Dodaj do ulubionych

Czy mam depresję.

23.02.07, 20:24
Od jakichś 2 miesięcy czuję się ciągle,poddenerwowana,wszystko mnie irytuje
Jestem wiecznie zmęczona,nic mi się nie chce.
Mam dzieci i męża ktorych kocham ale czasem doprowadzaja mnie do
szału,najchetniej wyszłabym gdzieś gdzie nikt by ode mnie niczego nie chciał
i miałabym swiety spokoj.Czasem mam dobry nastrój a nagle mi się on psuje z
byle powodu.Łatwo się irytuję i męczy mnie dosłownie wszystko,nic mnie nie
cieszy,marzę o tym żeby mieć wreszcie spokój.Czy to już depresja?
--
-------------------------------------------------------
Zapraszam na forum
www.mswinvista.info/viewforum.php?f=2
Edytor zaawansowany
  • elmeka 26.02.07, 13:28
    U mnie jest podobnie;/
  • edytaona 19.02.08, 01:21
    od świąt bozego narodzenia czuje się fatalnie, do tego ostatnio podjełam niewłaściwą decyzje co wpłyneło na moje obecne tragicznne samopoczcuie, mam chłopaka to moja jedyna radość ale mimo wszystko jak jestem z nim to się nie ciesze, ciagle mysle o tym że jestem beznadziejna i że każda moja decyzja jest niedudana. błagam pomocy ;(
  • sun-n 22.07.08, 20:31
    U mnie to samo...!!! Co robić? A może stworzymy sobie jakąs własną
    terapię?
  • pocosama 30.05.08, 12:28
    Myślę że lepiej spróbowac udać do psychologa,że bardziej pomoże od
    leków i psychiatry:)
    Powodzenia:)
    --
    Borderline po 30-tce
  • onlodz42 13.10.08, 06:57
    Psycholog to ostateczność. Psychiatra ? A to niby z jakiego powodu?
    Depresja to nie choroba psychiczna. Leki ? Odradzam. Nic gorszego od
    atakowania ciała chemią. Na to jeszcze będzie czas.
    A może długi spacer ? Wyjazd weekendowy ? Czasem dobry film, książka
    lepiej pomogą niż wizyty u specjalistów, czy w aptece. Pomocy
    szukajmy w sobie, wśród przyjaciół. Spróbować warto.
  • ronimax 23.10.08, 21:09
    Nie wbijaj sobie w głowę że to depresja, po prostu jak każdy z nas czujesz się
    zmęczona, nie uciekaj się od odpoczynku, weś sobie kartkę i przeanalizuj co
    możesz zrobić dla innych to jest dobre lekarstwo, jeśli wbijesz sobie do głowy
    depresje, to lekarz nawet nie pomoże, jeśli chodzi o powyższą metodę to
    najbliższe osoby naprawdę będą Ci wdzięczne że się nimi zajęłaś, a to przyniesie
    Ci tyle satysfakcji że zachce Ci się żyć na Nowo.I co najważniejsze to nigdy nie
    oczekuj podziękowań....
  • liczby-11 03.01.09, 13:11
    A jak czujecie sie teraz? Napiszcie.
  • blueblanka 28.07.13, 10:01
    z chorym zębem tez czekasz aż będzie za późno? Co a kretynskie porady...oczywiście, ze do psychologa nalezy iść! Zanim to wszystko się połgłębi i trzeba będzie leczenie farmakologiczne podjąć. Do psychologa! Zadnych kółek wzajemnej adoracji ludzi przygnębionych, którzy będa wspierac się wzajemnie tym, ze oni to mają teraz tak źle. Choroba głowy, psychiczna - nie jest niczym wstydliwym a depresja to choroba ogromnie powszechna. Do psychologa!
  • pionow0685 07.06.13, 15:32
    Tak na prawdę o depresji może tylko zaświadczyć psycholog. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości powinnaś udać się do lekarza, nie pozwól żeby choroba się pogłębiła. Jeżeli jesteś z Wielkopolski z czystym sumieniem mogę Ci polecić mojego lekarza Panią Krystynę Miętkiewicz, która przeprowadziła mnie przez chorobę. Dzięki niej znów odzyskałam utraconą radość życia. Najważniejsze, żebyś nie pozwoliła się rozwinąć chorobie i idź do lekarza jak najszybciej.
  • radish23 27.07.13, 11:06
    Talk to jest niestety deprasja, ja juz cierpie od roku. Wcale nie musisz isc do psychologa tymbardziej psuchiatry, normalny lekarz moze to stwierdzic. Tylko nie probuj radzic sobie sama bo pogorszysz sprawe i twoja rodzina przytym ucierpi.
  • obligatoriusz 27.07.13, 11:20
    hej,
    dłuższy, samotny wyjazd to czasami dobra recepta (o ile czas i pieniądze pozwalają).
    Psycholog i psychiatra to też dobre wyjście - warto poczytać w internecie do kogo warto się udać, niektórzy lekarze mają dość dużą skłonność do ładowania 'ciężką' chemią, tudzież do
    Pozdrawiam.
    Życzę powrotu do jasnej strony życia :)
  • badlove 27.07.13, 12:01
    Książki do terapii Depresji i Uzależnień.

psychebook.otwarte24.pl/Depresja-i-okolice
    Literatura która leczy!
  • not_so_serious 27.07.13, 13:03
    Pierdu pierdu, a nie żadna depresja!
    Lekarstwo na taki stan: dwie godziny ćwiczeń po pracy (rower,bieganie,basen, siłownia, fitness - czy co tam lubisz), ale takich konkretnych! Do padnięcia na twarz ze zmęczenia. Potem prysznic, dobra, zdrowa kolacja, żadnego alko. Porządny sex przed zaśnięciem.
    Rano człowiek się budzi w świetnym nastroju z gigantyczną ilością energii do życia.
    Czynność powtórzyć każdego dnia, do zgonu z przyczyn naturalnych w wieku lat 80!

Żadnych terapeutów, mąciwodów, konowałów, szarlatanów ani innych psychologów.
    Sex, ruch, dobre żarcie. Więcej nie trzeba!
  • mondrian4 28.07.13, 07:34
    > Żadnych terapeutów, mąciwodów, konowałów, szarlatanów ani innych psychologów.
    > Sex, ruch, dobre żarcie. Więcej nie trzeba!

Jej może nie potrzeba, ale tobie jak najbardziej
  • refacz 27.07.13, 16:03
    skutki uboczne marihuany : kfd.pl/s/cala-prawda-o-marihuanie
  • polskakrowa 27.07.13, 18:07
    czemu mącisz?
  • sselrats 27.07.13, 19:14
    ...
  • kerkopithekion 28.07.13, 07:25
    przykro mi, to nie depresja
    to zwyczajna głupota
    mam na myśli oczywiście szukanie diagnozy na forum :D

--
    ablue pecte canem canis est et permanet idem
  • kac 29.07.13, 10:45
    Krótko odpowiadając, prawie na pewno nie. Prawie - bo pewność można mieć po osobistej wizycie u lekarza, a nie po internetowej konsultacji. Depresja to długotrwałe obniżenie nastroju i raczej nastawienie typu "nic mnie nie obchodzi i nie interesuje", irytacja to co innego.
  • elroy55 16.09.13, 22:34
    www.facebook.com/pages/Blog-Depresi%C4%85tka/536484859741804
  • stokrot.eczka2 23.11.13, 21:33
    witam mam to samo tylko ze mam do tego paranoje nie lubie wychodzic juz tak na dwor no i mam depresje lekowa wszystkiego sie boje moze dlatego ze dziecko mi zabrali najlepsze ze chory niewiezy ze ma deprwsje ja tak mialam ale czekam do kliniki isc aby dali mi sily .taka nigdy nie bylam pozdrawiam
  • aniczkabosak 22.01.14, 10:32
    Ja już mniej się boję wychodzić z domu, ale nadal przerażają mnie mocno zatłoczone przestrzenie... zakupy robię w małych sklepach, bo w hipermarkecie nie mogę się odnaleźć. Ale i tak jest dobrze, bo na początku w ogóle nie wychodziłam. Bałam się nawet sąsiadów. No ale to zasługa terapii.
    Na początku myślałam, że sama sobie ze wszystkim dam radę... Głupia byłam.
    Siostra w końcu zapisała mnie na wizytę. Poszłam, ale z mega sceptycznym uśmiechem na ustach.
    Wyszłam z trochę mniejszym. Także jeśli macie trochę pieniędzy, idźcie prywatnie, jeśli nie to na NFZ.
    Namiary na mojego lekarza: K. Miętkiewicz, przychodnia Medica w Ostrowie Wlk.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka