Dodaj do ulubionych

Uczucie braku tchu, jak się tego pozbyć...

24.04.06, 13:03
.... to właciwie nie uczucie. To brak tchu. Trzeba nabrać go w płuca ze 100
litróweby dechnąć, a za chwilę trzeba znowu
Edytor zaawansowany
  • mamusia1999 24.04.06, 13:48
    masz somatyczny objaw leku, a o leczeniu nerwicy/lekow/depresji jest cale to
    forum ;-))) (no chyba, ze jestes w grupie ryzyka prawdziwych bezdechow czyli
    wiencowka, alergie, oskrzela, pluca, astma)
    na goraco np. taki trick (stosowany przeze mnie z powodzeniem):rob dalej, to co
    robisz i dokladnie na glos opisuj czynnosci. zajmiesz szare komorki czym innym,
    to przestana produkowac objawy leku. a pierwsza mysla niech bedzie: to lek a
    nie prawdziwa zapasc.
  • gusia0408 24.04.06, 15:15
    Tez bym chciala sie tego pozbyc
    Czasem mysle ze sie udusze
  • brat187 24.04.06, 15:21
    Czyli nie ma na to tabletki? Kurcze ciagle czytam o tych nowych wspaniałych
    lekach w medycynie, a na taką prostą rzecz nie ma sposobu. Do kitu...
  • gusia0408 24.04.06, 15:37
    Tak to jest z ta depresja, leki niby pomagaja, ale i tak wiekszosc roboty
    trzeba odwalic samamu.
    Gratis nic nie daja
  • lucyna_n 24.04.06, 15:56
    są, możesz brać leki uspakajające, ktore dość dobrze radzą sobie z takimi rzeczami, ale tylko na chwilę,
    bo nie wyleczą przyczyny, ale jeżeli masz to na codzień, to wręcz wizyta u psychiatry bardzo wskazana.
  • lucyna_n 24.04.06, 15:55
    bardzo typowy objaw nerwicowy, trzeba leczyć nerwicę a takie objawy same ustąpią.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka