• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

ile kosztuje wizyta u psychiatry/psychologa? Dodaj do ulubionych

• 29.12.05, 12:25
    ja place 50 zł za wizyte u psychiatry. jakis czas temu wkurzyl mnie tym, ze
    skasowal 50zł za samo wypisanie recepty. czy Wasi lekarze tez stosuja taka
    praktyke?
    a ile kosztuje seans u psychologa? a udzial w terapii grupowej?
    Edytor zaawansowany
    • 29.12.05, 12:42
      I tak masz taniego lekarza! Nie narzekaj! Zwykle wizyta to nie mniej niż 70 zł.
      • 29.12.05, 12:44
        i tak co miesiac 70 zł wizyta i co najmniej 30 zł leki?
        • 29.12.05, 12:51

wizyta 50zl + leki 120zl czyli 170zl miesiecznie
    • 29.12.05, 13:16
      Znalazłam naprawdę dobrą lekarkę z poradni, która ma kontrakt z NFZ. Kasę
      wydaję tylko na leki. Płacenie 50 zł lub więcej za wypisanie recepty uważam za
      bezsensowne.
      • 29.12.05, 13:41
        w moim miescie nie ma szans na wizyte z kasy chorych. nie ma tez wielu
        specjalistow. trzeba wiec plakac i placic...
        • 29.12.05, 15:17
          Ja tez za dwie minuty poswiecone nawypisaniu recepty place 50zl,uwazam to za
          skandal,ale co moge zrobic,musze brac leki wiec potrzebuje recepty,wiec place.
          • 29.12.05, 15:42
            zomiren napisał:

> Ja tez za dwie minuty poswiecone nawypisaniu recepty place 50zl,uwazam to za
            > skandal,ale co moge zrobic,musze brac leki wiec potrzebuje recepty,wiec place.

Taką recepte może ci wypisać każdy internista.Ba,na jakiś antydepresant czy
            benzodiazepinkę starczy nawet znajomy okulista czy stomatolog,proktolog itp.
            • 29.12.05, 15:44
              moze i tak, ale moj psychiatra twierdzi, ze musi mnie co miesiac "widziec",
              zeby zobaczyc czy wszystko o.k. i czy dane leki mi sluza.
              • 29.12.05, 17:14
                To czy leki Ci sluza to go za bardzo nie ineresuje,bardziej jest
                zainteresowany,aby co miesiac skasowac 50zl.
                • 29.12.05, 17:31
                  zomiren napisał:

> To czy leki Ci sluza to go za bardzo nie ineresuje,bardziej jest
                  > zainteresowany,aby co miesiac skasowac 50zl.

Właśnie,dlatego powinnaś olać śmiecia.Poradnie Zdrowia Psychicznego są w każdym
                  mieście,nawet jak mieszkasz w jakiej pipidówie to w niewielkim promieniu
                  powinnaś znaleźć odpowiednią darmową przychodnię.Zawsze jest jeszcze jakieś
                  miasto wojewódzkie obok a tam już do wyboru do koloru pełno będzie tego
                  tałatajstwa,może trafisz na odpowiedniego a w każdym razie nie będziesz musiała
                  płacić za wypisanie świstka.Nie ma najmniejszego powodu żeby za to tylko płacić
                  jakiejś pseudolekarskiej szmacie.Pzdr.
                  • 29.12.05, 17:38
                  • 29.12.05, 17:51

a ja za te 50zl nie wychodze po 2 min.z recepta tylko siadam i paplam o
                    wszystkim co mi pasuje a co nie...i zawsze mowie do lekarza ze tych w kolejce
                    za mna uprzedzilam ze troche posiedze:)
                    • 29.12.05, 17:54
                      tarja30 napisała:

>
                      > a ja za te 50zl nie wychodze po 2 min.z recepta tylko siadam i paplam o
                      > wszystkim co mi pasuje a co nie...i zawsze mowie do lekarza ze tych w kolejce
                      > za mna uprzedzilam ze troche posiedze:)

Za szmal to się umawia na konkretne godziny i odlicza godzine na wizytę.
                      Inaczej nie chodziłem.
                    • 29.12.05, 20:52
                      tarja30 napisała:

> siadam i paplam o
                      > wszystkim co mi pasuje a co nie...i zawsze mowie do lekarza ze tych w kolejce
                      > za mna uprzedzilam ze troche posiedze:)
                      Zabiłabym Cię, gdybym siedziała z Tobą w jednej kolejce. Chcesz ględzić, to do
                      konfesjonału lub psychologa.
                  • 29.12.05, 18:14
                    Rzeźnia, trzymaj klasę. Rozumiem, że te spaliny, ale to jeszcze nie powód.. Ja
                    ciebie na prezydenta, to zobowiązuje.
                • 29.12.05, 18:12
                  Moja Gburia jest inna. Nie bierze się na plewy, ale gdy widzi potrzebę, robi
                  więcej niż do niej należy. Mam do niej zaufanie, chociaż nie pogadasz.
                  Skuteczny oschły ponurak z cechami nadętyzmu, lecz jest autentyczna i
                  profesjonalna. Swoją postawą wyraża szacunek do pacjenta, proponuje współpracę,
                  pozostawia wybór. Cenię ją i lubię. Po wielu latach znalazłam właściwego
                  lekarza, choć w spodnicy.
                  • 29.12.05, 18:17
                    ja chodze prywatnie na wizyty, wizyta 70zł leki 80,zł miesięcznie oczywiście,
                    moje spotkanie trwa całe 15 min no w porywach 20 min, kobieta jest ok ale tak
                    sie własnie zastanawiam ile faktycznie powinna trwac wizyta za takie pieniądze
                    no i jeszcze jeden fakt który daje mi do myslenia na poczatku zapisujac mi
                    lexapro zapewniala ze jest to super lek i napewno mi pomoże bo nie zna
                    przypadku gdzie by nie pomógł, teraz jak was czytam daje mi to do myslenia, jak
                    jeden lek moze pomóc wszystkim jeśli tak by było to co my tu robimy,
                    musielibyśmy być wszyscy zdrowi.
                    ZXastanawiam sie nad zmiana lekarza i leków, bo biore je juz 2,5 m-ca jest
                    lepiej ale do wyzdrowienia brakuje duzo i mam jakies dziwne stany nawracających
                    dołó i złego samopoczucia.
                    • 29.12.05, 23:23
                      leczenie w państwowym szpitalu psychiatrycznym
                      nie bedzie skuteczne
                      dopuki nie będzie pełnopłatne
                      -oczywiście z wyjatkami/trudne warunki materialne, samotność/

Dobrze byłoby powiesić sobie na ścianie
                      i codziennie spojrzec na te słowa
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.