto. To powinno Ci pomóc. Mnie pomaga.
  • euforyk 06.06.05, 23:08
    Możliwy jest zespoł serotoninowy, zaburzenia rytmu serca ( lekkie, jeśli nie
    masz lęku napadowego, nie zauważysz) i tarczyca będzie działala na wyższych
    obrotach co spowoduje zwiększenie temperatury ciała. Wypij szklankę octu, to
    powinno troche zminimalizować objawy a rano koniecznie idz do lekarza na
    konsultacje. Jeśli temperatura wzrośnie gwłtownie dzwoń po karetke.
  • looserka 06.06.05, 23:11
    maksymlna dawka dobowa seroxatu to chyba 50mg, więc nie panikuj, a ocet
    powoduje marskość wątroby - seroxat nie.
    --
    the rest is silence
  • rzeznia_nr_5 06.06.05, 23:12
    euforyk napisał:

    > Możliwy jest zespoł serotoninowy, zaburzenia rytmu serca ( lekkie, jeśli nie
    > masz lęku napadowego, nie zauważysz) i tarczyca będzie działala na wyższych
    > obrotach co spowoduje zwiększenie temperatury ciała. Wypij szklankę octu, to
    > powinno troche zminimalizować objawy a rano koniecznie idz do lekarza na
    > konsultacje. Jeśli temperatura wzrośnie gwłtownie dzwoń po karetke.



    Idiota.
    --
    darekk2:Ten nick ,,rzeżnia,, to tak to tak jak byś miał jakiś komleks .. jak
    ludzie co mają sportowy wózek albo jeepa . Zarozumialcu ...
  • euforyk 06.06.05, 23:30
    rzeznia_nr_5 napisał:

    > euforyk napisał:
    >
    > > Możliwy jest zespoł serotoninowy, zaburzenia rytmu serca ( lekkie, jeśli
    > nie
    > > masz lęku napadowego, nie zauważysz) i tarczyca będzie działala na wyższy
    > ch
    > > obrotach co spowoduje zwiększenie temperatury ciała. Wypij szklankę octu,
    > to
    > > powinno troche zminimalizować objawy a rano koniecznie idz do lekarza na
    > > konsultacje. Jeśli temperatura wzrośnie gwłtownie dzwoń po karetke.
    >
    >
    >
    > Idiota.


    Norbert.
  • ria2 07.06.05, 00:27
    Norbert ze Szcecina??? To TY???
  • rzeznia_nr_5 07.06.05, 00:39
    ria2 napisał:

    > Norbert ze Szcecina??? To TY???


    Kto ja?

    --
    darekk2:Ten nick ,,rzeżnia,, to tak to tak jak byś miał jakiś komleks .. jak
    ludzie co mają sportowy wózek albo jeepa . Zarozumialcu ...
  • mersault 06.06.05, 23:11
    Nic nie martw,nie powinno nic sie dziac, wziales 40mg na dobe a taka dawke
    normalnie sie tez przypisuje - popatrz w ulotce.
  • gucio121 06.06.05, 23:13
    dzięki chłopaki, bo normalnie brałem dwudziestki, a przed chwilą pomyliłem
    tabletki, i byłem troszkę w szoku, pozdrawiam was serdecznie i uciekam zaraz
    zasnąć sobie spokojnie, pozdrawiam serdecznie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka