• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Biała lista psychiatrów,psychologów,terapeutó w

• 01.02.06, 21:36
    W tym wątku umieszczajmy wszelkie informacje odnośnie sprawdzonych i godnych
    polecenia ośrodków terapii, psychiatrów i psychoterapeutów - zebranie tych
    danych w jednym wątku ułatwi poszukującym pomocy psychiatryczno-
    psychologicznej znalezienie odpowiednej placówki czy lekarza.

W celu ułatwienia wyszukiwania, w tytułach postów proszę wpisywać nazwę
    miejscowości.
    Edytor zaawansowany
    • 01.02.06, 22:42
      dr G.Kozak
      PsychoSoma ul.Kolorowa
      --
      każdy spotka tego diabła którego sie boi /rz_nr_5/
      • 21.04.06, 18:41
        czy ktos z Was leczyl sie u dr. Anny Markiewicz ?
        • 31.05.06, 15:42
          ..nikt nie zna tej lekarki????
          • 05.06.06, 19:49
            Ja znam tą lekarkę,ale byłam u niej na stażu,a nie jako pacjentka.Z tego co
            widziałam była bardzo sympatyczna,ciepła i pacjenci bardzo ją lubili.Niestety
            nic więcej nie wiem
            • 05.06.06, 20:03
              tigrusek napisała:

> Z tego co widziałam była bardzo sympatyczna,ciepła i pacjenci bardzo ją
              > lubili.

ale to nie wystarczy
              • 06.06.06, 11:35
                rzeznia widzę że znasz całą smietankę psychiatryczną z Krakowa, może sama
                zaproponujesz białą i czarną listę i ją jakoś ją jakoś umotywujesz, bo widzę
                posiadasz jakąś wiedzę na ten temat i często się wypowiadasz ale słabo
                agrumentujesz.
                • 12.02.07, 19:10
                  Ja na czarną listę je sli chodzi o krakowskich psychiatrów dałbym dr.Krzysztofa Walczewskiego.To konował nie mający pojęcia o dobieraniu dawek leków :(
        • 22.06.06, 09:19
          a p.malgorzate cetere ktos moze zna?
          • 22.08.06, 13:32
            ja znam, mila, mloda i fachowa :-)
            --
            Moj kochany syneczek
          • 28.01.09, 20:01
            Uwaga na Żółkosia!!!! dramat! Gość zapisał mi Zyprexe ...a miałam
            problemy ze snem,facet gigant!nigdy więcej
        • 10.11.06, 23:16
          Markiewicz wyleczyla mnie z psychozy, zaczela leczenie w szpitalu, jest
          ordynatorem ciezkiego oddzialu w Kobierzynie
          • 07.04.07, 14:35
            A znam go z widzenia.
            • 01.12.09, 18:53
              Ja polecam dr. Zołę z Krakowa, jest ordynatorką szpitala, pomogła mi i oczywiście znajomemu, który ją polecił :)
        • 23.08.11, 18:13
          Ja polecam osobę, która mi bardzo pomogła , sesje są prowadzone przez skype i nie przypominają wizyt w gabinecie , dodatkowo można umawiać się na bardzo późne godziny , ceny tańsze niż normalnie , nie mam telefonu , ale można umawiać się na emaila
          przyjacielskiskype@onet.eu
          i co najważniejsze każdy ma prawo do 15 minutowej bezpłatnej sesji , radzę spróbować szczególnie panom bo kobieta jest naprawde super
        • 16.01.12, 00:35
          Ja leczyłem się u Anny Pawełczak Bałaty, po 2 miesiącach odstawiłem cital, na prawdę dobra terapeutka, namiary: www.psychoterapiakrakow.pl
        • 01.06.13, 17:06
          Witajcie, w Krakowie polecam psycholog psychoterapeutkę panią Barbarę Urbanik, przyjmuje prywatnie, blisko centrum, pracuje w nurcie psychodynamicznym, nr tel 507 658 237,
          www.terapia-krakow.pl.
        • 03.07.13, 14:10
          Jeśli szukacie dobrego psychoterapeuty, to polecam Barbarę Michno-Wiecheć, tel. 504543800. Moja nastoletnia córka do niej chodziła, wyciągnęła ją z załamania, które mogło się strasznie skończyć.
        • 20.12.13, 09:53
          polecam Ośrodek Rozwojowo- Terapeutyczny "Primavera" w Krakowie.
          www.primavera.krakow.pl
          • 03.04.14, 13:15
            Ja mogę polecić panią Annę Kopeć, korzystałam z jej pomocy z powodu depresji oraz problemów z dziećmi i pomogła mi. W necie znalazłam jej stronę www.psycholog-annakopec.pl , ale nie wiem czy nadal przyjmuje gdzieś na nfz w Krakowie czy tylko w gabinecie. Osobiście polecam.
      • 05.07.06, 00:53
        dr. Grażyna Usar-Czerwiec. Gabinet na Lipowej. Ma duże wyczucie w ordynowaniu
        leków i naprawdę potrafi pomóc. No i co ważne nie należy do nawiedzonych
        pisaczy recept.
        • 28.04.08, 07:21
          witam abasia
          dzięki za info
          Może wiesz czy pani doktor dalej przyjmuje na lipowej .Moze posiadasz do niej
          numer telefonu.Proszę o odpowiedz
          gdzie konkretnie jest ulica Lipowa
          • 30.04.08, 21:19
            Pani doktor Usar-Czerwiec dalej przyjmuje na ulicy Lipowej (10
            albo 12, nie jestem pewna). Przy wejściu do klatki jest informacja
            dotycząca gabinetu, nie sposób przeoczyć. Telefon mogę Ci podać za
            tydzień. Pozdrawiam
            K.
            • 05.05.08, 07:22
              Kasiagaa serdecznie dziękuję za pomoc i proszę o telefon do pani doktor.Inaczej
              będę musiał specjalnie do Lublina przyjeżdzać , aby dostać jej telefon.Podobno
              pani doktor jest naprawdę dobrym lekarzem .Jeszcze jedno pytanie , a mianowicie
              UL.Lipowa jest obok Krakowskiego Przedmieścia ? .Kiedyś studiowałem w Lublinie ,
              ale mogłem zapomnieć .Serdecznie dziękuję za pomoc i gorąco pozdrawiam .Czekam
              na odpowiedz.
              • 06.05.08, 19:38
                Witaj Berry

Pani doktor Usar-Czerwiec przyjmuje na Lipowej 12/20-I piętro.
                Telefon-601-007-427. Wiem, że na pewno przyjmuje we wtorki.Nie byłam
                jej pacjentką, ale ogólnie opinia o niej jest dobra. Jeśli chodzi o
                lokalizację Lipowej-jest ona boczną Krak.Przedmieścia-na przeciwko
                wejścia do ogrodu Saskiego, kiedyś na rogu Krak.Przedm. i Lipowej
                była Astoria, obecnie jest KFC i Pizza Hut.
                Podaję Ci również alternatywne namiary na dr Kopacza z którym miałam
                osobisty kontakt(świetny facet)-500-070-751-gabinet na Orlej.

Pozdrawiam K.

• 06.08.08, 07:43
                  witaj
                  mogłaby pani sprawdzic czy pani doktor oprócz wtorku przyjmuje również w piątki
                  • 06.08.08, 21:43
                    Nie, w piątki nie przyjmuje, właśnie tylko w piatki, w pozostałe dni
                    tak.
                    K.
                    • 18.04.09, 18:44
                      ile kosztuje u niej wizyta?
                      • 20.02.10, 22:23
                        Mam kilka doświadczeń z psychiatrami są tez tacy których nie polecam niestety bo
                        patrzą na pacjenta z góry co czuć nosem, ja jestem na to wyczulona bardzo.
                        Polecam Panią Joannę Grzesiewską .Ma gabinet przy dworcu Zachodnim, jest bardzo
                        dokładna, mi dobrze dobrała leki.
                        • 20.02.10, 22:50
                          Wydaje mi się, że dr Grzesiewska prowadzi też psychoterapię.
      • 21.02.07, 14:55
        Potrzebuję pomocy psychologa. Czy ktoś moze mi polecic dobrego psychologa z
        Poznania ale na fundusz NFZ. Pilne. Dziękuję.
      • 29.03.07, 00:16
        Chciałem polecic jednego psychologa, mgr. Marzenę Żuk, słyszałem od przyjaciela, cierpiącego kiedyś na nerwice, że jest bardzo dobra. Przyjmuje w Centrum Patria Future, takim małym, skromnym gabinecie na ulicy Al. Niepodległości 135/137, numeru lokalu nie pamiętam. Już na pierwszej wizycie zrobiła na nim dobre wrażenie, zamiast mówic sraty pierdaty, pt: "Zobaczymy, musimy się dłużej pospotykac, na wszystko potrzeba czasu." od razu przeszła do działania, tłumacząc, że szefowie polskich korporacji wymagają od podległych im ludzi zbyt dużo, i kiedy taki pracownik ma na dodatek tendencje do wymagania zbyt dużo od siebie, ma całkowite prawo się wściec, a nawet rzucic wszystko w cholerę. Teraz mój znajomy jest zdrowy. Po za tym podobno sympatyczna osoba.
        Polecam gorąco
        Ps. Podobno też przyjeżdża do domu.
        • 07.08.07, 09:58
          Polecam znaną osobiście i sprawdzoną w 100% Grażynę Płachcińską. Po
          wrzuceniu w wyszukiwarkę jej danych wyświetli się strona miejsca, w
          którym pracuje - Hilaritas
          --
          "Ja to ja Ty to Ty. Ja nie jestem po to, żeby spełniać Twoje
          oczekiwania, Ty nie jesteś po to, żeby spełniać moje. Jeżeli się
          spotkamy to wspaniale, jeżeli nie, to trudno..."
          • 21.04.09, 13:50
            mam pytanie jak pomoc komus kto mieszka w warszawie chce sie leczyc
            ale......wlasnie jedni nie chca go porzyajc na odzial inni przyjeli
            wlasnie jego pobyt skonczyl sie byl tam tylko tydzien czlowek ten
            jest alko niepijacy uzalezniony od lekow jest w ciezkim stanie
            nerwowy agresywny bo juz nie widzi ratunku dla siebie wola o pomoc
            prosze chce zyc i byc nie doslyszy mowi glosno lekarze po
            tygodniowym pobycie w szpitalu wypisali pacjeta w takim stanie jak
            mu pomoc prosze pomozcie mi sama choruje na depresje wiem jak jest
            ciezko radze sobie ta osoba niestety nie czy trza kolejnej smierci
            samobojstwa czy moze ktos wkoncu zajmie sie i podejmie leczeniem tak
            chorej osoby bede czekac na wiadomosc osoba chora mieszka w
            Warszawie ja daleko od niej ale juz nie moge sluchac czytac jak jest
            traktowany
            • 17.01.14, 12:28
              Polecam przychodnię Holmed na Bemowie, której specjaliści mają duże doświadczenie w leczeniu depresji.

www.holmed.pl
          • 26.04.09, 10:51
            widze ze nikt nie ejst w stanie mi pomoc
          • 09.09.09, 23:28
            A ja polecam Izabelę Kielczyk, przyjmuje w swojej Pracowni Psychoterapii na Pradze Południe. Chodziła do niej moja najlepsza przyjaciółka po rozstaniu z mężem i innymi perypetiami życiowymi, o których nie chcę tu pisać. Przebrnęła przez to wszystko właśnie dzięki Pani Izabeli.
            Ujęła ją swoim podejściem i zaangażowaniem. Jest to znana publicznie osoba, ale pełna ciepła i zrozumienia. Łatwo znaleźć wpisując np. 'psychoterapia praga południe' na googlach.
            • 09.09.10, 10:38
              Ja bylam parę razy na ogrodowej 8 w centrum zdrowia psychicznego u psychologa pani Aleksandry/Oli. Ja nazwiska nie pamiętam panie w recepcji na pewno beda wiedziały. Pani bardzo sympatyczna bo szczerze mówiąc wydaje mi sie ze młodsza trochę ode mnie wiec sobie myślałam ze jak mnie dadzą do młodej to co ona będzie wiedziała. Ale terapia byla o mnie nie o niej i ja dochodzilam pod jej ze tak powiem dyrekcja do pewnych wniosków sama a nie ze ona mi narzucala swoje pomysły. Wiele razy nie byłam bo po prostu nie potrzebowalam tak ze przy okazji tanio mi wyszło. numer 22 654 10 38.
          • 08.11.09, 16:02
            aktualnie w Warszawskim Centrum Psychologicznym: ul. Smolna 34/13 tel: 22 827
            33 33 info@centrumpsychologiczne.waw.pl,www.centrumpsychologiczne.waw.pl
            • 15.11.09, 16:44
              Spróbowałam, ten ośrodek jest mi akurat po drodze do domu. To był mój pierwszy
              raz u psychologa. Było... intrygująco. Nie dokładnie tego się spodziewałam, nie
              sądziłam, że na pierwszej wizycie aż tyle rzeczy wyjdzie, że tak mnie to
              poruszy. Na pewno pójdę jeszcze raz. Gabinet fajny, super wystrój. No i w
              centrum. Ja byłam u p. Ani Biczewskiej.
              Telefon do rejestracji - 22 827 33 33
              • 16.11.09, 10:30
                Witam,
                W zeszłym tygodniu też byłem u tej psycholożki ;-), jestem bardzo zadowolony z
                wizyty, było przyjemnie i profesjonalnie. Polecam.
        • 17.06.09, 12:07
          Mogę polecić tam pewną panią - nie potrzebuje chrzanić się z
          wchodzeniem w bliską relację (za które to wchodzenie gdzie indziej
          sam(a) płacisz), żeby być w stanie pomóc.

Byłem tam dwa razy, a za drugim razem jak miałem problem, to w
          rozmowie z p. psycholog go rozwiązałem ;D, co oczywiście nie znaczy,
          że go nie było wcale. Wydane tam pieniądze przyniosą Ci zadowolenie
          i satysfakcję. Tak było przynajmniej w moim przypadku.

Polecam zgóglować sobie:
          Poradnia Psychologii Sądowej i Rodzinnej Warszawa - ul.Mazowiecka 12
          lok.24 vis a vis fundacji "Dzieci Niczyje"
        • 26.09.09, 18:47
          Polecam: dr Jolanta Paszko, przyjmuje pacjentów z bardzo pozytywnie ocenianym
          drem Krzyżkowiakiem. Warszawa 00-790, ul. Willowa 8/10, tel. 602 356 253 ,
          www.wkrzyzkowiak.webpark.pl. Deklaruje chęć pomocy nie od razu poprzez
          dawkowanie leku, bardzo otwarta na wysłuchanie pacjenta.
        • 27.03.10, 09:19
          Polecam psycholog Paulinę Kapiec-Kałużyńską, bardzo w porządku, fajna, rzeczowa
          i bardzo przejmuje się pacjentem. Polecam, tel: 22 827 33 33,
          info@centrumpsychologiczne.waw.pl
        • 23.04.10, 14:35
          Specjalizuje się w terapii poznawczo-behawioralnej. tel. 601 632 765, firma
          nowa-wizja.pl
        • 08.06.10, 22:56
          Właśnie wracam z warsztatów z Psychorysunku prowadzonych na ul.Smolnej 13 w Centrum Warszawy przez Panią Psycholog Barbarę Ronowicz. Nigdy nie sądziłam ile sama o sobie jeszcze się dowiem :)
          Warsztaty dały mi nowy pogląd na samą siebie i będzie mi teraz łatwiej pracować nad sobą :)

Polecam, dla mnie było to bardzo interesujące przeżycie.

Dla zainteresowanych dane kontaktowe:

Pracowania Psychologiczna Drogowskazy w Warszawie
          ul. Smolna 13 lok 402
          00-001 Warszawa
          tel.: +48 602 213 891
          Psycholog Warszawa Centrum
          www.Drogowskazy.com
        • 27.10.10, 09:01
          Szczerze polecam...
          Aleksandra Wójtowicz tel: 694 740 780
          www.aleksandrawojtowicz.pl
        • 14.12.10, 15:37
          Ja z całego serca polecam panią psycholog Barbarę Smolik. Przyjmuje na Kopernika w Pracowni Psychologicznej Drogowskazy. Psychoterapia u niej była naprawdę skuteczna i podniosła mnie mocno na duchu.
        • 10.02.11, 22:31
          Ja polecam p. mgr Hannę Nikodemską. Przyszedłem z problemami nerwicowymi wywołanymi nową pracą i po jednej wizycie część moich objawów ustąpiła lub zmniejszyła swą intensywność pozwalając na trochę oddechu i spokojniejsze funkcjonowanie w życiu codziennym. Przyjmuje w śródmieściu. tel. 693622310
        • 04.04.11, 20:30
          Chciałabym polecić zespół Warszawskiej Grupy Psychologicznej z siedzibą na Mokotowie przy ul. Czerskiej 18/130.
          Terapeuci dobierani są do potrzeb i oczekiwań klienta, zespół jest kompletny, konsultacje wstępne prowadzi p.Monika Dreger - polecam!
        • 31.05.11, 11:14
          Ja polecam Dorotę Gromnicką, przyjmuje na Placu Bankowym.
          Dobra terapeutka, z wyczuciem, zrozumieniem, kiedy trzeba jest konkretna.
          telefoon 728829499
        • 07.02.12, 12:07
          Mogę szczerze polecić Marię Jurowską, przyjmuje na saskiej kępie w WCTP. Zaliczyłam wcześniej dwóch psychoterapeutów i niewiele się działo. Jak trafiłam do Marii zobaczyłam różnicę - jest w kontakcie, ciepła i bardzo uważna. Wie czego potrzebuję i przez ostatnie dwa miesiące zrobiłam ogromny krok naprzód.
        • 05.11.14, 23:06
          A ja polecam Andrzeja Setmana terapeutę, który potrafi zbudować atmosferę bezpieczeństwa, zaufania i wzajemnego porozumienia. Ustala się cel i pracuje nad jego osiągnięciem, coś w rodzaju umowy o dzieło. To jest terapeuta z pasją, połączenie umysłu ścisłego, logicznego, analitycznego z empatią, zrozumieniem i wyobraźnią. Ta rzadka kombinacja cech sprawia, że jest niezwykle skuteczny. Wyjątkowe jest jego podejście do każdego, komu zależy na zmianie. Oprócz spotkań (sesji) miałam kontakt emailowy, a żaden email nie pozostał bez odpowiedzi. Polecam www.setman.pl
          Serdecznie pozdrawiam wszystkich potrzebujących pomocy!
          • 14.12.15, 14:35
            Chyba żartujesz... Setmana??? w Zyciu!
        • 12.09.16, 07:25
          Warszawa i okolice. polecam pania Agnieszkę Idźkowską-Guz. Pomogła mojej rodzinie. Pracuje z dorosłymi i dziećmi. Pracowała w Wa-wie, ale teraz ma własny gabinet w Zielonce tel 601372279
        • 10.10.16, 15:31
          Ja mogę polecić Panią Agnieszkę z Linii Zdrowia w Zielonce. Bardzo mi pomogła kiedy mialam trudny moment. Co prawda to nie warszawa, ale jeśli ktoś jest z tamtych okolic to szczerze polecam.
      • 29.03.07, 00:18
        Chciałem polecic jednego psychologa, mgr. Marzenę Żuk, słyszałem od przyjaciela, cierpiącego kiedyś na nerwice, że jest bardzo dobra. Przyjmuje w Centrum Patria Future, takim małym, skromnym gabinecie na ulicy Al. Niepodległości 135/137, numeru lokalu nie pamiętam. Już na pierwszej wizycie zrobiła na nim dobre wrażenie, zamiast mówic sraty pierdaty, pt: "Zobaczymy, musimy się dłużej pospotykac, na wszystko potrzeba czasu." od razu przeszła do działania, tłumacząc, że szefowie polskich korporacji wymagają od podległych im ludzi zbyt dużo, i kiedy taki pracownik ma na dodatek tendencje do wymagania zbyt dużo od siebie, ma całkowite prawo się wściec, a nawet rzucic wszystko w cholerę. Teraz mój znajomy jest zdrowy. Po za tym podobno sympatyczna osoba.
        Polecam gorąco
        Ps. Podobno też przyjeżdża do domu.
        • 05.05.07, 20:34
          polecam ten ośrodek:
          www.psychomedica.pl/
          o psychologach stamtąd nic nie słyszałam, ale psychiatrzy cieszą się dobrą opinią. ja leczę się u dr Teresy Trzcińskiej. jest to osoba bardzo doświadczona, sympatyczna, inteligentna, potrafi słuchać pacjenta (a niekiedy wręcz: czytać w myślach ;-)

--
          nie zatrzymuję się na stacji Włoszczowa.
          • 01.12.07, 00:13
            Też polecam Psychomedicę. Akurat dr Trzcińską znam tylko "interwencyjnie", ale
            polecam dra Radosława Tworusa. Ciepły, słucha uważnie, dobrze dobiera leki. Ja
            dzięki niemu funkcjonuję już bez leków :0
        • 23.05.07, 17:52
          Witam,

znajomy polecił mi terapię u Ewy Pytel z Warszawy. Proszę o Wasze opinie na
          temat tej psycholożki.

dziekuje!!!!!
      • 09.04.07, 11:19
        Czy ktoś może polecić dobrego specjalistę psychologa lub psychiatrę w
        Skierniewicach?
        Kiedyś była u nas Hania Zawadzka-Socha-psycholog,ale się wyprowadziła gdzieś w
        góry,jeśli ktoś na Nią trafi to polecam;
        <taoqz>
        • 26.04.12, 09:22
          polecam panią Ewą Dziedzioch przyjmuje w Sierniewicach i informacje o nie sa na stronie - ewa-pomaga.pl
          Ja jestem bardzo zadowolony z jej wskazówek i podejścia do moich problemów.
          Vallenty
        • 29.04.12, 16:39
          bardzo dobry młody psycholog- Hubert Szczepaniak. Znam go z Poradni przy Szpitalu w Żyrardowie i naprawde bardzo mi pomogł, zresztą wiem,ze nie tylko ja jestem zadowolona z jego pracy. Z tego co wiem przyjmuje też prywatnie w Skierniewicach w Judycie
      • 07.08.07, 10:00
        Jacek Nowicki. Polecam. Sprawdzony w 100%. Telefon można znaleźć w
        lokalnych gazetach, w których się ogłasza lub na reklamie jego
        gabinetu na ul. Giełdowej. W razie potrzeby jestem w stanie podać.
        --
        "Ja to ja Ty to Ty. Ja nie jestem po to, żeby spełniać Twoje
        oczekiwania, Ty nie jesteś po to, żeby spełniać moje. Jeżeli się
        spotkamy to wspaniale, jeżeli nie, to trudno..."
        • 07.08.07, 10:07
          mnie sie włącza taki dziwny tekst " niektóre bogactwa naturalne są całkowicie
          darmowe,na przykład elektrownie,albo energia z wodospadów,...niestety opłaty za
          te dobra są nam bezprawnie narzucane"
          to chyba nie to ?
          --
          tryb awaryjny
      • 18.04.09, 18:42
        prywatnie? ile kosztuje wizyta?
      • 23.10.09, 11:54
        Zna ktoś i ma namiary gdzie przyjmuje.?
        • 11.12.09, 22:51
          Olu, z tego co wiem to Pani Dorota Ostrowska-Karwat przyjmuje w
          dwóch miejscach w ośrodku MOP i prywatnie na Polnej w centrum
          Warszawy, wygoogluj sobie pomoc psychologiczna polna.
      • 14.07.11, 10:34
        Polecam gabinet psycholog Lublin
      • 29.03.12, 14:05
        Też kolorowa - Ostatnio trafiłem do pani psycholog Edyty Podłuskiej. Jest psychoterapeutą na Kolorowej 24. Bardzo miła, młoda, sympatyczna kobieta. Link na stronę: psycholog lublin Mam nadzieję, że się przyda. Pozdrawiam
    • 02.02.06, 02:00
      dr Kazub
      ul. Traugutta 9
      (58)620 81 70

--
      ale zanim pójdę...
      • 07.02.06, 21:47
        Potwierdzam, rewelacyjny specjalista, bardzo konkretna osoba, pomogła mnie i
        jeszcze paru znajomym osobom. Przyjmuje też prywatnie w przychodni na Armii
        Krajowej i na Władysława IV przy aptece (tej koło pogotowia)
        • 07.04.06, 20:06
          Możesz proszę dopowiedzieć troszkę? Tzn. czy on psycholog czy psychiatra? Jakie
          ma preferencje (tzn. czy skory do leków, czy raczej do terapii)? Co rozumiesz
          pod zwrotem "konkretna osoba"? I... może to głupie pytanko, ale... jak oceniasz
          jego inteligencję? "Dr" rozumiem, że to stopień naukowy, a nie wyrazy głębokiego
          uznania ;)
    • 02.02.06, 12:48
      Laboratorium Psychoedukacji
      Katowicka 7, Warszawa
      • 13.06.11, 16:18
        Rowniez polecam laboratorium.
        --
        lorusza.blogspot.com/
    • 02.02.06, 14:46
      Dr. Kołodziejczyk
      Przyjmuje na Nowowiejskiej(tuż koło Głównego Gmachu Politechniki Warszawskiej)
      Głównie zajmuje się leczeniem uzależnień, ale pewnie leczy również inne schorzenia.
      Szczególnie polecam ją ludziom młodym (oczywiście młodym, znaczy 20-40 lat).
      Jeste świetna, bardzo kontaktowa i autentycznie przejmuje się pacjentem.
      Wizyta kosztuje 80 zł.
      • 02.02.06, 16:45
        dr. Wojciech Kuczyński a ulica Polna albo Dolna - koło Oleandrów.Dokładnych
        namiarów nie pamiętam ale nie trudno znaleźć tego lekarza.To psychiatra,młody
        jeszcze dosyć i bardzo dobrze dobiera leki-daje jak najbezpieczniejsze i zmienia
        jak nie działają.
        • 02.02.06, 21:51
          dr Solarz ze szczecina ,podobno
        • 29.05.06, 20:41
          Bardzo ważne miejsce dla osob będących w depresji z powodu doznanej przemocy to
          poradnia dla ofiar przemocy Belgijska 4.Mozna tam otrzymac pomoc
          psychologiczną,psychoterapeutyczną(w tym naukę samoobrony psychicznej) i
          psychiatryczną(a takze porady prawne o ds opieki społecznej.Lekarz psychiatra
          bardzo dobry(nie pamietam nazwiska,ale jest tylko 1),widac ze zalezy mu na tym
          by pomóc.Są tez fachowcy psychoterapeuci ds przemocy seksualnej,a to bardzo
          wazna sprawa.Sama chodze do specjalistki,ktora pracuje w tej problematyce juz
          ponad 8 lat.Dla ofiar przemocy seksualnej polecam takze strone
          www.survival.pl,zwlaszcza forum wsparcia-naprawde mi wiele dalo i pomaga wielu
          osobom w cięzkich nieraz stanach(wazne-pcha w kierunku terapii a nie ją zastępuje)
          • 28.06.07, 14:22
            jest jeszcze taka opcja: KONIEC MILCZENIA Stowarzyszenie Pomocy Dorosłym Ofiarom Nadużyć Seksualnych w Dzieciństwie:
            www.koniecmilczenia.ngo.org.pl
            • 11.10.09, 19:59
              Witajcie. Jestem wolontariuszką i pracuję z Dziewczynami wykorzystywanymi
              seksualnie przez osoby z najbliższego otoczenia i członków rodziny. Pracuję przy
              poradni psychologiczno-pedagogicznej w Lublinie. Jeśli szukasz pomocy, lub
              chcesz porozmawiać, podaję mojego maila:
              a.benetow@wp.pl
            • 15.11.11, 11:59
              po odejsciu Pana Roberta moze faktycznie teraz warto tam sie zglosic. Wczesniej pacjenci byli kierowani przez niego do pani Barbary W, ktora manipuluje pacjentami.
          • 28.06.07, 14:24
            jest jeszcze taka opcja: KONIEC MILCZENIA Stowarzyszenie Pomocy Dorosłym Ofiarom Nadużyć Seksualnych w Dzieciństwie:
            www.koniecmilczenia.ngo.org.pl
      • 15.06.06, 13:15
        lecze sie juz naprawde dlugo, nikt mi nie pomogl znaczaco, poki nie wybralam sie
        do dr żechowskiego, bylam w tragicznym stanie, skierowal mnie do szpitala w
        tworkach na oddzial depresyjny dla kobiet, tam mialam niewyobrazalnie
        wspanialego lekarza dr Panka, pomógł mi niesamowicie do tego ordynator tam tez
        jest bardzo dobrym lekarzem, polecam ten oddzial calym sercem, po wyjsciu lecze
        sie i dr żechowskiego którego takze bardzo polecam i u psychologa, mi pomaga
        aczkolwiek wiem ze nie każdemu by podpasowala wiec wstępnie nie podaje nazwiska
      • 14.10.06, 17:04
        Zdecydowanie polecam INZPIRO, w centrum Warszawy. Trafilem tam do mlodego
        psychiatry dr Andrzeja Wakarowa, ktory mi bardzo pomogl w depresji, wizyta 100
        PLN. Skierowal mnie tez do psychoterapeutki w tym samym osrodku, ktorej
        pacjentem jestem od poltora roku, wiec nie bardzo chce podawac jej nazwisko.
        Czuje sie tam rzetelnie potraktowany i zdecydowanie obserwuje u siebie efekty.
        • 01.12.06, 17:23
          Jestem pacjentką inzpiro. Rzeczywiście to rzetelne miejsce, i ja zacselam sobie
          radzic lepiej z moimi "dolegliwościami". Chodzi tam tez moja kolezanka na
          psychoterapie i rowniez jest zadowolona.
      • 17.02.07, 22:58
        .
        Agnieszka Ziołkowska, psychiatra

Przyjmuje w Centrum, okolice pl. Bankowego, poza tym prowadzi prv przychodnię
        psychoterapeutyczną na Żoliborzu. Z przychodnią nie miałam do czynienia, ale
        leczenie u dr. Ziołkowskiej sobie bardzo chwalę. Poszłam do niej ze źle
        zaleczoną depresją (nazwisko poprzedniego lekarza pominę milczeniem), plus
        nerwica lękowa i okolice. Naprawdę mi pomogła. Tel. podam mailem, bo jak wpiszę
        tu, to moderatorzy skasują post - mad-max@gazeta.pl
        • 19.02.07, 15:57
          Magdalena Kotowicz - Kilian, Centrum Medyczno-Terapeutyczne, ul. Wojska
          Polskiego 47/2, tel. 601894975
          • 29.07.09, 09:29
            Magdalena Kotowicz - Kilian - ostrzegam!!!
            Ta Pani nie ma pojęcia o psychoterapii. Na pierwszym spotkaniu nie
            udzielila mi żadnych informacji na temat prowadzonej psychoterapii
            tylko wręczyla opakowanie leków antydepresyjnych (z szuflady!) +
            recepte na leki uspokajające ba bazie benzodiazepin!!!
            Okazuje się że jest to lekarz medycyny z dodatkowym kursem na
            psychoterapię...
            Gdy wspomnialem o jednym z popularniejszych leków tj. Mirtastadzie
            (mirtazepanum) to powiedziala że pierwszy raz słyszy o takim leku!
            Tragedią jest to ze w Polsce każdy może zostać psychoterapeutą nie
            mając nawet wyksztalcenia psychologicznego lub psychiatrycznego...
            Wystarczą studia wyższe np. marketing i zarządzanie + kurs:)
            Ostrzegam przed tą Panią...
            • 13.07.11, 10:59
              Chciałabym sprostować, bowiem Magdalena Kotowicz jest lekarzem medycyny w trakcie specjalizacji z psychiatrii, co wyjaśnia zaistniałą sytuację.
            • 27.09.11, 09:41
              warto zapytać się (dowiedzieć) jaki kurs kończył psychoterapeuta oraz czy kurs, szkolenie jest licencjonowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne / Psychiatryczne
            • 11.10.11, 14:40
              Ja również ostrzegam przed tą panią. Nie ma pojęcia o lekach, próbowała mnie leczyć medytacją i wahadełkiem!!! Po 2 miesiącach usłyszałam, że jak mam lepszy nastrój to już nie muszę do niej przychodzić!
          • 27.09.11, 09:36
            Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
            ul. Krótka 24a, Jelenia Góra
            link do strony pracowni: Tekst linka
            mgr Malina Jaśko, tel. 607 377 337
            mgr Piotr Lenert, tel. 698 491 314
        • 01.05.07, 17:33
          Sporo osób do mnie pisze, więc podaję jednak linki z namiarami do doktór
          Ziołkowskiej:

aziolka.medi.pl

www.propsyche.pl/specjalisci_ziolkowska.html (przychodnia na Żoliborzu)
      • 23.02.07, 22:50
        Joanna Chełmicka - jest psychoterapeutą, mloda ale bardzo sensowan i szybko potrafi postawić czlowieka na nogi i w przenosni i dosłownie. po dokładnym wywiadzie rozprawiła się z moim lekiem i dusznościmi w 15 minut!!! i do tej pory mi nie wracają! uprawia jakąś nietypowa metode ze stanów, ale rewelacja:) przyjmuje w Centrum Zdrowia Psychicznego na Al. Willanowskiej i prywatnie, nie podaje telefonu bo dostałem zgody, ale mozna zawsze napisac do neij an emial joanna.chelmicka@wp.pl
        • 17.03.07, 21:21
          • 23.05.07, 17:58
            Witam,

znajomy polecił mi terapię u Ewy Pytel z Warszawy. Proszę o Wasze opinie na
            temat tej psycholożki.

dziekuje!!!!!
          • 05.07.07, 18:13
            bardzo normalna jak na psychologa:) dla mnie w porządku, potrafi takie rzeczy z człowieka wyciagnąć:) a i metoda zaskakująco skuteczna, wiec polecam
            • 30.01.09, 15:06
              byłam u niej na EFT i jest w porządku - nie trzeba się zastanawiać co powiedzieć, żeby przerwać krępującą ciszę i tłumaczy o co chodzi w objawach. Tylko zmieniła maila na joanna.chelmicka@eft.net.pl i juz nie przyjmuje na Willanowskiej, tylko prywatnie. Troche trudno się dostać, ale chyba warto poczekać, bo ja co prawda poszłam z małym problemem, ale pomogło mi i wiem jak sobie radzić.
        • 30.01.09, 15:04
          byłam u niej na EFT i jest w porządku - nie trzeba się zastanawiać co powiedzieć, żeby przerwać krępującą ciszę i tłumaczy o co chodzi w objawach. Tylko zmieniła maila na joanna.chelmicka@eft.net.pl i juz nie przyjmuje na Willanowskiej, tylko prywatnie. Troche trudno się dostać, ale chyba warto poczekać, bo ja co prawda poszłam z małym problemem, ale pomogło mi i wiem jak sobie radzić.
        • 04.03.11, 14:58
          powiem szczerze poznałam Panią Joanne, chodziłam do niej bo miałam problem.z tego co wiem prowadziła później Kancelarię Prawna :) i tam przyjmowała pacjentów. Biznes upadł i oszukała dużo ludzi. Ta osoba może jedynie zaszkodzi nie pomóc, jest manipulatorką i prawdę mówiąc nie do końca zna się na rzeczy. Po niej chodziłam do innego psychologa do Pani dr Katarzyny Skulimowskiej. Niebo a ziemia ogromna różnica prawdziwy psycholog potrafi wysłuchać a nie zimno rachować ile ma się kasy z pacjenta. JEDNYM SŁOWEM NIE POLECAM!
    • 02.02.06, 22:17
      dr Katarzyna Skulimowska, Prywatny Isntytut Zdrowia i Urody, Sobieskiego 18.
      Niesamowita osoba. Bardzo indywidualne podejście do pacjenta. WSZYSTKO pamięta,
      przypomina pacjentowi o rzeczach, które opowiadał jej z pół roku wcześniej, ze
      szczegółami. Nie przepisuje strasznych ilości leków, stawia na psychoterapię.
      Która, w tym wypadku, jest naprawdę skuteczna.
      80 złotych za wizytę, potem taniej.
      • 27.04.06, 21:23
        dzis odwiedzilam dr Skulimowska. rzeczywiscie ciepla i pomocna osoba:)
        • 03.05.06, 15:59
          Też byłam u niej. Jestem średnio zadowolona - leki przepisała, zaleciła terapię stacjonarną 10 tygodniową w Instytucie Psychiatrii. Niestety na taką terapię na razie nie mogę sobie pozwolić...
          Acha - cena za 1 wizytę 120 zł.

--
          ryb-ka
          • 20.06.06, 18:26
            dr Maciej Moskwa - super lekarz psychiatra, bardzo pomaga, ma świetne
            podejście. Przyjmuje w Babka Tower w Centrum Pomocy psychologicznej:)
            --
            Figurkownia w Pakamerze
            Cafeart
            QLKOWO w Pakamerze
            • 26.06.06, 10:35
              Szukam lekarza psychologa albo psychatrę z Warszawy, a jeszcze lepiej z okolic
              Otwock, ale czy wszyscy lekarze, którzy są fachowcami, przyjmują tylko za
              pieniadze? ja ich nie mam a potrzebuję pomocy !!1
              • 27.06.06, 23:19
              • 05.08.06, 09:42
                ul Mickiewicz Polecam
                --
                grunt,to dobry humor mieć...
              • 13.10.06, 22:51
                Polecam bardzo dr Artura Krężela. Przyjmuje w Przychodni Specjalistycznej na ul. Mochnackiego 10 w Warszawie. Pracuje też w szpitalu, chyba na Kasprzaka. Bardzo dobry, doświadczony lekarz. Super podejście do pacjenta. Zanim do niego trafiłam byłam u 4 lekarzy. On był pierwszym, który mi pomógł. Z ubezpieczeniem bezpłatnie. P.S. Korzystam z jego pomocy już od 2,5 roku, więc wiem co mówię :)
            • 24.08.09, 23:12
              też polecam dra Moskwę. Świetny specjalista, potrafi pomóc i nie przepisuje ton
              leków (wg mnie to wielka zaleta), a poza tym człowiek z klasą. Poważnie i z
              szacunkiem podchodzi do pacjenta.
          • 06.04.07, 06:05
            Czy ktoś moze wie? moze kogos dobrego polecic?
            • 01.04.12, 22:09
              Leczę się z depresji i ciężkiego zawodowego obciążenia psychicznego, z żoną byliśmy też tam na terapii małżeńskiej więc zapewniam na swoim przypadku że sprawdzone z bardzo dobrymi rezultatami, śmiało polecam dla szukających w warszawie
              www.mediklinika.pl
        • 03.06.15, 07:40
          Jesteś głupia jak but że nie dajesz mi wejść na schizofrenię redakcyjną kaso ty.
      • 03.03.07, 11:27
        www.pomoc-psychologiczna.com.pl
        • 20.01.09, 13:41
          dr Sławomir Fornal PZP na Elbląskiej- psychiatra i Mgr Anna Łyjak też Elbląska
          na NFZ. Jakoś mnie przy życiu 3mają....
          --
          Tu i Tam..., ---><--- "Poniedziałek przychodzi zanim minął piątek"
          • 17.11.10, 21:35
            Zgadzam się w 100%. Bywałam u różnych 'fachowców' i nie mogłam pozbyć się wrażenia, że albo gadam z kretynami, albo jestem traktowana jak kretynka. Co do dr. Fornala miałam na początku sprzeczne wrażenia, ale teraz bardzo go doceniam i lubię. Niesłychanie inteligentny człowiek, rzeczowy, z życiowym podejściem. Obecnie jest kierownikiem Przychodni Zdrowia Psychicznego na Elbląskiej.
        • 07.02.12, 12:08
          Mogę szczerze polecić Marię Jurowską, przyjmuje na saskiej kępie w WCTP. Zaliczyłam wcześniej dwóch psychoterapeutów i niewiele się działo. Jak trafiłam do Marii zobaczyłam różnicę - jest w kontakcie, ciepła i bardzo uważna. Wie czego potrzebuję i przez ostatnie dwa miesiące zrobiłam ogromny krok naprzód.
      • 09.09.09, 23:37
        Chciałabym polecić psychoterapeutki z Pracowni Psychoterapii Izabeli Kielczyk na Pradze Południe, a szczególnie Panią Agnieszkę Romanów. Dała mi tak dużo wsparcia w momencie gdy cały świat zawalił mi się na głowę ... dzięki niej przeżyłam i teraz się już uśmiecham do życia. tel. do pracowni (22) 810 07 46 lub poszukajcie 'pracownia kielczyk' w wyszukiwarkach - na pewno wyskoczy ich strona.
    • 03.02.06, 14:28
      dr.warzocha(specjalista od chorób dzięcięcych i młodzieżowych)
      dr.Miller
      dr.Smulik

wszyscy przyjmują w szpitalu na ul.czechosłowackiej w łodzi, ale również
      prywatnie.
      --
      SŁOWA,KTÓRYMI WŁADAM,POWIETRZEM SĄ TYLKO,A JEDNAK CIESZĘ NIMI SŁUCHAJĄCYCH
      • 04.04.06, 15:13
        Wolałabym jakiegoś terapeute dla par albo seksuologa. Jeśli znasz to napisz.
        Zaznaczam że nie chce nikogo dla młodzieży z problemami. Mamy po 29 i 32 lata.
        Dzięki z góry
        • 17.02.13, 22:16
          jeśli chodzi o depresję, to w Łodzi polecam psychologów z grupy start - zarówno indywidualną terapie, jak i grupy wsparcia: www.psychologia-lodz.pl/nowe-grupy-wsparcia-zapisy.html. może nawet grupy wsparcia bardziej, bo można poznać ich i zdecydować, czy odpowiadają jako terapeuci.
        • 24.07.14, 19:05
          Mogę polecić Ci z Agnieszkę Borowicz-Bartosik jeśli chodzi o psychologa od par i małżeństw to wspaniale nam pomogła i już kiedyś o tym pisałem na forum.
          psychoterapia-lodz.pl/terapia-par-i-malzenstw/
          lub www.gabinetpsychoterapii-lodz.pl/ są dwa różne adresy ale ja byłem na ul. Przyszkole 2 lok. 16
          agunia_29 napisała:

> Wolałabym jakiegoś terapeute dla par albo seksuologa. Jeśli znasz to napisz.
          > Zaznaczam że nie chce nikogo dla młodzieży z problemami. Mamy po 29 i 32 lata.
          > Dzięki z góry

--
          Moda to moja pasja dlatego polecam markę <a href="HTTP://www.o-shop.pl"target="_blank">Oakley</a> i RayBan.
      • 07.05.06, 16:28
        dr Miller - popieram... poza tym dr Kierszniewska, dr Kostulski jesli chodzi o
        oddzial mlodziezowy
        • 28.06.06, 11:12
          dr.miller wyjechal do Hiszpani :]
          Kierszniewska na początku jest nie do wytrzymania,
          a z Kostulskim mialam kontakt sporadycznie...
          --
          SŁOWA,KTÓRYMI WŁADAM,POWIETRZEM SĄ TYLKO,A JEDNAK CIESZĘ NIMI SŁUCHAJĄCYCH
          • 05.08.11, 22:05
            Plećcie kogoś z Mokotowa.
            • 06.08.11, 17:11
              Polecam: Centrum Po Zmiane. www.pozmiane.pl
        • 05.08.06, 23:50
          Leczenie jest odpłatne?

--
          Dla Ciebie
          STOP przemocy!
          [ Daleko Od Noszy ]
      • 09.12.09, 19:47
        Bardzo dobrze pracowało mi sie z M.Krawczyk. Pracuje w Doktorze na Piotrkowskiej
        201, ale chyba też na Kniaziewicza.
      • 27.03.10, 16:14
        Chorowałam przez lata na depresję.Słuchajcie bałam się jak nie wiem co
        takiej rozmowy z psychologiem i miałam ogromnego stresa przed pierwszą
        wizytą, ale już mam to za sobą i poprostu było super. Pani psycholog do
        której trafiłam to cudowna osoba przyjemna, że nie miałam żadnych
        problemów.Od razu stworzyła taką atmosferę,że poczułam się jakbysmy się
        długo znały. Teraz już byłam kilka razy i co najważniejsze to życie
        zaczeło mieć dla mnie sens i mogłam wrócić normalnie do pracy, a
        wczesniej było tak że szkoda gadać. Nie wiem co bym bez niej zrobiła,
        jest po prostu KOCHANA.Także rozumiem was że się boicie, to chyba
        normalne. Jeszcze do tego wszystkiego przyjmuje za małe pieniądze.
        Wizyta kosztuje 50 zł.Moja pani doktor to Aleksandra Porzycka przyjmuje
        w Pabianicach w Promedzie na ulicy Mariańskiej 5 A tel.42 291 60 00
        Pozdrawiam wszystkich trzymajcie się
      • 29.08.14, 10:19
        Jeśli szukasz dobrego lekarza psychiatry z Łodzi i okolic sprawdź tutaj (dr Ilona Baleja-Stawicka): sites.google.com/site/ilonabalejastawicka/home/kontakt
    • 03.02.06, 17:47
      Ostrowiec Swietokrzyski Denków Rynek dr Szaginian i dr Wesołowski
    • 03.02.06, 20:10
      pan Dąbrowa z przychodni na ul. Potockiego.
      zajmuje sie pacjentem, czego wielu nie robi.
      • 19.11.10, 16:59
        sylwia_a_s napisała:

> pan Dąbrowa z przychodni na ul. Potockiego.
        > zajmuje sie pacjentem, czego wielu nie robi.

sylwia a możesz dać konkretne namiary??? bo ja nie jestem z wrocka i trochę trudno będzie znaleźć.I ile bierze za wizytę?
      • 23.06.13, 06:57
        Ja pragne polecic pania B. skrzypczak - barbara-skrzypczak.pl
      • 15.11.16, 18:44
        We Wrocławiu serdecznie polecam poradnię na ul. Legnickiej psycholog-ms.pl/poradnia/ - wspaniała pani Senderowska.
      • 20.11.16, 17:01
        Dr Olga Banaszak - konkretna, uważna. rzeczowa.
    • 03.02.06, 21:07
      Lek.Psychiatra Barbara Szumilewicz-Landowska,jest godna polecenia.
      • 27.03.08, 21:35
        Zgadzam się, tylko ostatnio ma tak malo czasu dla pacjentow, że aż
        odechcewa się "otwierać" przed nią.Mimo wszystko - POLECAM. Nie
        wiem, czy przyjmuje prywatnie, a jeśli tak - to czy wtedy jest
        inaczej?
    • 05.02.06, 14:10
      Dr Jarczewska (psychiatra), Poradnia na Andersa

Krzysztof Pawlak (psychoanalityk lacanowski, z ogromnymi podziękowaniami)
    • 05.02.06, 15:47

--Andrzej Leder, syn legendy polskiej psychiatrii, psychiatra, ale też
      psycholog
      (dr hab), psychoterapeuta (tym się glównie trudni) do tego troche filoof (to
      tez kończyl). Znany cudotwórca. Lat 39. Łysiejący z bródką
      tel 8320463
      605275927
      Ikara 17/11
      Jeśli sam nie przyjmie to kogoś poleci
      Polecam!

czarną nadyma buzię
      • 05.02.06, 16:04
        ja się leczę u dr Wielguszewskiego w Lublinie. To przede wszystkim spec od
        uzależnień, ale nie tylko. Ordynator OLAZA na Abramowickiej 2. Odkąd okazalo
        się,że u mnie z kasą krucho, leczy mnie i moją żonę za darmo. Ale poza
        wszystkim robi b. dobre wrażenie,nawet na mnie, chociaż psychiatrów jak
        ostatniej kurvy nie lubię.
        • 05.02.06, 17:04
          pani Magłorzata Sibrecht - Wąsik. głównie zajmuje sie anoreksją, bulimią ale
          nie tylko. jest serdeczna, ciepła, sympatyczna. polecam.
          wizyta 80 zł.
          tel. kom. 660 758 951
          przyjmuje na Rusa, przy kościele niedaleko Piaśnickiej. i oprócz tego jeszcze w
          nowo powstałej placówce dla kobiet (centrum aktywizacji kobiet) - Stary Rynek
          77, wejście od Frańciszkańskiej. tam być może istnieje szansa na terapię za
          darmo w ramach tego projektu (ale wyłącznie kobiety).
        • 24.07.06, 08:01
          Ja mam calkowicie odmienne zdanie o dr Wielguszewskim. Kiedys on byl dobrym
          lekarzem ale odkad otworzyl sobie prywatna praktyke stal sie sepem. Drze
          pieniadze ile sie da wciska jakies ksiazki oczywiscie za pieniadze nagania
          pacjentow ze szpitala do swojego gabinetu w szpitalu wcale nie chce rozmawiac
          tylko tyle ile to jest konieczne. Wogole poza jego gabinetem niewielki jest z
          nim kontakt. Kiedys byl to dobry fachowiec a teraz olewa pacjentow.
          • 31.12.06, 18:19
            Podobnie myśle o doktorze Wielguszeskim - to hohsztapler i naciagacz.
      • 12.02.07, 18:05
        a czy ktoś zna kogoś z bielska
      • 07.08.12, 21:26
        Tyle że na Ikara zaczepiła się też Iza Falkowska (ta która udziela się na łamach czasopism), i mam o niej naprawdę złe zdanie. Narcystyczna komediantka o przerysowanej mimice, uwielbia komentarze pół żartem pół serio niezależnie od ciężaru tematu rozmowy. Próbuje w ekspresowym tempie upodabniać się do rozmówcy więc jej stanowisko zmienia się ze zdania na zdanie -taka gonitwa z cieniem to metoda terapeutyczna, czy może mam prawo czuć się osaczony? Sam nie wiem czy jest święcie przekonana o zaraźliwości swojego dobrego nastroju, czy to kolejny element reżyserii. Jej hurraoptymizm przywodzi na myśl bombardowanie miłością rodem z sekty, ale gdy wspomnieć o zakończeniu terapii, odpiera smutnym głosem "I co dalej? depresja, szpital, samobójstwo?" albo stwierdzała "A ja myślę że chce pan zwiększyć częstotliwość spotkań". W pewnym momencie byłem tak urobiony że na dowolne pytanie wystarczał "argument": Nie, ja myślę, że nie.
        Zmarnowałem na nią dwa lata bo zbytnio zawierzyłem "instytucji" terapii, na przyszłość będę wiedział by temu podobnych rzemieślników trzymać krótko.
    • 05.02.06, 17:46
      dr Zbigniew Mazurczyk - dzięki niemu jestem znowu sobą. Spokojną i szczęśliwą.
      --
      Pomóż zwierzakom:
      www.theanimalrescuesite.com/cgi-bin/WebObjects/CTDSites.woa
      • 06.02.06, 11:21
        dr prof Lapincki i dr chodacki ,jest selektywny,
        jego ekipa biednego w wielkiej potrzebie ratuje z oddaniem ,/blahe sprawy nie
        dla niego/
        niestety i vice versa , szkoda :(,
        stwierdzilem że najbardziej pomogl mi Chodacki,z Bielska,
        dokładny był ,precyzyjny

• 18.04.06, 14:01
        Witaj
        A mozesz podac jakiś namiar na tego lekarza, czy przyjmuje on na NFZ?
        Dziękuję i pozdrawiam:)
        --
        STOP przemocy wobec dzieci PRZYŁĄCZ SIĘ!!!
        www.oskarek.org
        www.patkub.com.pl
        • 16.03.09, 06:31

Poliklinika Specjalistyczna 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ
          Rudolfa Weigla 5, 50-981 Wrocław
          tel. 7660388
          Przyjmują lekarze psychiatrii oraz psycholodzy. Trzeba się wcześniej
          zarejestrować i jest dosyć krótki czas oczekiwania ;) .
          Leczę się tam i jestem zadowolona, gdzie leczenie jest bezpłatne..

ALTER EGO Izabela Boryczka(prywatnie - koszt 70zł za 50min)
          50-502 Wrocław,
          ul. Boczna 12 pok. 09
          (Budynek Hotelu "CS Szkolenie i Doradztwo")
          tel.kom. 0 509 550 663
          www.alterego.wroclaw.pl/index.htm
          Moja była terapeutka. Polecam

Dzienny Oddział Psychiatryczno-Neurologiczny dla Dzieci i Młodzieży
          ul. Białowieska 74 a
          tel. 071- 3553594
          Wrocław
          Psychiatrzy, psycholodzy- leczenie jest bezpłatne

• Persona (prywatnie 80zł- 50min)
          ul. Kleczkowska 29
          50-227 Wroclaw
          tel. (071)329 25 95
          www.persona.wroclaw.pl
          Polecam(podobno bardzo dobra terapeutka Adela Barabasz).
          Ja leczyłam się u p. Augustynowicz
      • 17.11.06, 13:18
        Mozesz mi podac namiary na dr Mazurczyka?? Gdzie przyjmuje i za ile i telefon
        kontaktowy??
        Jest to psycholog czy psychiatra??Moze przpisywaac leki??
        Pozdrawiam
        • 17.11.06, 13:29
          elcia23 napisała:

> Mozesz mi podac namiary na dr Mazurczyka?? Gdzie przyjmuje i za ile i telefon
          > kontaktowy??
          > Jest to psycholog czy psychiatra??Moze przpisywaac leki??
          > Pozdrawiam

tel. 601 800 913. Przyjmuje poniedziałki i środy. Psychiatra. Wszystkie
          szczegóły dr Ci poda jak zadzwonisz. Wizyta 70 zł.
          --
          Pomóż zwierzakom:
          www.theanimalrescuesite.com/cgi-bin/WebObjects/CTDSites.woa
          • 13.03.07, 22:58
            ja skorzystałem z psychoterapii- pomogło- u pani moniki Byrskiej- janeczek,
            niestety prywatnie.
      • 16.03.09, 06:18
        ordynator oddziału na Weigla ;)
    • 06.02.06, 16:11
      Kto zna lekarza z prawdziwego zdarzenia???
      • 06.02.06, 16:31
        Pod tym akurat względem miasto Kraków jest cienkie.Za to mamy dużo zabytków.
        • 28.01.09, 20:05
          Ale opowiadasz!!! np. pani dr Irena Nowak przyjmowała ostatnimi
          czasy przy ul.Helclów w Krakowie,koszt ok.100zł,wyleczyła mnie
          skutecznie,tak jak sporą ilość moich znajomych
      • 07.02.06, 11:23

• Re: Kraków PLISSSS!!!
        jo_miekka 07.02.06, 11:21 + odpowiedz

dr Ewa Kozanecka
        Przyjmuje na Fiołkowej 4 w przychodni VITAMED. Za darmo!!!
        Bardzo dobry fachowiec.

• 13.03.06, 17:02
          czsec! przeczytalam Twoja informacje na Forum o dr Ewie Kozaneckiej,
          psychiatrze. czy mozesz mi napisac w leczeniu czego ona sie specjalizuje? ja
          mam depresje:-(((( i wlasnie szukam kogos dobrego. moze moglabys poradzic?...
          bylabym b wdzieczna!Ania
          • 05.06.06, 19:51
            Specjalistką od depresji jest dr Dominika Dudek.Jest ordynatorem oddziału
            leczenia depresji na Klinice Psychiatrii i przyjmuje tam za darmo w
            ambulatorium.Świetna specjalistka,bardzo miła i dbająca o swoich pacjentów.
            • 05.06.06, 20:01
              tigrusek napisała:

> Specjalistką od depresji jest dr Dominika Dudek.Jest ordynatorem oddziału
              > leczenia depresji na Klinice Psychiatrii i przyjmuje tam za darmo w
              > ambulatorium.Świetna specjalistka,bardzo miła i dbająca o swoich pacjentów.

goowno prawda niestety
              • 07.07.06, 15:56
                dr Dominika Dudek albo dr Stanisław Wójcik na Orlich Gniazd 25. Dr Wójcik
                wyciągnął mnie z bardzo ciężkiego stanu. Jest Człowiekiem i wysokiej klasy
                specjalistą. Był ordynatorem u Rydygiera
              • 08.12.11, 19:59
                hmm... 5 minut wizyty i zero kontaktu poza tym. Była dobrą lekarką, ale teraz jest po prostu naukowcem...
            • 26.01.07, 11:18
              Gdy ma dobry humor.
              • 26.01.07, 11:30
                najpierw musze skonczyc studia
                a ja zdobyc jakis zawod
                ( ...gdyby wiedzial co ja robie to by mnie zabił

nigh tee n
              • 13.11.09, 22:06
                NO CO Z TYM KRAKOWEM.
                Potrzebuję dobrego lekarza, który potrafi wyprowadzić z przewlekłej
                depresji.
            • 29.07.09, 10:16
              w warszawie polecam ten gabinet
              www.psychoterapiawarszawa.com.pl/
              ja chodzilam na terapie do A. Golan. mi b pomogla!
      • 30.04.12, 01:05
        Najlepszym psychiatrą jest dla mnie dr Monika Noga.Super lekarz! Pani doktor bardzo uważnie słucha i widać, ze jej zależy na tym aby pomóc. Mnie i mojej bliskiej osobie bardzo pomogła - już sama rozmowa sprawiła, że było mi lepiej! POLECAM!
        Ma strone internetową. www.psychiatra-krakow.com, tel. 668 634 061
    • 06.02.06, 17:19
      bardzo mi zależy, nie chodzi o profesora z wieloma publikacjami, ale o
      psychoterapeutę, który po ludzku podejdzie i jeszcze mądrze do tego..
      • 06.02.06, 21:58
        Katowice dr Rozycka
        • 07.02.06, 19:07
          a w katowicach jakis lekarz???a ta dr rózycka to na jakiej ulicy przyjmuje??
    • 07.02.06, 19:54
      Po trudach i przejsciach z pseudofachowcami trafiłam na super lekarkę: miła,
      cierpliwa,słucha z zainteresowanie, zadaje pytania, nie jest typem wypisze
      recepte i spadaj do domu. Oto namiary:
      lek. med. Kinga Zoła specjalista psychiatrii przyjmuje w ośrodku zdrowia
      ul. Rusznikarska 17 - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Psyche- Med tel.
      012 632-20-90 podaje równiez link do ich strony www.psychemed.pl (wizyty sa
      bezpłatne na NFZ)
      Ta lekarka jest również ordynatorem w szpitalu im. Babińskiego (także ma
      praktyke i wygląda na pasjonatke a przy tym jest skromna i nie pozjadała
      rozumów z powodu dyplomu lekarza). Ma róznież praktyke prywatna dla mocno
      zainteresowanych moge wysłac telefon na poczte.

Natomiast nie polecam Pana Tomasza Żółkosia - lekarz powinnien miec powołanie i
      jakis stopien wrazliwosci szczegolnie jezeli wybrał jako specjalizacje
      psychiatrię!!! Niestety niektórzy patrza tylko na kasę i są przekonani o
      wysokiej skuteczności swojego leczenia. Szkoda tylko, że u mnie była to metoda
      terapii zastraszajacej w przypadku nerwicy lękowej!!!

Pozdrawiam
      • 07.02.06, 21:55
        Dr Rozycka przyjmuje w Katowicach prywatnie.Pracuje na oddziale leczenia
        depresji w Katowicach Szopienicach.
        • 11.07.12, 13:57
          Dla ścislości dr Anna Rózycka
          --
          ...........................................
          NIE dla ACTA !
      • 07.02.06, 23:33
        seroxinka napisała:

> Po trudach i przejsciach z pseudofachowcami trafiłam na super lekarkę:
        miła,
        > cierpliwa,słucha z zainteresowanie, zadaje pytania, nie jest typem wypisze
        > recepte i spadaj do domu. Oto namiary:
        > lek. med. Kinga Zoła specjalista psychiatrii przyjmuje w ośrodku zdrowia
        > ul. Rusznikarska 17 - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Psyche- Med tel.
        > 012 632-20-90 podaje równiez link do ich strony www.psychemed.pl (wizyty sa
        > bezpłatne na NFZ)
        > Ta lekarka jest również ordynatorem w szpitalu im. Babińskiego (także ma
        > praktyke i wygląda na pasjonatke a przy tym jest skromna i nie pozjadała
        > rozumów z powodu dyplomu lekarza).
        Ona jest zajebista!! Trafiłam na nią (no oczywiście, gdzie? właśnie 'za
        kratkami'; wyratowana po 'próbie')... ogromna tolerancja, _humanizm_,
        otwartość... osoba życzliwa - nie do uwierzenia. (W każdym razie ja nie
        wierzyłam, i węszyłam podstęp). Nie ma tych klapek na oczach, które w 90%
        dziś mają ci specjaliści wszelkiej maści... i żeby pean uczynić kompletnym,
        potwierdzam: pasjonatka. Można się zauroczyć...
        --
        dupa_blada
      • 08.02.06, 20:48
        Bardzo proszę o kontakt telefoniczny do Pani Kingi Zoła
        Z góry bardzo dziękuję
        • 08.02.06, 21:40
          Podałam w linku namiary na przychodnie w której przyjmuje tam mozna sie
          zarejestrowac. Natomiast numer do prywatnego gabinetu 012 632 14 22 z tym ze
          ona przyjmuje tam tylko raz w tygodniu (czawrtek 16-18). Jezeli beda trudnosci
          w umowieniu spotkania wysle ci na poczte numer na kom.
          • 09.02.06, 08:13
            Niestety nikt nie odpowiada pod numerem 012 632 14 22.
            Jeśli możesz to prześlij mailem numer tel komórkowego.
            Z góry dziekuję
            • 14.03.06, 23:25
              ja tam bylam... normalna ta pani, nic specjalnego wg mnie. Chyba po prostu
              kazdy ma subiektywne odczucia i trzeba moze probowac az sie znajdzie kogos dla
              siebie odpowiedniego.
              • 29.09.06, 15:07
                ..ja tez u niej bylam.
                podzielam opinie ego82.
                niczym mnie ta pani doktor nie 'zauroczyla', wrecz przeciwnie...
                ale moze miala zly dzien.
                dam jej jeszcze jedna szanse.
              • 19.08.08, 22:32

Witam !

Poszukuję psychologa i psychiatry w Kłodzku, czy ktoś może mi pomóc?

Pozdrawiam
      • 29.03.06, 14:51
        O Żółkosiu też słyszałam niepochlebne opinie.
      • 28.01.09, 20:08
        O widze,że masz "miłe "doświadczenia po wizytach u pana
        Żółkosia,uciekać od niego jak najdalej!!!!!!
        • 18.02.09, 17:05
          Ja także BARDZO odradzam wizytę u tego pana. BARDZO BARDZO. Nie słucha co się
          mówi do niego, to co napisał na swojej stronie nijak ma się do rzeczywistości.
          Byłam raz i nigdy więcej.
      • 25.09.09, 21:41
        Potwierdzam, że dr Żółkoś to dziwny gość, jakiś naciągacz, strasznie skupiony na kasie, zdecydowanie go nie polecam.
        Mi natomiast pomógł bardzo Dr Mateusz Borowiec w gabinecie
        Arche
        byłem tam też na treningu asertywności, to świetne uzupełnienie terapii w przypadku depresji czy nerwicy Trening asertywności
        • 01.01.10, 18:39
          Ja tez slyszalam ze Zolkos jest fatalny.
          A cos wiecej moge sie dowiedziec o Borowcu? Kto go zna?
      • 13.04.12, 00:26
        Dla mnie najlepszym psychiatra na świecie jest dr Monika Noga. Psychiatra i psychoterapeuta. Wiem też, ze zajmuje sie także dziećmi i młodzieżą. Bardzo przyjazna, miła, na wizycie u niej nie jest się skrempowanym, siedzi sie na wizycie dlugo a wydaje się, ze minęło 5 minut.
        Pomogła mi wyjśc z czarnej dziury, dzięki niej zdałam maturę, dostałam sie na studia i znalazłam osobe, z która jestem od dłuższego czasu. To zasługa pani doktor . Pomogła mi na wszystko spojrzeć z innej strony.

Jeśli ktos chciałby skorzystać to podaje nr tel. 668 634 061. Ma tez stronę www.psychiatra-krakow.com , wszystko tam o pani dr przeczytacie. Aha, przyjmuje na Zawiłej 61 na ruczaju.
        • 01.09.12, 07:54
          Podpisuję się pod tym postem odnośnie psychiatry w Krakowie. Chodzę do dr Moniki Nogi od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Bylam wcześniej u innego lekarza ale bufon straszny,niesympatyczny, nie było mowy o jakiejś rozmowie. Czuję się maksymalnie zaopiekowana, dostałam leki które na prawdę mi pomogły. Pani Doktor jest też psychoterapeutą i to połączenie lekarz i psychoterapeuta jest na prawdę świetne. O cokolwiek zapytam dostaję wyczerpujące odpowiedzi, doktor ma dużą wiedzę a jednocześnie jest miłą kobietą, serdeczną.Polecam .Tel 668 634 061, ma też stronę ale chyba już ktoś podawał jej adres.
          • 11.05.13, 11:55
            Czy ktoś może powiedzieć ile kosztuje wizyta u pani dr Moniki Nogi?
    • 08.02.06, 19:39
      • 30.04.06, 19:30
        Szukam psychologa we Włocławku....
        • 02.05.06, 22:29
          myshoes napisała:

> Szukam psychologa we Włocławku....

Ja także :)
          • 17.05.06, 22:50
            Przyjmuje w tym diagmedzie, czy Labmedzie, nigdy nie pamietam na pl. Wolnosci.
            Pozdr
            --
            Kasia- Nasz Wielki Mały Cud :-))
            Tita the best !!
          • 08.10.08, 14:10
            wejdź na www.psychoteka.pl
            Tam jest napisane że w weekendy we Włocławku jest psychoterapia
        • 08.10.08, 14:06
          wejdź na www.psychoteka.pl
          Tam są wszystkie informacje.
      • 03.01.09, 16:38
        Barbara Krzemińska, Toruń
        www.psychoterapia.sos.pl
        0-608 498 823
        • 03.01.11, 23:52
          Z Panią Barbarą mieliśmy grupową superwizję w Poznaniu przed certyfikatem na STU powiem szczerze ja z przyjaciółką byłyśmy bardzo rozczarowane, Pani Barbara sprawiała wrażenie sennej albo mało zainteresowanej, superwizja ciągnęła się jak flaki z olejem a P.B od niechcenia udzielała informacji zwrotnych, bardzo nieprofesjonalnie odradzam- apropo ciekawe czemu P>B nie przyjmuje już w Poznaniu?
    • 09.02.06, 01:10
      Alan Stroganowski, psycholog, psychoterapeuta. Przyjmuje w Warszawie. tel: 022 813 76 78 lub gabinet: 022 654 20 33. Sesje poniedzialki, wtorki, srody. W dniach sesji mozna do niego dzwonic nawet do godz. 22.00 a do domu nawet do 23.00..Bardzo mi pomogl. Ma wszechstronna wiedze. Sesja bez wzgledu na czas trwania kosztuje 100 zl. Ma wielu zadowolonych pacjentow, moim zdaniem warto przynajmniej sprawdzic (wiadomo ze kazdy ma wlasne preferencje). Pozdrawiam
      • 02.03.06, 13:21
        Witam . Co to znaczy :" że sesja bez względu na czas trwania kosztuje
        100zl"? Ja do tej pory {spotykając się z innym terapeutą } placiłam -
        odpowiednio za czas , ktory mi "poświęcał". I byly to znaczne kwoty
        pieniędzy,ktore zmusily mnie do ograniczenia wizyt . Bardzo chętnie zmienie
        lekarza , ale prosze odpowiedz na moje pytanie . Pozdrawiam
        • 08.03.06, 21:14
          gabryelusia napisała:

> Witam . Co to znaczy :" że sesja bez względu na czas trwania kosztuje
          > 100zl"? Ja do tej pory {spotykając się z innym terapeutą } placiłam -
          > odpowiednio za czas , ktory mi "poświęcał". I byly to znaczne kwoty
          > pieniędzy,ktore zmusily mnie do ograniczenia wizyt . Bardzo chętnie zmienie
          > lekarza , ale prosze odpowiedz na moje pytanie . Pozdrawiam
          To oznacza, ze placisz za cala sesje, bez wzgledu na to czy trwa 2 godziny czy 3-4 ...zawsze stala kwote 100 zlotych. Mozesz skupic sie na sesji i rozmowie z terapeuta a nie na zegarku. Dla mnie to byl komfort. Pozdrawiam
          • 12.03.06, 22:23
            Serdeczne dzięki za wyczerpującą odpowiedz. Pozdrawiam .R.
          • 04.05.07, 21:59
            Zastanawiam się (z perspektywy terapeuty) jak można uczciwie, rzetelnie i z
            pelnym skupieniem poświęcać komuś uwagę przez bite 3 godziny...
        • 20.09.06, 09:15
          Hej,
          Właśnie o to kurcze chodzi. Ja wcześniej w ogóle nie chodziłam do psychologów,
          przez kasę właśnie. Alan Stroganowski powiedział mi otwarcie, że u niego sesja
          trwa zwykle m.w. 3 godziny. To czas niezbędny aby móc pogadać, wyjaśnić,
          wyciągnąć wnioski, i stawiać pytania co dalej? TO facet z powołaniem, wiesz. by
          osiągnąć porządany efekt, trzeba skupić sie maksymalnie na rozwiązywaniu
          problemów. Nie na forsie.
          Uważam że to jest super podjeście, którego brakuje reszcie, spoglądających co
          chwila na zegarek (i portfel) psychologów/psychoterapeutów.

Sylpha

gabryelusia napisała:

> Witam . Co to znaczy :" że sesja bez względu na czas trwania kosztuje
          > 100zl"? Ja do tej pory {spotykając się z innym terapeutą } placiłam -
          > odpowiednio za czas , ktory mi "poświęcał". I byly to znaczne kwoty
          > pieniędzy,ktore zmusily mnie do ograniczenia wizyt . Bardzo chętnie zmienie
          > lekarza , ale prosze odpowiedz na moje pytanie . Pozdrawiam
          • 10.07.07, 14:38
            Ja nie jestem zadowolona z Alana Stroganowskiego. Nie rozpoznał u mnie depresji
            i porządnej nerwicy, mimo, że wielokrotnie mówiłam o natrętnych złych myślach,
            ogromnych lękach i wspominałam o częstych myślach samobójczych. Faktycznie,
            potrafiłam siedzieć i rozmawiać (to on mówił w 90%) nawet i ponad 4 godziny, ale
            co z tego, skoro po wyjściu z gabinetu nie potrafiłam zapanować nad sobą i
            wcielić w życie jego pomysłów. Gdy dostałam ataku histerii przypominającego
            padaczkę, stwierdziłam, że czas na wizytę u psychiatry. Dziwi mnie fakt, że tak
            doświadczony psycholog nie potrafił rozpoznać tak poważnej choroby.
            • 10.07.07, 14:56
              a na ten przyklad mam alergie na tran ,
              i kiedy w przeziebieniu musze zrec te tabletki, a ja zawsze rozgryam tabletki...
              to od samych tabletek mam ochote sie zabić
              --
              Państwo,które opiera się na psychotropach, na służbach, jest przeznaczone do
              zburzenia,
      • 19.09.06, 17:12
      • 20.09.06, 09:03
        Ja chciałam także zgłosic Alana Stroganowskiego do tej listy. JEst
        niesamowity!!! Mam dzieci, i swoje problemy i nie działo się już dobrze.
        Wiadomo tabletka nie zlikwiduje przyczyny, zaleczy tylko skutek. Potrzebowałam
        rozmowy, wiedzy jak mam żyć. Nie chcę tu słodzić za bardzo, ale opłaca się
        pójść.
        sylpha

P.S. Ale telefon do niego to raczej tylko ten do gabinetu, 022 654 20 33
        Dzwonić w poniedziałki, wtorki, i środy. Z tym dzwonieniem do domu to lekka
        przesada, jak napisała awdo. Do gabinetu można dzwonić faktycznie do późna.
        • 25.10.06, 20:55
          A czy chodzi ktoś do doktora Mariana Chrzanowskiego, który przyjmuje w poradni
          przy Szpitalu Wolskim? Ma tez prywatną praktykę. Jak Go oceniacie?
        • 11.06.07, 18:02
          szukam db psychiatry
      • 25.02.08, 12:29
        Tak, sejsa trwa ok 3-3,5h. Nalezy jednak zaznaczyc, ze przez 3/4 czasu mowi
        tylko on, czyniac liczne dygresje, raczac historyjkami z zycia Junga oraz
        cytujac (swoje?) notatki rodem z pierwszego roku psychologii. Nie robi
        rozpoznania. Nie zadaje kluczowych (dla rozpoczecia terapii) pytan.
        Wartosciuje!!! Ocenia zachowania (w moim przypadku byla to ocena zachowania
        osoby nieobecnej, o ktorej tylko wspomnialem) i to w sposob nie pozostawiajacy
        watpliwosci co do jego profesjonalizmu (cyt."No to ona jest jakas chora. To ona
        powinna sie leczyc. Albo od razu zamknac ja w pokoju bez klamek.")
        Nie pyta, czy moze zapalic papierosa w mojej obecnosci. Na zwrocenie mu uwagi-
        przeniosl sie do kuchni. Aha- spotkania odbywaja sie w mieszkaniu w bloku.
        Moje wrazenia- chaos, mnostwo niepoukladanych informacji, brak profesjonalnego
        podejscia, nieumiejetnosc sluchania.

Na przeciwleglym biegunie takiego poziomu uslyg jest osrodek INZPIRO. Tam sesje
        trwaja 1h, ale za to intensywnie spedzona na radzeniu sobie z problemem, a nie
        wysluchiwaniu o dziecinstwie Freuda.
        • 29.08.09, 11:49
          no własnie... ja też mam mieszane uczucia do niego. ciągle gada i
          nie da mi nic powiedzieć. jest chooolernie krytycznym człowiekiem-
          przynajmniej wobec mnie. nikt mnie nigdy tak nie skrytykował jak
          ON!! miałam ochote sie zabić po jego sesjach. Na jego osttanje sesji
          cały zcas na mnie krzyczał i wytykał mnie ze jestem głupia,
          wewnętrzym dzieckiem, on nie wie co ja robiłamprzez wszytskie lata
          bo od 10 lat przeształam sie rozwijać. kiedy próbował mi pokazać co
          mogę zmieć w swoim życiu np. wyprowadzić sie ja tłumaczyłam ze nie
          moge bo nie mam pieniedzy itd. stwierdził ze jetsem wygodnicka. nie
          uzyskałam u niego ani zrozumienia ŻADNEGO, ani wsparcia- ŻADNEGO,
          ani nadziei,że bedzie lepiej. Gdy mi wytykał i wciaz sie pytał po co
          ja studiuje psychologie- co mnie doprowadzało juz do szałui meczyło-
          i powiedziałam zeby mnie wiecej o tonie pytał to stwierdził ze on to
          ma w dupie, ze mnie to drazni! ( czy to sie nazywa mentor?)
          wiec błagam pomożcie i polećcie mi kogoś kto nie patrzy jak sie
          zachowujesz, ma wiedze. ile sie płaci na wizyty w Osrodku INZPIRO?
          polecaliście go. pomogło cos?
          • 25.08.10, 14:13
            Niestety muszę się zgodzić z easywiktorią. Nie wątpliwie jest to
            osoba o wszechstronnej wiedzy natomiast metody prowadzenia jego
            sesji pozostawiają wiele do życzenia. Uważałabym na waszym miejscu.
    • 10.02.06, 11:47
      Pracownia Psychoterapii HUMANI, www.humani.pl. Sprawdzone miejsce - osobiście
      byłam i mam też rekomendacje z innych źródeł.
      • 10.02.06, 12:51
        dr oleksy przyjmuje w przychodni na komorowskiego na kase tez ma prywatny
        gabinet i dr urszula grabiec specjalista psychiatra internista i specjalista
        geriatria prywatnie na ul skawinskiej w krakowie pomogla mi bardzo
        • 10.02.06, 20:16
          szukam dobrego psychoterapeuty z trójmiasta Gdańsk , Gdynia ,Sopot takiego
          który by mi nie zrobił krzywdy tylko naprawde mi pomógł,najlepiej z NFZ
          chyba ,że tani to może być prywatnie(nie stać mnie na drogiego lekarza)
          • 10.02.06, 23:53
            Znacie namiar na dobrego lekarza w Toruniu??
            • 12.02.06, 01:11
              od zaraz dobrego psychoterapeute z trójmiasta poszukuje!!!!!!!!!!!
              • 07.03.06, 13:03

• Re: Psychiatra Gdańsk
                ze5051 06.03.06, 21:46 + odpowiedz

Pani dr. Pawliszak w Oliwie na Gospody. Polecam ( ja jestem zadowolona - mnie
                "wyciąga")

• 07.03.06, 13:39
                  Dom Złota Jesień- pani Barbara Mrówczynska, bardzo mi pomogla. Fanatastyczna,
                  ciepła osoba. Szczególnie godna polecenia dla osób, które nie akceptuję "new
                  age- owych" metod terapii, osoba wierząca, nie stosujaca praktyk niezgodnych z
                  linia chrzescijanska. Dla mnie było to o tyle wazne, ze własnie
                  praktyki "magiczne" wpedziły mnie w powazne tarapaty.
                  --
                  UKI-OKI
                  • 12.02.08, 11:06
                    ja tam nie wiem jak leczy, ale miałam "przyjemność" rozmawiać z tą panią przez
                    telefon i jak się dowiedziała że ja "tylko" na książeczkę to... brrrrr Jeśli
                    tacy są psychologowie to kto w tej Polsce będzie w końcu normalnie podchodził do
                    człowieka?!??
                • 06.04.06, 10:14
                  looserka napisała:

> >
                  > Pani dr. Pawliszak w Oliwie na Gospody. Polecam ( ja jestem zadowolona - mnie
                  > "wyciąga")
                  >
                  tez jestem z Gdanska, nawet kidys niedaleko Gospody mieszkalam i jestem
                  zainteresowana. ile bierze za wizyte, bo to dla mnie wazne?
                • 19.02.07, 22:09
                  Potwierdzam, byłam jakiś czas temu u dr Pawliszak, pomogła mi, teraz ide znów,
                  ale długo sie czeka na wizytę, jak dla mnie za długo -3 tygodnie. Przyjmuje w
                  Gdańsku na ul. Gospody w przychodni lub w Wrzeszczu prywatnie.
                  pozdrawiam
                • 07.03.09, 20:04
                  Ja natomiast radzę się poważnie zastanowić przed wizytą u tej Pani, leczyłam się u niej sporo czasu i uważam ,że sama ma ze sobą problemy ... przepisała mi lek po których przeżyłam zespół serotoninowy, zadzwoniłam z prośbą o pomoc do tej Pani ,a ona powiedziała ,że nie jest ''karetką''(pomimo ,że nie prosiłam aby do mnie przyjechała czy cokolwiek podobnego) i nie potrafiła mi pomóc (po za tym była wielce obrażona ,bo skontaktował się z nią mój ojciec,a potem dopiero dał mi słuchawkę i wyrzuciła mi to na następnej wizycie) myślałam ,że zejdę z tego świata i gdyby nie mój ojciec(sam się leczy od wielu lat) mogłoby być ze mną nieciekawie...dodatkowo na wizycie Pani Pawliszak zaczęła na mnie krzyczeć ,a ja z gabinetu wyszłam z płaczem, nigdy tam nie wróciłam i nie polecam, na temat kolejek do tego lekarza mam pewną teorię opartą na taktyce ''zapchaj dziurę'', kiedyś do niej nikt prawie nie przychodził ,a do innych lekarzy były ogromne kolejki, ja również za tą metodą do niej trafiłam ...
                  Przykro jest mi pisać o tym wszystkim i w sumie gdyby nie fakt,że bezkrytycznie się ją tutaj poleca w ogóle nie powstałby ten post, po prostu przemyślcie sprawę i uważajcie, tytuł doktora czy wykładowcy na uniwersytecie jeszcze do niczego nie obliguje, teraz mam wspaniałą doświadczoną lekarkę i dopiero teraz widzę ogromną różnicę pomiędzy lekarzem w ośrodku finansowanym przez NFZ ,a poradnią prywatną gdzie płaci się najlepszym lekarzom, którzy skupiają się na pacjencie i nie traktują go jako ''królika doświadczalnego''
                  • 11.03.09, 19:04
                    Jeśli znalazłaś doświadczoną lekarkę to proszę podziel się z nami jej
                    nazwiskiem,może i komuś jeszcze pomoże.
              • 21.11.13, 13:39
                z Gdyni Sylwia Perzewska - psychoterapia-gdynia.eu
                normalna fajna swobodna osoba. moja byla terapeutka, cpalem i juz nie cpam ale przyjmuje prywatnie
        • 14.02.06, 14:01
          Dr Urszula Grabiec jest też dostępna za darmo w przychodni MEDINORM na al.
          Słowackiego 44 (634-10-70), tyle że tam terminy są długie. Owszem, sensowna.
      • 30.03.10, 16:29
        Chyba ich reklamujesz. Na str nie ma podanego nr tel, tylko mail. Jak osoba,
        która szybko potrzebuje pomocy, ma ją otrzymać? Najpierw mail, a później się
        odezwą. Kosmiczne metody.
      • 17.04.11, 22:20
        Justyna Mocek - psychodynamiczna 600 261 725
        dr Wilczyńska - chyba najlepszy psychiatra w Poznaniu, Ośrodek Zdrowia Psychicznego na Os. Kosmonautów
      • 23.05.13, 18:03
        Moi znajomi w Poznaniu chodzą do psychoterapeuty, gościu nazywa się Adam Zawielak. Z tego co wiem indywidualnie też przyjmuje. Poszukaj w googlu, bo namiary pewnie kasują na forum.
        • 29.07.14, 14:33
          www.pracownia-rozwoju.com.pl/
      • 01.10.13, 21:26
        Ja byłam u Marty Sokołowskiej, mogę z czystym sumieniem polecić. Do znalezienia na www.pracowniarozwoju.org.
      • 18.11.14, 19:02
        ja polecam psycholog Monikę Olejniczak, byłam u niej w związku ze stratą ciąży. Prowadziła mnie indywidualnie pół roku, teraz umówiłysmy sie na sesję podtrzymującą za 2 miesiące, korzystne jest to, że pracuje z psychiatrą i mówiła, że gdyby coś nagle się działo, to jest możliwa konsultacja. Obyło się bez tego. Konsultowała mnie w szpitalnu na Polnej, a zaraz obok ma gabinet.
    • 17.02.06, 13:53
      Ja jeszcze z Krakowa mogę dodać z przekonaniem:
      Mirosława Jawor - psycholog kliniczny, Starowiślna 37/11 - gabinet psychologiczny
      Łukasz Muldner-Nieckowski - psychiatra, również tam
      Katarzyna Martuszewska - psychiatra, szpital w Kobierzynie
      Agata Woyciechowka - psycholog, Szlak 14/1 (chyba) - gabinety psychologiczne
      • 18.02.06, 15:51
        mgr Mariola Koziol. Przyjmuje w przychodni studenckiej na Tokarskiego, tez
        prywatnie ale nie mam numeru.
        Bardzo madra osoba, nie zakrzyczy cie i nie poda zlotej recepty ' znajdz sobie
        kogos to bedzie ci lepiej' /autentyczna 'porada' uzyskana od innego psychologa
        z Tokarskiego/.
        Nadaje sie do depresantow z IQ wyzszym od przecietnej :)
        • 22.02.06, 19:12
          czy ktoś może polecić kogoś ze Szczecina?
          Obecnie chodzę na psychoterapię do dr Kamińskiego, nie mam jeszcze zdania na
          jego temat, ale czuję, że powinnam pojść jeszcze do kogoś innego chociażby po
          to żeby się skonsultować, ale do kogo??? Ktoś może mi polecić dobrego
          psychologa?
          • 27.07.09, 12:45
            Cześć!
            Ja również kilka razy zmieniałam psychoterapeutów...głównie przez to
            że problem był we mnie, nie w nich. Zachęcam Cię żebyś została na
            terapii tam gdzie jesteś, to wymaga czasu żeby coś zaczęło się
            dziać:) pierwszy raz jestem teraz na terapii od 9 miesięcy i czuję
            że ma to sens. W takiej małej prywatnej przychodni na niemcewicza 15h
            (w nazwie jest coś ze słuchem) przyjmuje Pani Małgosia Mazurek
            (ostatnio zmieniła chyba nazwisko) jeśli zdecydujesz się przerwać
            terapię polecam ją, chociaż nie wiem czy ma jeszcze
            miejsca...pozdrawiam i powodzenia!
        • 07.07.06, 16:00
          taki jest właśnie dr Wójcik - Orlich Gniazd 25
        • 15.04.07, 20:07
          Tylko mnie zniechęciła a szkoda bo było to dawno i pewno były większe szanse na
          wyleczenie. Ale pewno to dlatego że mam IQ znacznie niższe od przeciętnego.
      • 23.02.06, 22:11
        Szukam psychiatry(kobieta najlepiej i prywatnie) ktory dobrze zdiagnozowalby
        dany przypadek(wykonal wszelkie mozliwe testy itp.)najlepiej taki od trudnych
        skomplikowanych przypadkow,gdzie istnieje prawdopodobnie wiecej niz jedna
        jednostka chorobowa,ewentualnie dodatkowo skierowal na inne badania.Bylam u
        swojej lekarki,ale ona z testow zrobila mi tylko test na depresje i EEG(ma duzo
        pacjentow,wiec czasami jest jej trudno sie skupic)Namiary tutaj lub na maila.
      • 08.03.07, 00:19
        czy słyszał ktoś o prof.dr.hab.Andrzeju Ziębie z Krakowa mam co do niego
        mieszane uczucia ale byłam tylko 2 razy (jest dogi) nie wim czy kontynuoc
        leczenie proszę pomóżcie
        • 28.03.07, 22:51
          jeśli jesteś młoda i atrakcyjna - odradzam bardzo, zwłaszcza jakąkolwiek
          zależność. Utrzymuj odległość nie mniejszą niż 2 metry. inaczej możesz się
          niemiło zdziwić. . Jeśli zależy ci na lekarzu będącym na bieżąco ze światową
          psychiatrią - odradzam.
          sapiens
          • 29.03.07, 19:12
            sapiens.homo napisała:

> jeśli jesteś młoda i atrakcyjna - odradzam bardzo

To już gdzieś trzeci na przestrzeni z dwóch lat wpis tego typu na temat tego
            pana.Jeśli nie pisze tego ta sama osoba coś jest na rzeczy.
      • 11.03.07, 11:41
        Czy ktos zna dobrego psychologa z Legnicy? Bardzo potrzebna jest fachowa pomoc.
        Z gory dziekuje.
    • 23.02.06, 19:31
      Mam 2 pytania:
      1. Czy warto udac sie do psychiatrow w poradni przy ulicy Powstancow
      Warszawskich 38 - chodzi o dra Krosowskiego? - jesli nie to
      2. Gdzie dobry psychiatra w Bytomiu?
    • 01.03.06, 13:38
      Walczewski Krzysztof Kraków-szczerze odradzam, w sam raz na czarną listę
      • 01.03.06, 15:16
        r770619 napisał:

> Walczewski Krzysztof Kraków-szczerze odradzam, w sam raz na czarną listę

a co ci zrobił?
        • 01.03.06, 16:15
          noo właśnie? Byłabym zainteresowana
      • 14.03.06, 23:21
        a czemu? bo ja kiedys u niego bylam i nie mam jakis tragicznych wrazen
        • 15.10.06, 16:29
          Czy możesz mi napisać co myślisz o walczewskim? Został mi polecony i jestem do
          niego umówiona ale chciałabym wiedzieć coś węcej o nim
    • 03.03.06, 11:34
      Anna Galos - psychoterapeutka
      www.psychoterapia.krakow.pl/
      Czy może zna ją ktoś ??? Być może wybiorę się do niej dlatego będę wdzięczny za
      wszelkie opinie.
      • 03.03.06, 13:49
        iso1 napisał:

> Anna Galos - psychoterapeutka
        > www.psychoterapia.krakow.pl/
        > Czy może zna ją ktoś ???Być może wybiorę się do niej dlatego będę wdzięczny za
        > wszelkie opinie.

Jedyna uwaga pani ta nie ma licencji psychoterapeuty wydanej przez Polskie
        Towarzystwo Psychiatryczne lub Psychologiczne.

A u tej Zoły byłeś?
        • 03.03.06, 18:40
          Byłem ale wizyty z ograniczone krótkim czasem nie pomagają mi na pewno więc mnie
          nie interesują. Byłem jeszcze u dwóch innych. Na razie leczę się u psychiatry o
          którym słyszałem już dużo wcześniej od kogoś z rodziny. Póki co nie jestem
          jednak zadowolony (2 wizyty) a kasa jest ogromna - 120 PLN za 1 h. Kiedyś ten
          facet był podobno dobry ale po kilku wizytach w telewizji chyba już mu się mało
          chce. Tak więc chyba niedługo trzeba będzie się rozstać. Biorę od 6 tygodni
          coaxil i praktycznie nie widzę większych zmian
        • 08.01.07, 23:00
          skuteczna i profesjonalna psychoterapeutka. a Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
          i Polskie Towarzystwo Psychologiczne to nie jedyne organizacje w Polsce, które
          wydaja certyfikaty psychoterapetyczne...nie mieszajmy zdrowia z polityką!
      • 08.10.09, 20:47
        bylam, no i nie polecam, potrzebowalam z kims porozmawiac, kogos kto bedzie
        zadawal pytania zaciekawi go problem, bylo "słucham, niech pani mowi" i tyle a
        jak sie zacielam po 15 min to goniec dziekuje potrzebne pani kilka spotkan do
        widzenia
    • 07.03.06, 12:52
      Czy ktoś zna panią Danute Mazgaj, psychoterapeutkę. Wybieram się do niej.
      • 07.03.06, 17:49
        miałam z tą Panią terapię (taką dla nerwicowców) przez 3 miechy i potem spokój
        na parę lat, wg mnie nie można jej niczego zarzucić, jest full professional,
        nie jakaś szamanka wymyślanka tylko poważnie, jedna z lepszych (chociaż miałam
        ochotę ją udusić, ale to szczegół)

--
        TLPD
    • 07.03.06, 13:06
      psychoterapeuta w Olsztynie-poradzcie proszę!!!
      karolkal 06.03.06, 21:40 + odpowiedz

poszukuje pilnie psychoterapeuty w Olsztynie- czy może mi ktoś polecieć
      sprawdzonego lekarza- za pomoc serdeczne dzięki
      Czy ktoś może ma jakoś opinię o dr Mossakowskiej?

• Re: psychoterapeuta w Olsztynie-poradzcie proszę!
      kajkaa5 06.03.06, 23:12 + odpowiedz

Z czystym sumieniem mogę polecić p.Dr.Barbarę Bieniecką,ul.bodajże Dworcowa.

• 13.05.08, 22:20
        Mam pytanie czy znalazła Pani jakiegoś dobrego psychoterapeutę w Olsztynie ?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.