Biała lista psychiatrów,psychologów,terapeutó w Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
    • Pani psycholog Jolanta Łukasik przyjmuje państwowo w poradni
      psychologiczno – pedagogicznej na ul. Wyszyńskiego (w Pałacu
      Młodzieży). Według mnie jest świetnym psychoterapeutą. Naprawdę
      polecam.

• Poszukuję dobrego psychiartry lub psychologa, specjalisty od depresji w Wałbrzychu.

Dziękuje z góry za pomoc
    • > policja zatrzymała profesora Andrzeja Z. - byłego dyrektora
      > szpitala (obecnie kierownika Kliniki Psychiatrii tej placówki). To
      > bardzo znana postać i wieloletni dyrektor SU.

• nie wiem czy dobrze kojarze,ale przypuszczam...
        uwielbiam aresztowania lekarzy,
        a aresztowanie psychiatry to ofromny sukces lustracji,
        nie wiem kto tam teraz pelni role mafioza,
        ....mam tylko taka watpliwosc,ze znajac zycie czy nie aresztowali niecalkiem
        tego co trzeba...
        .;-)
        smiac sie czy plakac

">zycie ze smierci</a>
    • Miał ktoś terapię u tego doktora? Jeśli tak to czy warto pójść do niego?
      • Heh stary poczciwy piotrus dawno dawno go nie widzialem pewnie juz
        mu zsiwiale na glowie zostaly te baranki. Na ogol mily czowiek a co
        do terapi nie bylem tylko po tabsy u niego ale sympatyczny spokojny
        i kulturalny jest to czlowiek mozesz sprubowac mozesz trafic gorzej.
        • Prosze, odpowiedzcie. Czy naprawde nikt jej nie zna? Jest duzo o niej w
          internecie...Ja ide do niej w przyszlym tygodniu dlatego zalezy mi na czasie.
          Niby bardzo polecana przez mojego psychiatre ale bardzo chcialabym poznac opinie
          kogos kto u niej sie leczyl. Prosze uprzejmie o wszelkie informacje...Ech,nawet
          nie sadzilam ze tak bardzo bede sie bac, gorzej niz wizyty u dentysty...
          • Nie wiem, czy jestes jeszcze zainteresowana, bo to juz czasu troche
            minelo od twojego wpisu, ale jesli tak to odpowiadam: polecam ja
            bardzo. Lecze sie u niej od 3 lat: najpierw rok,potem przerwa rok, i
            znow od roku z powrotem. Jest naprawde dobra i chyba lubi to co
            robi. Bardzo inteligentna, ciepla, ale potrafi tez byc ostra jak
            trzeba. Widze konkretne efekty, choc poczatki nie byly latwe; balem
            sie, wciekalem, po roku zwialem, manipulowalem przy tym niezle (
            telefony, maile itd. ). Nie dala sie zlapac na to, zreszta sama
            bardzo piluje tzw granic. I to chyba mnie przekonalo do niej i
            pozwolilo abym dal sobie pomoc. Rzetelnie wyksztalcona, a przy
            okazji piekna kobieta...;)
            • Z tego zachwytu do tej Pani zapomniałeś napisać kto to ? Psychiatra ? Terapeuta
              ? Psycholog ?

--
              zawsze Cię kochałem Mamo !
              • To nie zachwyt tylko szacun dla profesjonalizmu :)
                To terapeutka
                • ta molicka nie tylko nie jest lekarką ale nawet nie jest psychologiem
                  to absol-wędka filozofii , jest też instruktorką tańca

i kogo tu polecasz?
                  • Nie znam jej osobiscie,ale z opisow jakie znalazlam w inetrencie
                    wynika ze jest godna polecenia. To ze ukonczyla Wydzial Filozoficzny
                    UJ wcale nie oznacza ze jest absolwendka filozofii. Na tymze
                    wydziale mozna studiowac kilka kierunkow: psychologie, filozofie,
                    socjologie, religioznawstwo. Ja sama studiowalam na tymze wydziale
                    socjologie i we wszelkich mozliwych CV i informacjach o sobie podaję
                    wlasnie to, ze ukonczylam Wydzial filzoficzy, dopiero w bardziej
                    szczegolowych informacjach piszę ze ekierunek:socjologia. A zatem ta
                    Pani rownie dobrze moze byc psychologiem.
                    Ale nawet jesli nie jest po psychologii, lecz po ktoryms z innych
                    kierunkow Wydzialu Filozoficznego ( np. po filozofii ) nie ma to w
                    moim odczuciu zadnego znaczenia. Wazne jest jakie ma kwalifikacje
                    psychoterapeutyczne. A z opisow w necie wynika ze ma sporo szkolen (
                    psychodynamika ), ma certyfikat jungowski ( miedzynarodowy-z tego co
                    sie orientuje) i psychodramy. Czyli jest rzetelnie wyksztalcona.
                    Osoba po psychologii,ale bez szkolen psychoterapeutycznych->to bylby
                    problem. W Polsce mozna byc psychoterapeuta nie bedac psychologiem
                    ani lekarzem, i to czasem jest lepiej, bo swiadczy o tym,ze osoba
                    taka nie trafila do zawodu przypadkowo( bo np po psychologii trafila
                    do jakiegos osrodka i kazano jej zrobic szkolenia ), tylko poszla do
                    zawodu z zamilowania. Dla mnie generalnie nie ma znaczenia jakie
                    studia terapeuta skoczyl, wazne jakie skonczyl szkolenia
                    terapeutyczne i jakie ma doswiadczenie w pracy. A ta pani parcowala
                    kilka lat na klinice psychiatrycznej-wiec ma doswiadczenie kliniczne.

A co do tego ze jest instruktorka tanca: ja nie znalazlam w necie
                    informacji o tym, znalazlam tylko informacje o tym, ze ma cos
                    wspolnego z teatrem; jest stypendystka ministra kultury w tej
                    dzidzinie i chyba pisze scenariusze i sztuki teatrale, prowadzi
                    jakis teatr. Dla mnie akurat to swiadczy rowniez na plus. To dobrze
                    jesli terapeuta - poza swoja praca zawodowa - ma jakies pasje,
                    talenty czy zainteresowania, bo to znaczy, ze ma szerokie horyzonty.
                    Dla mnie zatem jako czlowiek jest bardziej wiarygodny, a wiec takze
                    jako terapeuta.

I tyle. Nie znam, kobiety, nie szukam terapeuty bo od 2 lat mam
                    swojego, ale gdybym szukala-to z opisow jakie znalazlam w necie-
                    bylabym do tej pani Molickiej przekonana. Z opisow i z ewentualnych
                    wpisow na forach itp-. choc to drugie jest niepewne. Pacjeci rozne
                    rzeczy opisuja o swoich terapeutach, i nawet gdy pisza pozytywnie
                    czasem widac ze sa nieobiektywni na plus lub na minus ( patrz kilka
                    wpisow wyzej, niejaki pan.teon pisze o tej pani molickiej, ze jest
                    piekna kobieta-> a jakie to ma znaczenie w terapii, ja sie pytam? ).
                    A zatem starajmy sie byc obiektywni.
                    • Dziękujemy grupie wsparcia p. Molickiej za reklamę...
                      • Widać słabiutka musi być skoro potrzebuje reklamy.

--
                        zawsze Cię kochałem Mamo !
                        • iso1 napisał:

> Widać słabiutka musi być skoro potrzebuje reklamy

Przeciez to biala lista czyli polecamy sobie rozne osoby. W takim
                          sensie caly ten watek to jedna wielka reklama. Twoje wpisy iso
                          rowniez :)Wystarczy przeczytac kogo ty "reklamujesz", he he.
                          Potrzebuje reklamy? Widac slabiutki jest...
                        • Witam:)potrzebuje psyhiatry bobrego w Toruniu bym wolala na nfz,ale jesli nie to
                          piszcie ile za wizyte.dziekuje za odp.
                          • Uwaga! Na początku chętnie umawia się na dogodną porę, inkasuje 150
                            złociszy za pierwszą sesję, a potem okazuje się nagle, że ma czas
                            tylko w czwartek o godz. 9.00 Czyli dokładnie wtedy, kiedy człowiek
                            pracujacy nie może przyjść na sesję. Więc: albo płać i płacz, albo
                            odpuść półtorej stówy i szukaj dalej...
                            • Na mnie to akurat dziala pozytywnie, ze trzeba troche poczekac i nie ma od razu
                              terminow. Jesli terapeuta od razu by mial dostepne wszelkie terminy, to bym sie
                              obawiala, ze nikt do niego nie chodzi.
                              Ja na swoja terapie czekalam prawie pol roku: najpierw 2 miesiace w ogole na to
                              by zwolnilo sie miejsce na pierwsze spotkanie. A potem ok 3 miesiecy na to by
                              zwolnil sie dogodny dla mnie termin, bo ze wzgledu na prace i dojazdy mialam
                              ograniczone m ozliwosci czasowe. W tym okresie zanim zaczelam terapie, bylam ze
                              3-4 razy w osrodku interwencji kryzysowej po wpsarcie, gdy juz bylo bardzo ciezko.
                              I jestem zadowolona: chodze do terapeuty ktorego sobie wybralam, a nie
                              przypadkowego. Dobra terapia nie polega na dostepnosci w kazdym momencie, to nie
                              piekarnia.
                              Swoja droga o dr Molickiej slyszlam dobre rzeczy. Moglabym ci tez podac namiary
                              na innych dobrych terapeutow w Kraku, jesli do tej pory nie znalazlas, ale
                              musialabys sie liczyc z poczekaniem grzecznie w kolejce. Wiec jesli nie masz na
                              to gotowosci to nic ci tu nie poradze.
                        • a ja widzę tu dużo złośników psycholog z chojnic pozdrawiam
          • osobom starszym polecam panią Edytę Kilian z krakowa! ma świetne podejście, zrozumienie, kompetencję. moja znajoma chodzi do niej do ośrodka dla osób starszych i jest b zadowolona. minus jest tylko taki, że trudno jest się do niej dostać, bo przyjmuje w ramach NFZ - nieodpłatnie.
    • Warszawa. Kochani, w osrodku Synapsis spotkałam się z niezrozumiałą
      dla mnie metodą prowadzenia terapii przez Jakuba Niedźwieckiego.
      kierowniczka ośrodka stwierdziła zreszta, że wszystko jest OK. Facet
      spotyka sie na kolejnych wizytach z pacjentem (byłam u niego 5 razy)
      i potrafi tylko powiedzieć "slucham". Oczekuje, że to pacjent będzie
      prowadził całą sesję za niego. Innymi słowy,nawet w sytuacji, gdy ma
      dokładnie zreferowany problem z jakim się do niego przyszło, nie
      poczuwa się, żeby zadawać pytania dodatkowe, pogłębiać temat, drążyć
      lub po prostu naprowadzać.Bierze stówe za wizyte po prostu za to, że
      jest. I mówi, że taki ma styl. I co wy na to? Może tak jest ok? Jak
      w tym dowcipie: "dwóch psychologów na przystanku: o! jedzie 125!
      Chcesz o tym pogadać?"
      • KATOWICE - szukam psychiatry/psychoterapeuty leczącego NERWICE/LĘKI
      • Potwierdzam fatalną, w moim odczuciu, metodę prowadzenia terapii przez Jakuba Niedźwieckiego. P. Niedźwiecki nie potrafi nawiązać kontaktu z pacjentem; najczęściej w ogóle nie odzywa się przez całe spotkanie - tylko się gapi. Nie słucha też tego, co pacjent mówi - m.in. trzy razy spytał mnie o ten sam, bardzo ważny fakt z mojego życia - nie w sensie, aby go omówić, tylko po prostu o nim nie pamiętał.. Podobnie jak rudajaga jestem oburzony taką formą terapii i zdziwiony, że coś takiego w ogóle można prowadzić w istniejącej od dawna i popularnej warszawskiej poradni. Nie potrafię sobie nawet wyobrazić, jak ten facet może pomóc komuś z poważną depresją lub zaburzeniami nerwowymi. Spotkania z J. Niedźwieckim wywołały tylko większy zamęt w mojej psychice i pogorszenie - na szczęście chwilowe - stanu psychicznego. Dobrze więc, że zrezygnowałem z usług w miarę wcześnie. Szkoda tylko mojego czasu i ciężko zarobionych pieniędzy. Nie polecam tego psychoterapeuty, a także poradni Synapsis - za to, że zatrudniają taką osobę.
    • Polecam panią psycholog Joanne Zaręba-Górecką. Korzystam teraz z jej pomocy i
      jestem zadowolona, jest mila i kompetentna.Przyjmuje w centrum dąbrowy na
      konopnickiej,ma strone www.gabinet-psychologiczny.c0.pl
    • Polecam panią psycholog joanne zaręba-Górecką, przyjmuje w Dąbrowie Górniczej w
      centrum na konopnickiej, korzystam z jej pomocy, jestem zadowolona, ma stronę
      www.gabinet-psychologiczny.c0.pl
    • Aleksandra Jakubus - Matusiak, proszę o opinię...
    • czy zna ktoś naprawdę dobrego psychiatrę i psychoterapeutę z Rzeszowa, bo jakoś mało ich w tym wątku...
      Poważna depresja po rozejsciu z meżem. Licze na wasza pomoc.
    • Grupa wsparcia dla ofiar przemocy domowej
    • Szukam dobrego, doświadczonego psychoterapeuty w Warszawie, prowadzącego
      psychoterapię osób w wieku 50+.
    • To naprawde jakies przegiecie ze sie pani reklamuje na tym forum. Nigdy w zyciu
      bym nie poszla do takiego terapeuty. Prosze sobie wykupic reklame jesli sie chce
      pani reklamowac a nie zasmiecac tego forum. Na forum polecamy sobie terapeutow
      ktorzy sie sprawdzili, a nie reklamuje sie swoich uslug.
    • bardzo gorąco polecam psycholog Edytę Biaduń z Centrum Integracji
      Psychicznej TOP w Warszawie...Choć młoda, to bardzo uważna, ciepła,
      świetne podejście do klienta, bardzo mi pomogła, czuję, że żyję!!!...
      kontakt do tej psycholożki: 602 152 979
      magma
    • Lista Certyfikowanych Psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa
      Psychiatrycznego:
      www.psychiatria.org.pl/arch/6048
      Certyfikowani superwizorzy SNP PTP:
      www.psychiatria.org.pl/arch/6010
      Kodeks Etyczny Psychoterapeuty:
      www.psychiatria.org.pl/arch/5551
    • Słuchajcie tworzymy właśnie bazę lekarzy, m.in. psychologów i
      psychiatrów. Wpisujcie znanych Wam specjalistów i koniecznie
      dopiszcie swoją opinię o lekarzu. Niech ci najlepsi ans leczą!

www.supermedica.pl/?pid=lekarze&spec=33&lang=pl
      • Bydgoszcz - pilnie poszukuje sprawdzonego terapeuty - psychologa,
        psychoterapeuty, psychiatry doswiadczonego w leczeniu depresji i zespolu
        maniakalno - depresyjnego. Bardzo prosze o pomoc.
    • Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień w Rzeszowie (kontrakt z NFZ)
      ul. Siemieńskiego 17
      tel. (017) 861 16 40
      Pan dr Tadeusz Boratyn (kierownik ośrodka) + świetni terapeuci
      GORĄCO POLECAM:)
      P.S. Głównie uzleżnienie od leków/alkoholizm, ale doktor na pewno
      wysłucha i poradzi co z soba dalej począć, ten człowiem odmienił
      moje życie (stąd mój nick)... Nie trzeba długo czekać na wizytę,
      praktycznie z dnia na dzień (pon, śr, czw 8-12), wystarczy zadzwonić!
    • jezeli ma ktos namiar na psychoterapeute i dobrego psychiatre w
      okolicach olsztyna(warminsko-mazurskie)prosze pomozcie!z gory
      dziekuje i pozdrawiam.
    • - Antoni Jakubczyk (psychiatra), gabinet prywatny.
      - Gertruda Dańko (psychoterapeuta), praktyka prywatna (polecam z całego serca i jeśli kiedyś do Niej traficie to traficie najlepiej, lepiej już nie można trafić).

- Kamila Katarasińska-Pierzgalska (psychiatra i psycholog), Centrum Zdrowia Psychicznego (22) 857-90-81
      - Lidia Popek (psychiatra), Centrum Psychoterapii BEN, (22) 622 69 63

Nie podaję tutaj nr telefonów dwóch z wymienionych osób bo przyjmują one prywatnie a ja nie mam takiego upoważnienia. Chciałam jednak zaznaczyć, że wiele tym dwóm pierwszym osobom zawdzięczam i wiele mi pomogły w moim niepoukładanym życiu. Dlatego wpisuję je na białą listę.
    • Polecam Panią psycholog udzielającą pomocy przez internet. Zajrzyj
      na stronę www.pomost.pl.tl
    • Polecam Panią psycholog udzielającą pomocy przez internet. Zajrzyj
      na stronę www.pomost.pl.tl

• Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
  • Kategorie tematyczne
  • Najnowsze wątki
  • Więcej forów
  • Więcej wątków na ten temat
  • Tagi
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.