• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

czy na prawdę COAXIL jest taki beznadziejny ? Dodaj do ulubionych

• 31.01.06, 20:03
    Dziś byłem u lekarza. Przepisał mi COAXIL. Na tym forum nie znalazłem zbyt
    pochlebnych opinii na jego temat. Czy na prawdę nie ma nikogo komu COAXILL pomógł?
    Zaawansowany formularz
    • 31.01.06, 20:40
      Ech!!!!!!!!Kazdy szuka tu informacji o leku -ja tez ,ale to jest bledne kolo
      czlowiek sie naczyta i sie boi.Moja opinia o tym leku jest taka ,ze jego
      dzialanie jest slabe ,stosowany jest przy "lekkich" objawach,nie
      uzaleznia,czesto dostaje sie go na poczatku a jak nie sprawdzi sie to zmienia
      na inny ,stosuje sie tez czesto przy odstawianiu innych lekow (gdy jest sie juz
      zdrowym),jako placebo.Mysle ,ze powinienes sprobowac,wiesz czasem sama
      mysl,ze "cos wzialem" wystarcza aby poczuc sie lepiej.Skoro taki dostales to
      moze wg opinii lekarza jest wystarczajacy w Twoim wypadku.Sprobuj i najlepiej
      nie wsluchuj sie w siebie za bardzo.
    • 31.01.06, 22:25
      lek to indywidualna sprawa. J awidze tu osoby, którym swietnie pomaga coś, co
      na mnie nie działało wcale. Nie patrz na opinie innych, zobacz jak na ciebie
      bedzie działał. Masz swoją depresję, a nie jakiegos innego nicka.
      --
      każdy spotka tego diabła którego sie boi /rz_nr_5/
      • 31.01.06, 22:28
        coaxil to najlepiej sprzedający sie antydepresant na światowym rynku,podaja
        Wiadomości Psychiatryczne. Więc reszta koncernów rozpuszcza różne wieści.Ale
        wiara góry przenosi. Więc sie nie lam!
    • 01.02.06, 08:52
      W moim przypadku coaxil jest najskuteczniejszym lekiem. Biorę juz 3 lata i
      dzięki niemu mogę funkcjonować dość dobrze z moją dystymią. Pisałem o tym leku
      wielokrotnie na tym forum. Wcześniej brałem kolejno: bioxetin, efectin,
      fevarin, seroxat, lerivon, trittico, aurorix. Wszystkie te leki fatalnie
      działały na libido (poza trittico), dawały wiele innych objawów ubocznych,
      głównie bezsenność. Większość lekarzy stosuje standardowe dawkowanie coaxilu -
      3 x 1 tbl. Natomiast zakres dawkowania jest szerszy od 2 do 6 tbl. dziennie. W
      moim przypadku dawkowanioe jest niekonwencjonalne: 2 - 1 - 1. Jest to
      uzasadnione tym, że rano samopoczucie jest u mnie najgorsze. W dniach kiedy
      jest gorzej zwiększam coaxil do 5-6 tbl. Kiedy tym forum opiekowała się dr
      Iwona Grobel pytałem ją o to dawkowanie. Stwierdziła że takie niekonwencjonalne
      dawkowanie jest do przyjęcia.
      Znam osoby, które od pierwszej dawki coaxilu odczuły poprawę samopoczucia. W
      moim przypadku znaczna poprawa nastąpiła juz po tygodniu.
      • 01.02.06, 10:48
        No to jeszcze raz sie potwierdza ,ze na kazdego lek dziala inaczej,swietnie ,ze
        Ci pomaga.
    • 01.02.06, 10:51
      byłeś może na Nowowiejskiej. Wczoraj widziałem tam chłopaka, który wynosił z
      gabinetu kilka opakować Coaxilu. To ty?

mi koaksil nie pomógł. nawet efektów ubocznych nie było
      • 01.02.06, 11:13
        do zoltanek: nie, to nie ja
        • 01.02.06, 14:21
          coaxil jest na bazie naturalnych składników.Owszem trochę pomaga przy lekkich
          depresjach a w zasadzie przy wachaniach nastroju.Na wielu nie działa ale jak na
          Ciebie działa to chwała mu za to;p Nie szkodzi,można zapewne pić przy nim ile
          się chce i brać inne leki.Jednak ten lek odrobinę zwiększa poziom serotoniny.No
          jakoś musi skoro jest lekiem.Mi nie pomógł wcale ale skoro tobie pomaga to
          gratulacje.Lepiej jest brać tyaki lek niż inne mocniejsze psychotropy.
          • 01.02.06, 14:36
            suchyxxx napisał:

> coaxil jest na bazie naturalnych składników

???
            Jakich, skarbie?
            • 01.02.06, 14:42
              no tak mi powiedział psychiatra jak kiedyś to dostawałem;p że to bezpieczny i
              naturalny lek a w zasadzie półlek
              • 01.02.06, 14:43
                albo mi sie pochrzaniło z innymi lekiami-też taka opcja moze być;d
                • 01.02.06, 16:16
                  suchyxxx napisał:

> albo mi sie pochrzaniło z innymi lekiami-też taka opcja moze być;d

Zastanów się najpierw dobrze, zanim napiszesz coś o jakimś leku, a jeżeli masz
                  wątpliwości, sprawdź w necie. Po raz kolejny wprowadzasz ludzi w błąd :-///

Mi coaxil raczej nie pomógł, a z efektów ubocznych miałam tylko kilkudniową
                  manię ;-)))
            • 01.02.06, 14:48
              looserka napisała:

> suchyxxx napisał:
              >
              > > coaxil jest na bazie naturalnych składników
              >
              > ???
              > Jakich, skarbie?

o to już skarbie się do mnie mówi;p
              • 01.02.06, 22:31
                co myślicie o braniu coaxilu na własna ręke, bez przepisu lekarza, na zasadzie
                barania deprimu?
                --
                rogatka nie można zrozumieć, trzeba poprostu kochać
                • 01.02.06, 23:20
                  rogatek_bambi napisała:

> co myślicie o braniu coaxilu na własna ręke, bez przepisu lekarza, na zasadzie
                  > barania deprimu?

A czemu by nie z przepisu lekarza, ha?

--
                  czarną nadyma buzię
            • 01.02.06, 23:25
              Wszystko jest natura. A suchy jest monistą, co sympatyczne mi sie wydaje.
              --
              czarną nadyma buzię
              • 02.02.06, 20:07
                bo przypadkiem wyznalazłam całe opakowanie w swojej aapteczce domowej:D a do
                lekarza wybieram sie z depresja od poł roku i jakos trafic nie moge
                --
                rogatka nie można zrozumieć, trzeba poprostu kochać
                • 02.02.06, 20:30
                  Bambi!
                  Idź lepiej do lekarza. Jedno opakowanie starczy Ci na 10 dni. W tym czasie lek
                  nie zdąży nawet zadziałać!
                  bambo
                  --
                  czarną nadyma buzię
    • 02.02.06, 22:05
      cześć

ja biorę coaxil od kilku miesięcy. niestety nie wiem czy to właśnie dzięki
      niemu czuje się dobrze, bo biorę jeszcze kupę innych leków. coaxil jest lekkim
      lekiem, działa na niewielkie objawy depresji, ma też działanie przeciwlękowe.
      Niektórzy sobie chwalą. Nie jest też tani, bo trzeba kupić 3 opakowania a to
      okoła 45-50 zł na miesiąc, ale jest to lek nowoczesny i ma niewiele objawów
      ubocznych. Niestety wszystkie leki nowej generacji kosztują. Na szczęście
      czasem są tańsze odpowiedniki. Ja na przykład dostawałam od lekarza zoloft i
      jak przyszło mi go kupić to o mało się nie przwróciłam w aptece, ale na
      szczęście jest asentra i stimuloton. Czasami jest tak, że trzeba brać kilka
      leków jednocześnie, bo ma się różne dolegliwości i objawy choroby.

pozdrawiam wszystkich forumowiczów
      fryga
      • 02.02.06, 22:08
        Nie ma jak to optymistyczny tytuł wątku
        • 03.02.06, 07:02
          Tytuł wątku wynika z opinii jakie przeczytałem w tym forum
          Na to że głównie są one negatywne nie mam wpływu ale chcę się przynajmniej
          dowiedzieć czy jest ktoś komu ten lek pomógł
          Negatywne opinie to też ciekawa wskazówka
          • 03.02.06, 09:46
            może i ciekawa ale czasem bardzo myląca.
            • 03.02.06, 12:33
              Iso ,nie zrazaj sie opiniami ,skoncentruj sie na tych dobrych....
              • 03.02.06, 21:11
                JA się nie absolutnie nie zrażam.
                Bardzo bym jednak chciał by sprawdziła się diagnoza lekarza o depresji i aby coś
                wreszcie drgnęło z moim zdrowiem. Czekam na to jak na zbawienie. Póki co COAXIL
                biorę kilka dni i nie wiedzę większych zmian. No ale podobno czasami trzeba
                poczekać do 2-3 tygodni.
                • 03.02.06, 21:14
                  iso1 napisał:
                  No ale podobno czasami trzeba
                  > poczekać do 2-3 tygodni.

Chyba raczysz żartowac, to indywidualna sprawa. Biorę mocniejsze prochy koło 3
                  miesięcy i nadal nie widzę efektów, także lepiej uzbrój się w cierpliwośc. W
                  najgorszym wypadku Coaxil zacznie działac po kilku latach brania i to nie jest
                  zart.
                  • 04.02.06, 06:50
                    Nie racze żartować. Usłyszałem to od lekarza.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.