• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Zbyt DUŻY popęd płciowy - jak zmniejszyć?

• 04.11.06, 09:44
    Cześć ludzie!

Jak w temacie: naprawdę jest to problem dla mnie (i dla żony chyba już też),
    bo bez przesady - nadmiar wszystkiego szkodzi...

Podobno SSRI zmniejszają popęd. W jakim stopniu? Czy wystarczy minimalna
    dawka fluoksetyny lub paroksetyny, by znacząco go obniżyć? Jak szybko działa?
    Jest odwracalne, prawda?
    I czy lekarz rodzinny może przepisać SSRI?
    Dzięki za rady, proszę o poważne podejście do sprawy!
    Edytor zaawansowany
    • 04.11.06, 09:50
      a gdzie mieszkasz?
      --
      każdy spotka tego diabła którego sie boi /rz_nr_5/
    • 04.11.06, 11:17
      A byłeś u seksuologa.To on się powinien wypowiedzieć co do wielkości popędu.
      Może to żona ma zmniejszony popęd i robi z Ciebie idiotę.
      • 04.11.06, 16:59
        slyszalam ze nie ma czegos takiego jak ' za duzy poped seksualny'. moj kumple
        kocha sie z dziewczyna do 8 razy dziennie - psycholog mu powiedzial ze po
        prostu widocznie ma takie potrzeby. to jest kwestia bardzo indywidualna ile kto
        chce i moze. ja odkod biore fluoxetyne ( seronil) mam zerowe libido. czasem
        troche wzrasta ale szanse na orgazm sa marne. na szczescie mi to nie
        przeszkadza :)bo kto przy depresji mysli o seksie ??
        • 06.11.06, 10:56
          Popęd to bardzo indywidualna sprawa, trudno stwierdzić że jest za duży w
          kategoriach bezwzględnych. Najlepsza byłaby wizyta u seksuologa. SSRI też na
          każdego działa trochę inaczej, u wielu osób ochota na seks wcale się nie
          zmniejsza, natomiast wydłuża się czas stosunku, jeszcze inni mają problem żeby
          w ogóle "dojść".
    • 06.11.06, 13:19
      Nie narzekaj:)
      • 06.11.06, 18:38
        Jest to jeden z niewielu mężczyzn,który porusza ten problem majac na uwadze
        osobę żony/dla której jest to problemem!/Nie chcę trywializować,zalecam poradę
        psychologa,seksuologa itd.Niemniej,czesto jest to sprawa
        kulturowa,tzn.wynikająca ze srodowiskowych/prymitywnych/przekonań o wartości
        męzczyzny.Musisz się z tym zmierzyć,bowiem związek ludzki ma wiele róznych
        aspektów i nie powinno się go sprowadzać do fizyczności.A może bierzesz leki
        przeciwlekowe,moze to jest zwiazane z twoimi innymi dolegliwosciami.
        • 06.11.06, 20:30
          usisz się z tym zmierzyć,bowiem związek ludzki ma wiele róznych
          > aspektów i nie powinno się go sprowadzać do fizyczności.A może bierzesz leki
          > przeciwlekowe,moze to jest zwiazane z twoimi innymi dolegliwosciami.

gdyby ON sprowadzał to do fizyczności to zdradzałby żonę,dla chcącego nie ma nic
          trudnego,naiwnych kobiet jest dużo,np moja ex,facet był dla niej miły i
          czuły,akurat jego żona była w ciąży więc zbajerował biedną istotkę bo mu seksu
          się zachciało

cholera zachowuje się jak kobieta,zawsze wychodzi ten żal że się poświęcałem i
          co w zamian dostałem,bo ja bym nie zdradził a powinienem,ci co zdradzają nie
          cierpią później
          • 06.11.06, 20:42
            na zmniejszenie popedu plciowego najlepszy jest brom:-) a tak wogule chyba
            kazdy facet jest w stanie poradzic sobie z tym sam bez zdrady:-)
        • 07.11.06, 17:11
          Leki przeciwlękowe mogą zwiększać popęd?
          Nie biorę ich, ale jestem zadziwiony.
          pozdrawiam
          • 09.11.06, 18:18
            Mi nic nie zwiększają.
            • 10.11.06, 18:26
              Nie wiem, są chyba większe problemy, kolego;)
              • 11.11.06, 20:53
                może ostudzi cie fakt ze z kazdym wytryskiem dziadziejesz
                francuzi nie bez racji nazywaja orgazm z wytryskiem "pettit morte" (mała śmierc)
                w takim tempie 8x dziennie za 10 lat bedziesz wyschniety i pomarszczony jak moj dziadek na 2 dni przed śmierccią ]:->
            • 13.11.06, 17:45
              Gościu gdzieś znikł.
    • 11.11.06, 20:58
      Cześć ludku!

Nie pakuj się w leki. Możesz mi napisać jak się odżywiasz i jaki masz tryb
      życia?

Ogranicz tłuszcze zwierzęce. Od tego warto by zacząć! i odezwij si.ę jak idzie
      pa
      Olla
      • 15.11.06, 00:32
        Lupulina,w aptece bez recepty 30 kapsułek za 11 zł

www.herbapol.krakow.pl/index.php?gid=zakupy&sid=pokaz_kat&prod_grup_ID=2
      • 16.11.06, 17:22
        ollaboga77 napisała:

> Cześć ludku!
        >
        > Nie pakuj się w leki. Możesz mi napisać jak się odżywiasz i jaki masz tryb
        > życia?
        >
        > Ogranicz tłuszcze zwierzęce. Od tego warto by zacząć! i odezwij si.ę jak idzie
        > pa
        > Olla

Jak? Normalnie, tryb życia dość leniwy ale bez przesady. Tłuszcz w normie.
        Pozdrawiam!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.