• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

SERonil a zawroty głowy-ktoż miał???

  • 30.09.06, 16:01
    WITAM!!! Leczę od niedawna mam nadzieję że chwilową nerwicę lękową. Pani
    doktor przepisała mi SERONIL na 30 dni. Zażywałam tabletki póltora tygodnia i
    dzisiaj przerwałam ponieważ zauważyłam dziwne zawroty głowy. Wogule boli mnie
    żołądek i wydaje mi się że jestem jeszcze bardziej nerwowa niż byłam. Do
    dokt. mogę pójść dopiero we wtorek (bo wtedy przyjmuje) proszę o poradę, a
    może ktoś zna jakieś lekarstwo bez recepty na typową nerwicę od rana do
    wieczora???
    Edytor zaawansowany
    • 30.09.06, 16:22
      ten lek często wzmaga u osób wrażliwych uczucie lęku w początkowym okresie, ale jeżeli bierzesz go
      już dwa tygodnie, to prawdopodobne jest że odstawiłaś go tuż przed pierwszymi pozytywnymi efektami
      kuracji. Jeżeli skutki uboczne to tylko lekkie zawroty głowy to nie poddawaj się tak łatwo, bo lekarstwa
      bez recepty na nerwicę od rana do wieczora nie ma.
      --
      nic nie jest pewne poza tym, że się obudziłam
      • 30.09.06, 18:05
        biore seronil od 2 tygodni i nie mam zadnych zawrotow glowy. wogole zadnych
        sktkow ubocznych. czekam sobie cierpliwie na poprawe. to chyba nie jest zbyt
        mocny lek - tak mi lekarka powiedziala..ale kto ja tam wie...????
    • 30.09.06, 20:10
      a któż nie miał?
      • 01.10.06, 17:12
        ja nie miałam.
        --
        każdy spotka tego diabła którego sie boi /rz_nr_5/
        • 01.10.06, 19:08
          ja tez nie mialem, bardzo dobrze sie po nim czule, troche sidalo mi
          libido.Bralem przez kilka lat z przerwami.Teraz cital, bo fluo przeslala
          dzialac.
          • 01.10.06, 19:11
            widać, sprawiedliwość to martwa idea
            • 01.10.06, 19:36
              no ja tez biore. ale jeszcze nie dziala.
              tez nie czuje zadnych efektow ubocznych..tylko wieksze bole glowy czasem. a
              jaka dawke bierzesz ??
              • 01.10.06, 19:44
                ostatnio zwiększałam
                stąd atrakcje
                ale się nie żalę
                bo jednak działa
                • 01.10.06, 20:51
                  hmm..to zazdroszcze ze dziala.
                  ja chyba tez zwieksze..zobaczymy co lekarz powie.
                  moze lepiej lek zmienic.
                  swoja droga to dziwne ze lekarze wypisuja na 30 dni lek ktpory pomaga po
                  dluzszym czasie stosowania.
                  • 01.10.06, 21:31
                    żeby po 30 dniach delikwenta obejrzeć
                    i się upewnić, że nie jest gorzej
                    • 02.10.06, 15:54
                      Witam ja osobiscie zazywalam ten lek 2 lata temu przez okres 3 lat oczywisci
                      robiono mi przerwy w braniu poniewaz nie mozna SERONILU BRAC CIAGLE,lek jest
                      bardzo dobry i bardzo mi pomogl.Miesieczna kuracja nic ci nie pomoze!Trzeba
                      brac jakis czas zeby uzyskac rezultat.Zaznaczam ze ja nie mialam bolow
                      glowy.,ani jakisskutkow ubocznych.A uwiez wczesniej probowalam roznych innych
                      lekarstw.Nie poddawaj sie!!I bierz.Pozdrawiam.
                      • 02.10.06, 15:59
                        nie mozna SERONILU BRAC CIAGLE

                        A to niby dlaczego?
                        • 02.10.06, 16:04
                          pewnie dla tego,ze przestaje dzialac od czasu do czasu.Lek tez potrzebuje
                          odsapnąc.
                        • 02.10.06, 16:04
                          nie mozna bo po dluszym czasie mozesz sie uzaleznic!musisz robic przerwe i
                          zobaczyc ci ci pomaga wkoncu o to w tym chodzi!!!
                          • 02.10.06, 16:06
                            obecnie go juz nie zazywam.Ale wiem ze zawsze moge na ten lekliczyc!
                            • 02.10.06, 16:07
                              może wystąpić czasowa tolerancja na lek, ale pierwsze słyszę że fluo uzależnia.
                              --
                              nic nie jest pewne poza tym, że się obudziłam
                              • 02.10.06, 16:09
                                Uzaleznia!a zwlaszcza psychika ;ze musisz ten lek zazyc!
                                • 02.10.06, 17:42
                                  tez nie wiedzialam ze fluoksetyna uzaleznia.
                                  to po jakim czasie trzeba zrobic przerwe ??
                                  ja biore od 2 tygodni..przez pierwszy tydzien wszystko bylo super, zero
                                  jakichkolwiek efektow ubocznych, a teraz od pieciu dni mam migrene
                                  codziennie :/ ale..moze to pogoda. juz sama nie wiem.
                                  na poprawe sie jeszcze nie doczekalam.
                                  • 02.10.06, 18:54
                                    uzależnienie psychiczne to zupelnie inna bajka, nie można mówić że lek ma potencjał uzależniający bo
                                    ktoś się od niego uzależnił psychicznie. Tak samo można by powiedzieć że butelka z wodą jest
                                    uzależniająca bo ktoś się uzależnił od noszenia jej zawsze przy sobie.
                                    Fluoksetyna nie jest lekiem uzależniającym, i niech to będzie jasno powiedziane, bo znowu się ludziom
                                    zrobi woda z mózgu, a potem siedź tu człowieku i odkręcaj.
                                    --
                                    nic nie jest pewne poza tym, że się obudziłam
                                  • 02.10.06, 19:25
                                    Dwa tygodnie to krotki okres na jaka kolwiek poprawe.Zreszta na ulotce chyba
                                    pisze ze po 3 tyg juz widac poprawe.po pol roku trzeba zrobic przerwe.Nie wiem
                                    dlaczego boli cie glowa moze ten lek nie jest dla Ciebie. Mnie nie bolala
                                    glowa.Zreszta trzeba sie trzymac zalecen lekarza!Pozdrawiam.
                                    • 02.10.06, 20:14
                                      Dzięki za pomoc. Faktycznie już jest lepiej tzn. nie kręci mi się w głowie i
                                      nie boli już żołądek, chociaż tak jak pisałam po półtorej tygodnia miałam
                                      okropne samopoczucie. Bóle przeszły i myślę że lekarstwo też jest dobre bo
                                      sporo mnie wyciszyło i uspokoiło. Pozdrawiam
                          • 02.10.06, 21:01
                            cytrynka-uk napisała:

                            > nie mozna bo po dluszym czasie mozesz sie uzaleznic!musisz robic przerwe i
                            > zobaczyc ci ci pomaga wkoncu o to w tym chodzi!!!

                            pieprzysz! fluo nie uzaleznia!
                            moze Ty się przywiązałaś psychicznie, bywa
                            • 02.10.06, 21:41
                              Do;insana; po 1 sie nie uzaleznilam a wyleczylam A po to nie pieprze!!!!A do
                              edit=tt mam nadzieje ze te tabletki ci pomoga poprostu trzeba czasu i wiary w
                              siebie.Do uslyszenia.
                              • 02.10.06, 21:46
                                no więc po co straszysz? fluo jest dobrym lekiem i nie uzaleznia
                                • 02.10.06, 22:37
                                  ja nie strasze !!!!!!! przeciez od poczatku mowilam ze ten lek jest dobry bo mi
                                  pomogl.Ty sie czepiasz!!!!!!!!
                              • 03.10.06, 11:42
                                Do cytrynka-uk; dziękuję za słowa otuchy. Po stylu pisania widzę że jesteś
                                fajną kobietką. Pozdrawiam
                                • 03.10.06, 12:28
                                  Seronil to taki sobie w miarę skuteczny lek stawia wymogi cytrynka –uk ma
                                  racje aby przyniósł efekt wymagana jest dłuższa kuracja. Co do uzależnienia
                                  może to wygórowane słowo ale cos jest na rzeczy ,należy bacznie obserwować
                                  organizm. Przerywanie kuracji w czasie kiedy lek zaczyna działać było
                                  nierozważne. Opisane przez ciebie objawy u niektórych występują ale u
                                  większości przechodzą. Oczywiście nie można wykluczyć że seronil przepisano ci
                                  nie współmiernie do objawów . a tak na marginesie to z antydepresjakami należy
                                  uważać .
                                • 03.10.06, 15:07
                                  hej edit-tt ciesze sie ze moglam ci w jakim stopniu pomoc.Zobaczysz ze po
                                  paruch dniach twoje zycie bedzie kolorowsze.ZYCZE ci z calego serca pa pa
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.