• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Biała lista psychiatrów,psychologów,terapeutó w Dodaj do ulubionych

• 10.11.11, 12:23
      Zdecydowanie NIE POLECAM: mgr Bożena Hanik. To najgorsza psycholog, jaką spotkałam na swojej drodze; ma mnóstwo dyplomów i tytułów, co niestety nie zmienia faktu, że jest niemiła, ironiczna, naśmiewa się z problemów pacjentów, bez najmniejszego skrępowania co chwile odbiera telefony w trakcie psychoterapii i rozmawia ze znajomymi o ostatnich wakacjach i innych nie istotnych sprawach, spóźnia się na sesje, i bardziej niż na leczeniu ludzi zależy jej na błyskotliwej karierze. Korzystałam u niej zarówno z psychoterapii indywidualnej, jak i grupowej - i jest to nie tylko moja opinia. Przykro, że taka osoba może zajmować się "pomaganiem ludziom", wg mnie nie ma do tego najmniejszych predyspozycji osobowościowych, nie pomogła ani mi ani moim znajomym, oni zresztą też zrezygnowali z terapii u tej pani.
      • 18.02.12, 22:57
        Witam Panstwa,

w zupełności się z Panią nie zgadzam jesli chodzi o ocene p. Hanik. W mojej opinii p. Hanik jest specjalistą najwyższej klasy-osobą która pomogła WIELU!!
        Przyjmuje w swoim gabinecie - wiec raczej nie ma jak spozniac sie na sesje.

Jest bardzo serdeczna, opis, ktory Pani umiescila zupelnie nie pasuje do p. Hanik.

Najlepiej iść przekonać się samemu - ale z ręką na sercu mówię, że p. Hanik zrobi wszystko zeby wyciagnac z najgorszego stanu-robi to bardzo skutecznie.

SZCZERZE POLECAM!!

czarna_joanna napisała:

> Zdecydowanie NIE POLECAM: mgr Bożena Hanik. To najgorsza psycholog, jaką spotka
        > łam na swojej drodze; ma mnóstwo dyplomów i tytułów, co niestety nie zmienia fa
        > ktu, że jest niemiła, ironiczna, naśmiewa się z problemów pacjentów, bez najmni
        > ejszego skrępowania co chwile odbiera telefony w trakcie psychoterapii i rozmaw
        > ia ze znajomymi o ostatnich wakacjach i innych nie istotnych sprawach, spóźnia
        > się na sesje, i bardziej niż na leczeniu ludzi zależy jej na błyskotliwej karie
        > rze. Korzystałam u niej zarówno z psychoterapii indywidualnej, jak i grupowej -
        > i jest to nie tylko moja opinia. Przykro, że taka osoba może zajmować się "pom
        > aganiem ludziom", wg mnie nie ma do tego najmniejszych predyspozycji osobowości
        > owych, nie pomogła ani mi ani moim znajomym, oni zresztą też zrezygnowali z ter
        > apii u tej pani.
        • 27.05.12, 22:56
          Ja polecam panią Kasię Augustyn. Nigdy nie odbiera telefonów, korzysta z superwizji, jest miła i kompetentna. Ja dowiedziałam się o niej od koleżanki psycholog, która była u niej na jakimś szkoleniu. Mojej mamy koleżanka również do niej chodziła i była zachwycona. *rzyjmuje na ul. Wójtowskiej3. Tel. do niej 509707468. Polecam. Decyzja o terapii to poważna sprawa a partaczy jest mnóstwo
          • 20.01.13, 17:21
            Zgadzam się w 100%, p. słyszałam że wiele osób chce się do niej dostać, ja sama poleciłam ją moim znajomym.
    • 19.01.12, 15:09
      Polecam Marię Jurowską z Warszawskiego centrum terapii i psychoedukacji. To zresztą naprawdę przyjazne miejsce. Moja koleżanka chodzi tam do innego psychoterapeuty i mnie zachęciła. Nie załuję - pierwsze raz spotkałam kogoś tak ciepłego i chętnego do pomocy - wiem że naprawdę mnie rozumie.
      • 12.02.14, 14:14
        a ja polecam inną psyhcoterapeutkę; dr joannę gizę z warszawy z frey institute. na życzenie podam kontakt. ja już po terapi indywidualnej. trwała 2 lata, ale jest ok. zero paniki i depresji.
        • 26.03.14, 22:29
          Czy ktoś ma telefon do gabinetu prywatnego prof Łukasza Święcickiego?
          znajduję tylko adres na Mickieiwcza 4/14 W-wa ale bez telefonu
          bardzo potrzebuję
        • 25.09.14, 03:56
          nie polecam. nieuczciwa osoba i nie jest psychologiem jeszcze
    • 27.01.12, 10:38
      LECZENIE STACJONARNE i ambulatoryjne W KLINICE LECZENIA DEPRESJI i NERWIC Ruda-Dwór k. Iławy przez dobrego lekarza psychiatrę Dr Mirosława Sokołowskiego.
      Cena 170 zł/doba z pełnym wyżywieniem i programem leczenia.
      Pobyty 2-3 tygodniowe.
      Poddawałam się leczeniu depresji w tej Klinice i wiele zawdzięczam temu doktorowi, kuracjusze, którzy przebywali ze mną w tej klinice na leczeniu również byli zadowoleni.
      Lekarz ten osiąga dobre wyniki w naprawdę trudnych przypadkach tej strasznej choroby, sama byłam świadkiem, jak z dnia nadzień poprawiał się stan psychiczny naprawdę chorej mocno cięrpiącej osóby, której wydawałoby się, że wyleczyć już się nie da.
      Duże znaczenie ma też przepiękne położenie kliniki, które sprzyja powrotowi do zdrowia.
      Klinika położona na Obszarze Zielonych Płuc Polski w spokojnym zdala od miejskiego zgiełku miejscu.
      Codzienne spacery lub przejażdzki rowerowe po okolicy.
      Zajęcia z fizjoterapeutą na świeżym powietrzu.
      Te wszystkie przemyślane szczegóły prowadzą do naprawde dobrych wyników osiąganych w leczeniu tej choroby, chyba nigdzie indziej w Polsce nie spotykane.

Strona internetowa Kliniki:
      www.klinika-ruda.com.pl
      Tel. 668 305 643 - tel. bezpośredni do dr Sokołowskiego

Centrum Medycyny Naturalnej i Rehabilitacji Ruda Dwór
      13-304 Radomno
      Pustki 42
    • 06.02.12, 11:52
      Polecam psychologów z Instytutu rozwoju osobistego Sens.
      Na facebooku mają stronę Sens instytut rozwoju osobistego.
      Są na Ursynowie i w internecie w googlach strona pokazuje się po wpisaniu Sens instytut (nie pamiętam adresu strony).
    • 02.03.12, 01:01
      Krzysztof Dziewulak między innymi z objadaniem, ale za to skutecznie :)

• 02.03.12, 01:03
        link jeszcze jest
        Psychologgia.pl
    • 03.03.12, 09:42
      Dr Jadwiga Kolejewska - wykazuje się ogromnym zrozumieniem i empatią, nie lekceważy pacjenta i jego objawów. Godny polecenia lekarz.
    • 06.03.12, 14:24
      Polecam Pana Szczepanowskiego.
      Przyjmuje na ul. Bocznej 15/2 we Wrocławiu.
      Doskonały psychoterapeuta, który (chyba mogę śmiało tak powiedzieć) uratował mi życie. Moja depresja naprawdę doprowadziła mnie na samo dno. Oczywiście nie obyło się bez wspomagania lekami (od psychiatry, dra Banacha) ale gdyby nie moja terapia, nie wiem, co byłoby ze mną dzisiaj... Co prawda na pierwszą wizytę musiałem czekać ok. dwóch miesięcy (dopóki nie zwolniło się miejsce) ale warto było.
      Zainteresowanym podrzucam linka do strony gabinetu:

Psychoterapia we Wrocławiu
      • 10.12.12, 22:13
        Ja również polecam pana Sebastiana Szczepanowskiego. Świetny terapeuta.
    • 28.03.12, 21:06
      Najlepszy Ośrodek psychiatryczny w Polsce ( nawet trudno nazwać go szpitalem psychiatrycznym)

www.csk.lodz.pl
    • 29.03.12, 13:47
      Ostatnio trafiłem do pani psycholog Edyty Podłuskiej. Jest psychoterapeutą na Kolorowej 24. Bardzo miła, młoda, sympatyczna kobieta. Link na stronę: www.psychoterapia-lublin.eu. Mam nadzieję, że się przyda. Pozdrawiam
    • 02.04.12, 15:00
      Zna ktoś może mgr Martynę Jordanowicz, psycholog z Krakowa, jeśli tak, to proszę o jakieś opinie na jej temat.
    • 02.04.12, 15:09
      Zna ktoś może mgr Martynę Jordanowicz, psycholog z Krakowa, jeśli tak to proszę o jakieś opinie na jej temat.
    • 12.04.12, 23:36
      W Krakowie polecam psychiatrę Monikę Nogę, byłam u niej 2 razy, ustawiła mnie na lekach, teraz chodze na wizyty kontrolne. Serdeczna, ciepła, potrafi słuchac. Pani doktot jest też psychoterapeutą, wiem , ze ma też pacjentów na psychoterapii ale ciężko się chyba dostać na tą psychoterapię bo ma ograniczoną ilosc miejsc.
      Przyjmuje na Zawiłej , w budynku Alstar-centrum fitness. W każdy czwartek od 16.00
      Jeśli ktoś chce podaję numer telefonu :668 -634- 061. Ma też stronę: www.psychiatra-krakow.com
    • 28.04.12, 17:27
      Gliwice psychiatra, czy ktoś może polećić dobrego psychiatrę z Gliwic najlepiej przyjmującego w ramach NFZ; ja jedynie mogę odradzić dr Krysty Jenę lekarza bez kompetencji i umiejętności leczenia
      • 19.08.15, 09:12
        Polecam dr Joannę Moszant - przyjmuje w Gliwicach na wieczorka. Miałem problem z depresją. Potem do tego doszły lęki i alkohol..ale ta pani jako jedyna wysłuchała mnie naprawdę do końca. czuję że jestem w dobrych rękach. dodam że czuję się duuużo lepiej. pozdr;)
        tu jest ich strona poradnia.partner.gliwice.pl/
    • 27.05.12, 22:46
      Ja chodziłam do Pani Kasi Augustyn. Przyjmuje na ul. wójtowskiej. Poleciła mi ją koleżanka, która jest psychologiem i była u niej na jakimś szkoleniu. Mojej mamy znajoma tez do niej chodziła i była bardzo zadowolona. Nr tel. do nie 509707468
    • 24.06.12, 23:21
      to biała lista - smiało mgoe polecić Grażynę Płąchcińską. natomiast nie polecam Eweliny Zaleciło- no way.
      • 24.06.12, 23:29
        jw
        • 12.02.14, 14:16
          joanna giza - super doktor, psycholog-terapeuta. warszawa, mnie leczyla i wyleczyla 3 lata prawie. polecam i gwarantuje. frey institute. podam namiary na zyczenie. przyjmuje w środmiesciu w stolicy. nie jest droga i można przyjsc po umowieniu tel, od razu.
          • 25.09.14, 02:21
            nie polecam. naciągaczka - podwyższa stawkę opłat w trakcie leczenia, gdy wyczuje, że pacjent jest zamożny. oszustka, była narkomanka, żadna psycholog, dopiero w trakcie studiów, a podająca się za wielkiego psychologa. zresztą stanowisko pracy stworzyła sobie sama przez założenie fundacji, gdzie sama mianowała się dyrektorem. na każdej wizycie ma inną wizję leczenia, brak profesjonalizmu. sama pisze o sobie opinie na forach
    • 01.08.12, 08:37
      ja gorąco polecam Ośrodek Polana. korzystałam też z pomocy centrum psychoprofilaktyki na Nabielaka i było w porządku, ale w Polanie czuję się znacznie lepiej, a uważam, że atmosfera w tego typu miejscach jest również bardzo ważna.
    • 10.08.12, 11:29
      Tu jest ok, polecam: www.blizej.com.pl
    • 29.08.12, 13:27
      Polecam psychoterapeutkę Beatę Lichocką z Instytutu Rozwoju Osobistego Sens z Warszawy.
      Długo walczyłam z depresją i Pani Beata bardzo mi pomogła. Teraz udaje mi się inaczej popatrzeć na wiele spraw i swoją depresję oswoiłam i potrafię ją kontrolować. Najfajniejsze było odkrycie, że depresja nie musi mną rządzić i mam na nią wpływ.
    • 17.09.12, 14:49
      Doktor Bartłomiej Gmaj, przyjmuje w przychodni Prosen (Wola) Nie wywiera presji by się otworzyć, pomaga, obserwuje. Rozmowę prowadzi na różne tematy, pozornie niezwiązane z problemem, a jednak pozwalające trafnie zdiagnozować pacjenta. Uważnie słucha i dobiera słowa, po stracie ciąży te spotkania wiele dla mnie znaczą.
    • 10.12.12, 22:09
      Polecam pana Sebastiana Szczepanowskiego, który przyjmuje w ośrodku psychoterapii Promente przy ul. Bocznej.
      To bardzo dobry terapeuta, uważny i wnikliwy. Pomógł mi przejść przez ciężkie chwile w życiu w atmosferze szacunku, zrozumienia i akceptacji.
      Numer telefonu: 607 440 095
      • 15.12.12, 17:55
        Ja również polecam pana Szczepanowskiego. Po doświadczeniach z innymi terapeutami, u niego nareszcie zaczęłam zauważać postępy. Jest profesjonalistą i nie daje się wywieźć "w pole".
        Przyjmuje w ośrodku psychoterapii Promente: www.psychoterapia-promente.pl/
      • 12.06.13, 14:11
        Ja korzystałam z Centrum Rozwoju Psychologicznego. Polecam ośrodek w 100 %. Więcej na : www.psycholog-psychoterapeuta-wroclaw.pl/
    • 24.01.13, 17:50
      Czy jest mi ktoś w stanie polecić dobrego i ateistycznego psychiatrę w Krakowie?
      • 25.01.13, 01:15
        Tak, jestem w stanie Ci polecić skutecznego psychiatrę w Krakowie.
        Co do jego poglądów to nie wiem bo nigdy z nim o tym nie rozmawiałem a i mnie to "wisiało".
        Jegomość nazywa się SMYK i przyjmuje w Centrum Psychoterapii na ul. Studenckiej 4.
        Koszt to ok 100 PLN za spotkanie o ile pamiętam.
        Szczerze polecam tego gościa. Mnie wyprowadził z ciemnej du.y.
    • 28.01.13, 18:18
      Polecam mgr Ninę Nadgórską z Dąbrowy Górniczej-przychodnia Merkury.
    • 10.02.13, 22:58
      Czy ktos zna? poleca? jesli tak/nie to dlaczego. Dziekuje z gory za odp.
    • 07.04.13, 20:57
      Polecam psychoterapeutkę Ewę Jonakowską, przyjmuje w centrum Warszawy, 669240950, specjalizuje się m.in w depresji, poleciła mi ją znajoma i jestem bardzo zadowolona.
      • 26.06.13, 18:40
        ja mogę smiało polecić pana Wiesława Kamińskiego, przyjmuje w centrum Warszawy, tel. 608616806, u mnie bardzo sie życie zmieniło odkąd chodzę
    • 06.05.13, 16:55
      Witam-kogo mozecie polecić w Warszawie,/najlepiej Ochota,Centrum/ do terapii voyeryzmu?
      • 09.05.13, 21:53
        voyeryzm-podglądactwo-moze znacie jakiegoś dobrego psychoterapeutę?
        • 09.06.13, 18:52
          http:/superpsychiatra.pl
          • 09.06.13, 18:53
            przepraszam, byl blad w linku, zamieszcza ponownie
            superpsychiatra.pl
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.