• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Nietypowe sny po COAXILu - jakie? Dodaj do ulubionych

• 17.08.06, 11:29
    Na ulotce Coaxilu pisze, że można mieć po nim "nietypowe sny". Czy ktoś z Was
    je miał i jakiego typu one były? Nie chcę mieć koszmarów - dlatego wciąż
    odkładam rozpoczęcie leczenia tym lekiem. Pozdro dla wszystkich, którzy to
    przeczytali.
    Zaawansowany formularz
    • 17.08.06, 12:42
      hehe, no jak sny bedziesz miała takie jak po seroxacie to lepiej tego nie
      bierz :D
      w porownaniu z tymi koszmarami wszystkie lęki na jawie to nic.

--
      "God is a number You cannot count to. You are posthuman and hardwired."
      MM
      • 18.08.06, 13:20
        depresyjka4 napisała:

> hehe, no jak sny bedziesz miała takie jak po seroxacie to lepiej tego nie
        > bierz :D
        > w porownaniu z tymi koszmarami wszystkie lęki na jawie to nic.
        >
        Przede wszystkim "miał" - jestem facetem (a przynajmniej tak mi się wydaje!:)))

To aż tak źle było po tym seroxacie? A może lepiej się nie pytać...?
        • 18.08.06, 14:34
          marwolo napisał:
          > To aż tak źle było po tym seroxacie? A może lepiej się nie pytać...?

no to sobie wyobraź, że jest środek nocy, a Ty jestes w takim dziwnym stanie,
          ni to nie spisz, ni to na jawie...i nagle ruszyc sie nie mozesz, chcesz
          wołać 'mama!!!' ;) i też nie mozesz słowa z siebie wydusić. jestes taki
          przerazony, że trwasz w takim czymś kilka koszmarnych chwil i cierpliwie
          czekasz az ci przejdzie. jak juz odejdzie, to serce wali ci jak oszalałe i
          jestes caly spocony. nie mowiąc juz o tym, że potem boisz sie jakis czas spać
          przy zgaszonym świetle.

albo jeszcze takie cos(miałam na samym początku brania): najgorszy chyba
          koszmar jaki mi sie w życiu przysnił. jakiś koleś w długim czarnym płaszczu
          laził po lasach z siekierą i zabijał ludzi. no i wszedzie było pełno jego
          ofiar. ja uciekalam przed nim, ale on wciąz gdzieś mnie znalazł i znowu
          musialam uciekać. a najgorsze było to, ze cały czas miałam wrazenie, że to
          dzieje sie naprawdę! i musialam oglądać tych biednych ludzi, ktorym on pomogł
          odejsc z tego świata. wszedzie tego pełno było. po prostu masakra jakaś. potem
          jak sie obudzilam, to cały dzien nie moglam dojśc do siebie.

ostatnio z kolei takie coś: czuję jak powoli wychodzę z ciala w samym środku
          nocy, potem moja dusza albo coś, nie wiem co to było, ale poruszało sie tak
          bardzo powoli po mieszkaniu w ktorym było ciemno i wszyscy spali. własnie to
          było takie wkurzające, że ja tak wolno sie poruszalam, chciałam szybciej, a nie
          moglam. potem doszlam do drzwi i chciałam wyjśc na ulice. i wtedy normalnie
          sobie przeszłam przez te drzwi, wcale ich nie otwierajac. normalnie szok! nawet
          jak to sniłam to bylam tym bardzo zdziwiona, że tak potrafię i przeraziło mnie
          to jeszcze bardziej. na klatce schodowej ciemno. rozgladalam sie po bokach i
          bardzo sie bałam. dośc nieprzyjemna atmosfera. a potem przechyliłam sie za
          obrecz i zaczełam sobie powoli spływać w dól, zamiast zwyczajnie w swiecie
          zejśc po schodach! ale nie potrafiłam tego zrobic i musiałam tak własnie
          powolutku zlatywac na dól i to też było dośc nieprzyjemne.
          jak sie zbudzilam z tego snu to oczywiscie balam sie spac przy zgaszonym
          świetle przez kilka nocy.

jak bedziesz juz brał i miał jakis fajny sen, to oczywiscie też mozesz sie nim
          ze mna podzielić. pzdr

--
          "God is a number You cannot count to. You are posthuman and hardwired."
          MM
    • 18.08.06, 15:42
      witaj biore coaxil od jakiegos czasu i nie mam zadnych nietypowych snow o
      jakich wspominasz.znam wiele osob ktore to biora i czuja sie po nim
      swietnie.takze nie denerwuj sie i zaczynaj brac naprawde ten lek swietnie
      dziala.pozdrawiam
      • 18.08.06, 22:29
        no bez jaj nie kazdy ma takie sny
        ja bralam cipramil teraz seroxat i sny mam ok

--
        Kto ukrywa chorobę, nie znajdzie leku...
        • 18.08.06, 22:40
          tianeptyna, czyli coaxil ,
          to totalnie poroniony klon amineptyny
          upchany do Polski, bo nikt by tego niechciał

jedyne co moze sie przysnic to spirale serotoninowo dopaminowe splątane z
          róznymi częściami mózgu , i kołtuny acetyczno -galernicze w połączeniu z atypową
          zyprexą na przykład

w przeciwieństwie do prostoty udrażniania szlaków dopaminowych -amineptyna
          --
          autystyczno- logicznie

• 18.08.06, 22:49
            to może jeszcze napiszcie jakie macie alergie
            --
            • 18.08.06, 22:51
              to tez nie byl zaden sen tylko echo
              filmu Stanleya Kubricka
              --
              tymczasem tristezza
          • 18.08.06, 22:53
            Jedyne co się zmieniło w moich snach to to, że śnią mi się obrazy jak w kinie.
            Zupełnie jakbym oglądała film na wielkim ekranie.
            • 18.08.06, 23:08
              - to był obraz , będe niedobry i streszcze:
              terapeuta wprowadzał w trans pacjenta przed snem i swiat po przebudzeniu
              zmienial się wedle życzeń terapeuty ,co się okazało dopiero na końcu ,gdy ten
              stał się bardzo bogatym i wpływowym specjalistą, w przeciwieństwie do biedy i
              nieszczęścia pacjenta
              --
              • 18.08.06, 23:11
                jeszcze śniła mi sie kronika filmowa i...plan 5-letni ,

--
                Lykajac leki psychotropowe dla rozrywki dla imprezy z ciekawosci -zabierasz je
                chorym , i sam narazasz sie na chorobe
      • 18.08.06, 23:36
        takie nietypowe sny to ja miewałem bez leków
        chociaż co jest w tym dziwnego
        --
        ...i nikt mi nie wmówi że białe jest białe
        a czarne jest czarne
        • 21.08.06, 13:20
          Cóż, wolałbym mieć sny "kinowe" niż o facecie z siekierą czy wychodzeniu z
          ciała. Może spróbuję. Boję się tylko, że lek mnie nie wyleczy, a zaserwuje mi
          trochę nieprzyjemnych nocy. Pozdrawiam wszystkich:) Nie pisałem ostatnio, bo
          niestety nie mam w domu internetu i nie miałem dostępu doń.
          • 21.08.06, 13:57
            jak zarazic sie przez monitor komputera hifem
            albo BSE

spytaj psychologa
            ja na przyklad w koncu sie rozluznilem i zjadlem moja ulubiona wolowa konserwe :))
          • 21.08.06, 15:12
            hehe ale nie przejmuj się takie sny są tylko na poczatku brania albo przy
            odstawianiu. góra 3 noce z rzędu (przynajmniej ja tak miałam).
            dasz radę! ;)
            • 22.08.06, 13:42
              Może spróbuję. Zobaczę.
    • 22.08.06, 19:08
      Ja nie mam żadnych objawów, nietypowych snów, w sumie nawetnie wiem czy to
      wogóle działa.
      • 24.08.06, 08:19
        milix2 napisał:

> Ja nie mam żadnych objawów, nietypowych snów, w sumie nawetnie wiem czy to
        > wogóle działa.

Hm. Powinno podziałać po 2-3 tyg., jak nie działa to zapytaj lekarza.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.