Dodaj do ulubionych

Kto chce jechać na wycieczkę w góry ?!

25.06.07, 23:01
taka dla fobikow, ktorzy przeszli juz pewien etap... wpisywac się :D a sie
ustali bo wakacje juz są
--
Kocham BSM i kocham przyszłość bioinformatyki :-------)
Edytor zaawansowany
  • artur862 25.06.07, 23:19
    ludziska wchodzic na czat ! artur tam wlasnie jest :]
    --
  • artur862 28.06.07, 18:34
    no powaznie pytam kto chce się przejechac... kto się mnie boi ?! przeciez ja
    doskonale rozumiem fobie spoleczną, początki są zawsze trudne, rozumiem ze ktos
    nie potrafi prowadzic rozmowy i takie tam :p wiem jak to jest, ja tez prawie
    narazie nic nie gadam. ale od czegos i tak sie zaczyna. co to ma za sens ze
    sobie powiesz: nie pojade bo to nie ma sensu bo mam fobie. takie myslenie
    prowadzi do ciągłego unikania a unikanie prowadzi do jeszcze silniejszego lęku.
    mamy okazje my przynajmniej sie zrozumiec, mamy tematy do rozmow, wspolny cel -
    pokonac ! na pewno nie zaszkodzi ! a na pewno wniesie cos nowego, co moglo by
    pchnąc rozwoj dalej.
    --
  • asiula_82 28.06.07, 18:52
    a o jaki etap chodzi ? Jak jeszcze ktoś się zgłosi to się zastanowię :) ale nie
    wiem czy to wypali
  • artur862 28.06.07, 20:42
    no juz są 2 osoby, ja i sajder, teraz kobity :P musi wypalic bo Artur jest
    uparty :D jakos sobie poradzimy
    --
  • villenna 28.06.07, 18:55
    No...jak bys zaproponował spacer na molo w Sopocie, to byśmy sie przeszli.:))
    Nie trzeba nic gadać, bo mozna na morze sie pogapić.
    Gory za daleko.P
  • artur862 28.06.07, 20:40
    morze jest za daleko :] a w ogole masz chlopa z nim sie przejdz :D
    --
  • villenna 28.06.07, 22:33
    Nie lubie gór, bo wspinac sie trzeba :P
    wolę żeglować. Panowie pojedziecie sami :P
  • artur862 28.06.07, 19:03
    wszyscy z tego czata mogą jechac za wyjątkiem Zenoma, nie przypadl mi jakos do
    uznania
    --
  • sajder86 28.06.07, 19:12
    ja sie troche przestraszylem twojego poprzedniego postu bo ja jestem w dosc
    zaawansowanym etapie choroby :/ jechac? chyba bym jechal ale no wlasnie kiedy?
    gdzie dokladniej? czy ty bedziesz glownym organizatorem i wszystko zalatwial?

Jakby co to ja preferuje namiot =) Juz mam nieco doswiadczenia...

A daj spokoj zemon moze jechac :D Jakby co to bedziemy mieli chopaka do bicia
    (zart) Zemon to rowny gosc =D
  • artur862 28.06.07, 20:24
    > ja sie troche przestraszylem twojego poprzedniego postu bo ja jestem w dosc
    > zaawansowanym etapie choroby :/ jechac?

wiem jak wyglada zaawansowana postac fobii społecznej, byłem na samym dnie
    jeszcze w styczniu tego roku. masz jechac, mnie niczym nie zaskoczysz.

> chyba bym jechal ale no wlasnie kiedy?
    > gdzie dokladniej? czy ty bedziesz glownym organizatorem i wszystko zalatwial?

teraz w lipcu :P moze do Brennej, Wisły, zaproponuj moze tez cos. nie ja nie
    bede organizatorem, jako całośc bedziemy musieli uczyc sie byc
    organizatorami :D ale luz nie musimy duzo gadac, nie ustalajmy sobie za cel ze
    wszystko musi wyjsc tak jak powinno byc. luz luz luz my sie uczymy. jakos tam
    sie zorganizujemy spontanicznie. od czegos trzeba zacząć ! bierzemy te
    dziewczyny z gory :D ale one muszą miec osobny namiot :] hehe

> Jakby co to ja preferuje namiot =) Juz mam nieco doswiadczenia...

wlasnie dzis kupilem namiot. no jak jechac to na dluzej :P uwielbiam spac w
    namiocie a jeszcze lepiej jak wilki wyją :D

> A daj spokoj zemon moze jechac :D Jakby co to bedziemy mieli chopaka do bicia
    > (zart) Zemon to rowny gosc =D

to byl taki sarkastyczny zart :P jak chce niech jedzie
    --
  • artur862 28.06.07, 20:27
    dla tych co chcą pogadac to moje gg: 693700 pisac smialo, zwykle jestem na
    niewidocznym
    --
  • asiula_82 29.06.07, 00:33
    "zwykle jestem na niewidocznym"
    hehe, ach ta fobia ;]

...Jak pod namiot to ja go nie mam.... ;[
  • sajder86 03.07.07, 22:02
    ja i artur chyba mamy więcej osobowe =)
  • villenna 29.06.07, 11:50
    Sprawdz poczte:((
  • artur862 29.06.07, 13:01
    nie udzielam juz informacji o bsm sory, wszystko jest w postach wiec jak ktos
    chce to znajdzie. interesuja mnie sprawy dalszego rozwoju
    --
  • kkakkaaa 30.06.07, 00:25
    Ja bardzo chętnie pojadę. Tylko nie mam namiotu i szczerze mówiąc nie przepadam
    za spaniem w takim "worku", no ale jak trzeba to potrafię się dostosować... :P

W ogóle... Kasia jestem, prosto z Rybnika :P
  • sajder86 03.07.07, 22:01
    mój jest chyba 2-osobowy... jakbyś nie miała śpiworu to jakoś byśmy się
    zmieścili...
  • artur862 04.07.07, 00:32
    mam prośbe do ciebie i innych. nie gadajmy juz na tym forum w ogole o metodzie
    BSM czy BEFT czy w ogole medycynie naturalnej. mimo iz po raz kolejny
    potwierdzam iz to działa (zeby ktos nie pomyślal ze powod zaprzestania
    rozpowszechniania tej metody jest związany z koncem efektow). moze przesadzam
    ale wole podejsc do tego ostroznie juz bardzo. pewna osoba wysłala mi prywatny
    list z ostrzezeniem (osoba ktora ma nick unhappy, tez aktywnie tu działała).
    bylem aktywny tez na innych forach. narazie zablokowali mi skype, poczte wp, gg
    i nie wiem co jeszcze :/ takze nie bede juz wspominal o tej metodzie na forum z
    wymienionych wzgledów. nizej zamieszczam odpowiedz na mejl:

---------------
    > Najciekawsze jest to ze mam zablokowany dostęp na Gadu-gadu, skype, nie moge
    > tez wysylac poczty e-mail z serwerow WP, jakikolwiek by to byl adres mail
    (moge
    >
    > tylko odbierac).

Tak, zablokowaliśmy ci dostęp żebyś nie rozpowszechniał groźnych dla nas
    informacji. Nie pozwolimy aby prawda ujrzała światło dzienne bo mogłaby zachwiać
    delikatną równowagą tego świata i doprowadzić do chaosu.

> ludzie są okrutni. widzimy chyba w tym powazny strach
    > prawda ?? a najciekawsze jest to, że ze skype w ogole nie korzystalem
    ostatnio,
    >
    > dzis sprawdzilem z ciekawosci. Czy ludzie nie są chorzy, bezduszni ??
    > oczywiscie cała blokada dotyczy zewnętrznego IP, rowniez moi sąsiedzi się
    > skarża ze nie mogą korzystac juz z tych uslug. koniecznie muszę cos z tym
    > zrobic bo tak nie moze być.

A tak poza tym to że ma się atak paranoi nie oznacza wcale, że nikt na nas nie
    patrzy prawda?

> najbardziej irytujące jest jednak to, że pocztą WP
    > wysyłałem tylko info o metodzie BSM mojemu kumplowi i koledze z klasy, oni
    nie
    > mogli mnie podac bo dobrze ich znam. Z kolei na Gadu-gadu prowadzilem takze
    > rozmowy tylko z moimi znajomymi zaufanymi, no i byc moze trafily się osoby z
    > forum o problemach, ktore rzekomo podawały się za tych ktorzy szukają pomocy.
    > ze skype nie korzystalem w ogole. i kto wie jakie jeszcze usługi do wymiany
    > informacji zostały zablokowane (dla mnie to nie problem bo wykorzystuje
    > sztuczki przy zmianie IP). takze zero przewinienia na tych uslugach ale widac
    > ze ktoś poważnie jest zalękniony i kazał poblokowac dostep do tych
    najczesciej
    > wykorzystywanych uslug.
    > jest to powazny strach jakichs osob. na pewno nie jest
    > to związane z dobrem ludzkim gdyż jezeli metoda BSM nie odniosła by efektu to
    > taka osoba szybko zrezygnowalaby i poszła do lekarza na powrot, bez
    komentarza.

To nie jest strach. To prosta kalkulacja. Ludzie nie są gotowi jeszcze na
    prawdę.

> więc wszystko jest jasne dlaczego tak sie dzieje. tymczasem poinformowalem
    juz
    > osoby o tym ze jestem szykanowany, operator sieci ma zamiar zając się tym. a
    ja
    >
    > dla swojego bezpieczenstwa bede musial zaprzestac masowe (czyli na
    internecie)
    > rozpowszechnianie darmowej metody BSM, ktorą sprawdzilem sam na sobie, z
    > początku z niedowierzaniem. Sprawy blokady IP jednak nie popuszcze, moi
    znajomi
    >
    > znają metode i nie jestem przynajmniej sam. A panoszące się zło i tak kiedys
    > padnie i metoda ta będzie powszechnie wykorzystywana ale juz technicznie,
    taka
    > czeka nas przyszlosc. Nauka się nie zatrzymała na chorej farmakologii i
    obecnej
    >
    > medycynie.

Na razie zablokowaliśmy ci IP. Nie prowokuj nas, żebyśmy ci musieli jeszcze inne
    rzeczy poblokować ok? Dla twojego własnego dobra.
    -------------------------------

jezeli ktos ma jakies pytania cokolwiek związane z tą terapią to niech pisze
    tylko prywatnie. w ogole w zwiazku z tym mejlem piszcie prywatnie mejla.
  • artur862 04.07.07, 00:44
    cholera to miała byc prywatna wiadomosc dla sajdera ale gafa :/ ale wale juz
    to, jestem bezpieczny fizycznie bo sąsiedzi wiedzą ze mi poblokowali neta z
    powodu rozpowszechniania tego. ale juz nie mam zamiaru tego robic. moze kiedys
    ktos mnie zastapi, ja się wylączam z gadania o tej metodzie (wlasciwie o
    wszystkich wspomnianych), ewentualnie jak ktoś bedzie chciał informacji to moze
    zapytac ale tylko prywatnie, ja jestem juz tylko bierny. w forum bede brał
    udział ale na zupelnie inne tematu juz. pozdrawiam
  • artur862 04.07.07, 00:56
    o mnie sie nie martwcie, chroni mnie organizacja 'Siła życia' :P i nie tylko.
    ale koniec gadania o tym publicznie, chyba ze wy chcecie, ja sie w temat nie
    mieszam.
  • zemon 04.07.07, 03:50
    Nie no, jaja jak berety i to moherowe. Mam nadzieję, że to nie zaraźliwe.
    --
    Żyć to szukać kłopotów.
  • artur862 04.07.07, 10:19
    nie ja mam wpływ na tak absurdalne zachowanie tych ludzi, czlowiek sam decyduje
    jak sie zachowac, sam wybiera czy popychająca go moc pieniądza czy pomoc innym
    stanowi cel bo kazdy ma sumienie, w kazdej chwili czlowiek podejmuje swiadomych
    wyborow i te wybory bedą mialy wplyw jak mocno bedzie poźniej nami kierował
    instynkt ktory jest juz trudny do zmienienia a w skrajnych przypadkach jest to
    juz niemozliwe (podświadomość uwalnia nas od koniecznosci ciągłego uczenia sie
    tego samego). nie wiem co im daje blokowanie gg, poczty czy skype :/ (i kto wie
    co jeszcze bo nie mogli wiedziec z jakich uslug korzystam, ze skype w ogole nie
    korzystalem przedtem, zablokowali po prostu na poziomie IP najczesciej
    wykorzystywane uslugi przez ludzi) przeciez tam sie dyskutuje indywidualnie a
    nie masowo. sami demaskują swoje oszustwa, przeciez myślący czlowiek to widzi,
    strategia ich celu jest jawna juz chociazby patrząc na wszystkie posty danego
    autora (wyszukiwarka). unhappy sugeruje osobe nieszczęśliwą, która by
    przystawała do forum z problemami z kolei z zadnego jego postu nie wynika chęć
    pomocy innym czy szukania rozwiązania jakiegokolwiek ze swoich problemow. cel
    jest jeden co jest oczywiste na pierwszy rzut oka i w ogole nie ma co
    dyskutowac tutaj. sami sobie szkodzą. posługują się wymigującą argumentacją
    jakby nie zauwazyli co sie do nich pisze, nie mają praktycznie zadnych
    argumentów no bo na oszustwa nie ma argumentów i mozna to wyśledzic po tresci.
    adres mojej sieci zostal wpisany na liste spamową. napisalem kilka dni temu
    mejle do obslugi technicznej tych serwisów dot. mojego IP. odpowiedzi nie ma, z
    kolei gdy napisalem zupelnie testowego mejla odpowiedz natychmiastowa :] to
    lobby ma jednak ogromny wplyw w wielu dziedzinach. samo to forum nie wplynęło
    zbytnio na taką reakcje jednak moje udzielanie sie na forum ktore traktuje o
    medcynie naturalnej a wiadomo ze wchodzą tam ludzie z wszelkimi problemami
    zdrowotnymi, a nie tylko jednym problemem tj. tutaj. kto z was mi nie ufa niech
    samodzielnie prześledzi fora gazety.pl przy uzyciu wyszukiwarki i pokieruje się
    sumieniem, rozsądkiem przy demaskacji a nie łatwością ulegania manipulacji tak
    przebiegłym ludziom.

Napisalem mejla do organizacji 'Siła życia'. Poradzili mi abym nie
    rozpowszechnial juz tych informacji przez internet gdyż ich wplyw jest
    przeogromny, dla swojego bezpieczenstwa, abym co najwyzej dzielil sie tym wsrod
    zaufanych mi osób. Organizacja ta broni osoby, które korzystają z medycyny
    niekonwencjonalnej i głoszących o jej możliwościach, zwalcza szykany nakladane
    na takie osoby, propaguje wszystkie skuteczne metody leczenia, tanie i takze te
    ktore mozemy sami na sobie probowac darmowo - nie jest to zatem moc pieniądza,
    ktora mobilizuje do tego. Operatorowi sieci wyjasnilem całą sprawe, troche sie
    usmial no bo na pierwszy rzut oka to troche smieszne ale zajmie sie tym on juz
    teraz, mam nadzieje ze szybko zostanie przywrocony dostep do tych uslug,
    inaczej zajmie sie tym .... wole nie gadac juz ;) tak jakos smutno mi bez gg ;(

TYMZE POSTEM OGŁASZAM ZAKONCZENIE PUBLICZNEGO WYPOWIADANIA SIE O METODZIE.
    WYJAŚNIENIE PODALEM.

reszta od was zalezy, w tym nikomu nie mam zamiaru przeszkadzac. jesli ktos ma
    chec podtrzymywania tych wątkow na wierzchu niech to robi, dla dobra innych.

pozdrawiam wszystkich
  • unhappy 04.07.07, 09:54
    artur862 napisał:

> mam prośbe do ciebie i innych. nie gadajmy juz na tym forum w ogole o metodzie
    > BSM czy BEFT czy w ogole medycynie naturalnej.
    > mimo iz po raz kolejny
    > potwierdzam iz to działa (zeby ktos nie pomyślal ze powod zaprzestania
    > rozpowszechniania tej metody jest związany z koncem efektow). moze przesadzam
    > ale wole podejsc do tego ostroznie juz bardzo. pewna osoba wysłala mi prywatny
    > list z ostrzezeniem (osoba ktora ma nick unhappy, tez aktywnie tu działała).
    > bylem aktywny tez na innych forach. narazie zablokowali mi skype, poczte wp, gg
    >
    > i nie wiem co jeszcze :/ takze nie bede juz wspominal o tej metodzie na forum z
    >
    > wymienionych wzgledów. nizej zamieszczam odpowiedz na mejl:

Kręcisz i mijasz się z prawdą jakkolwiek skoro mało kto chciał cię słuchać jak
    powtarzałeś bajędy Piotrowicza o BEFT to twoja nowa metoda jest lepsza. Niewiele
    ale zawsze. Z drugiej strony dość ryzykowne jest budowanie jakiejkolwiek teorii
    na łatwym do stwierdzenia fałszu. Zadam ci jedno małe pytanie - skoro ONI
    zablokowali ci dostęp to dlaczego użytkownicy poblokowanych usług kontaktowali
    się z TOBĄ w sprawie zablokowanego dostępu? Jak widzisz kłamstwo ma krótkie nogi
    a ja przyznam na parę chwil dałem się nabrać twojej "panice" :D
  • artur862 04.07.07, 10:46
    Koles a powiedz mi co ty robisz na forum ktore w ogole ciebie nie dotyczy ?
    Odpowiedz prosta: koles wpisuje hasło BSM BEFT i od razu stukanie o klawiaturę
    jak opętany :] po cholere tu jestes ?? pomagasz komuś ?? wiesz w ogole na czym
    polega problem fobii społecznej cwaniaku ?? odwal się ode mnie bo jesli nadal
    będziesz mi groził, będziesz miał powazne problemy ale nie ze mną.

ludzie telefonowali do mnie, albo przyszli piechotą bo siec jest w jednej małej
    miejscowosci a ze jestem specem od kompow to do mnie jak zwykle. gdybyś nieuku
    miał pojęcie co to jest adres zewnętrzny a wewnętrzny IP to bys zrozumiał ze
    usluga jest w stanie zablokowac tylko zewnętrzny adres (tj. całą sieć)
    (oczywiscie ty o tym wiesz ale chytrze wykorzystujesz niewiedze innych tutaj -
    to nie jest fair !), nie wie nic o adresach wewnątrz sieci (system translacji
    IP uniemozliwia zidentyfikowanie konkretnego kompa wewnątrz na podstawie adresu
    zewnętrznego - po prostu techniczne granice). Wiele razy się zdarza ze ktos nie
    moze np. podłaczyc sie do jakiegos serwera a jest wewnątrz jakiejs większej
    sieci. mimo iz to on nie zawinil to ma pecha gdyż został zablokowany jego
    zewnętrzny IP dotyczący całej sieci, praktycznie tylko tak mozna uczynic to by
    wyeliminowac mozliwosc jakichkolwiek nowych prob z tego samego IP.

Powtarzam ci po raz kolejny: odwal się od tego forum jesli nie masz nic
    ciekawego do powiedzenia poza zwalczaniem mnie. to nie jest forum dla takich
    jak ty. spadaj na forum medycyny naturalnej i prowadz tam dalej swoją
    dzialalnosc odpędzania ludzi od naturalnych sposobów leczenia. ja tu staram sie
    pomagac ludziom i oni mogą to potwierdzic a ty cwaniaczku probujesz mi w tym
    przeszkodzic nic konkretnego nie oferująć.

LUDZIE CZY JA ZAWSZE SAM MUSZE WALCZYC Z TAKIMI ? POMOŻCIE MI ŻESZ. BEDE BARDZO
    WDZIECZNY. BO NIE CHCE MI SIE JUZ Z TYM TYPEM PISAC. PISZE NA OKRĄGLO TO SAMO
    JAKBY NAKRECONY.

uffff zgroza i myslcie nad wycieczka, w tym tygodniu jade ze znajomymi więc
    zajęte. sajder zbieraj ludzi ! :)
  • unhappy 04.07.07, 11:37
    artur862 napisał:

> Koles a powiedz mi co ty robisz na forum ktore w ogole ciebie nie dotyczy ?
    > Odpowiedz prosta: koles wpisuje hasło BSM BEFT i od razu stukanie o klawiaturę
    > jak opętany :] po cholere tu jestes ?? pomagasz komuś ?? wiesz w ogole na czym
    > polega problem fobii społecznej cwaniaku ?? odwal się ode mnie bo jesli nadal
    > będziesz mi groził, będziesz miał powazne problemy ale nie ze mną.

Fora są ogólnodostępne. Nie myśl, że możesz bezkarnie opluwać ludzi bez żadnej
    reakcji z ich strony i nie ma na to wpływu rodzaj forum. Co do poważnych
    problemów to zacznij od siebie bo to co teraz napisałeś świadczy o tym, że parę
    spraw powinieneś sobie przemyśleć.

[CIACH BZDETY]

> LUDZIE CZY JA ZAWSZE SAM MUSZE WALCZYC Z TAKIMI ? POMOŻCIE MI ŻESZ. BEDE BARDZO
    >
    > WDZIECZNY. BO NIE CHCE MI SIE JUZ Z TYM TYPEM PISAC. PISZE NA OKRĄGLO TO SAMO
    > JAKBY NAKRECONY.

Nie musisz odpowiadać chyba, że czujesz taką potrzebę. Z nikim nie walczysz.
    Jakbyś umiał krytycznie spojrzeć na swoją "twórczość" to zauważyłbyś, że pisanie
    w kółko tego samego nie jest tak jak sądzisz moją domeną :D
  • j215 04.07.07, 11:44
    Unhappy to menda.
  • unhappy 04.07.07, 11:46
    j215 napisał:

> Unhappy to menda.

I to wszystko? Tylko sobie mały chamku ulżyłeś i nic więcej? Raz ci napisałem co
    o tobie myślę to zwinąłeś ogon pod siebie.Ale widzę, że nauka poszła w las.
  • artur862 04.07.07, 11:55
    co ty masz pojęcia o nauce <lol> koles daj spokoj pliiis bo sie usmiac mozna
  • unhappy 04.07.07, 12:09
    artur862 napisał:

> co ty masz pojęcia o nauce <lol> koles daj spokoj pliiis bo sie usmiac
    > mozna

Wyłącz agresję i odpisuj na spokojnie. Tak jest lepiej bo mniej bzdurzysz :D
  • goomis6 04.07.07, 12:14
    chyba ktoś tu sie chce koniecznie z kimś pokłócić... unhappy widzę, że jestes t
    aktywna tylko w tym watku, więc moze zastanów sie po co jesteś akurat na tym
    forum...
  • unhappy 04.07.07, 12:22
    goomis6 napisał:

> chyba ktoś tu sie chce koniecznie z kimś pokłócić... unhappy widzę, że jestes t
    >
    > aktywna tylko w tym watku, więc moze zastanów sie po co jesteś akurat na tym
    > forum...

Ewentualnie aktywny :)
  • artur862 04.07.07, 12:19
    agresja ?? ;) ciekawe gdzie. masz moze paranoje ?? jak tak to do psychiatry :P
  • unhappy 04.07.07, 12:25
    artur862 napisał:

> agresja ?? ;) ciekawe gdzie. masz moze paranoje ?? jak tak to do psychiatry :P

Acha, już się dowiedziałem od ciebie, że jestem głupi. Teraz zdiagnozowałeś u
    mnie paranoję i wysyłasz mnie do psychiatry. Ok :D
  • artur862 04.07.07, 12:28
    no i czekam az odpiesz na mojego mejla... czekam czekam a tu nic. widze ze
    tylko pod publike lubisz stukac o klawiature
  • j215 04.07.07, 12:31
    No bo to jest narcyz, który chce aby publika się nim zachwycała i cały czas mu
    brawo biła....
  • unhappy 04.07.07, 12:32
    j215 napisał:

> No bo to jest narcyz, który chce aby publika się nim zachwycała i cały czas mu
    > brawo biła....

No jak rzadko post bez obelg. Oby tak dalej :D
  • j215 04.07.07, 12:36
    Ty już wiesz,że ze mną nie ma żartów i jesteś na przegranej pozycji....Lepiej
    wzdychaj dalej narcyzku za swoją muzą Anetką....hehe....
  • unhappy 04.07.07, 12:39
    j215 napisał:

> Ty już wiesz,że ze mną nie ma żartów i jesteś na przegranej pozycji....

I tu się mylisz bo chamstwo i agresja są przegrane z definicji.

> Lepiej
    > wzdychaj dalej narcyzku za swoją muzą Anetką....hehe....

A ładna chociaż ta anetka?
  • artur862 04.07.07, 12:42
    i kto tu jest agresywny ;)
  • artur862 04.07.07, 12:37
    oj unhappy wiesz... jestes taki piękny, podniecasz mnie. ide sie uczesac...
    hmmm ale to nie ma sensu przeciez on tylko w siebie zapatrzony <mysli> hehe
  • unhappy 04.07.07, 12:39
    artur862 napisał:

> oj unhappy wiesz... jestes taki piękny, podniecasz mnie. ide sie uczesac...

To ty nie uczesany przed kompem siedzisz? Opamiętaj się!!!

> hmmm ale to nie ma sensu przeciez on tylko w siebie zapatrzony <mysli>
    > hehe

Ale masz szanse to zmienić. Postaraj się :D

• artur862 04.07.07, 12:40
    to chodz na privka
  • unhappy 04.07.07, 12:43
    artur862 napisał:

> to chodz na privka

Już lecę :D

Tylko nie uciekaj!!!
  • artur862 04.07.07, 12:46
    i jeszcze cie nie ma :( co za szkoda
  • unhappy 04.07.07, 12:48
    artur862 napisał:

> i jeszcze cie nie ma :( co za szkoda

Poczekaj jeszcze chwilkę ok.... momencik...

• artur862 04.07.07, 12:51
    dobra koniec żartów. ja musze uciekac trenowac a ty masz zadanie do wykonania,
    wszystko ma sprawniutko działac (przynajmniej te 3 dostrzezone przeze mnie
    zablokowane uslugi). i nie rob sobie juz więcej problemow bo wpadłes prosto na
    haczyk.

niecierpliwie cała siec czeka az wszystko będzie sprawne ;) a inaczej... sam
    sie dowiesz
  • unhappy 04.07.07, 12:54
    artur862 napisał:

> dobra koniec żartów. ja musze uciekac trenowac a ty masz zadanie do wykonania,
    > wszystko ma sprawniutko działac (przynajmniej te 3 dostrzezone przeze mnie
    > zablokowane uslugi). i nie rob sobie juz więcej problemow bo wpadłes prosto na
    > haczyk.

Auć! Co z ciebie za informatyk, że nie możesz zdiagnozować problemu co? Ja tam
    jestem nieuk i mało co wiem więc załóż sobie od razu, że usługi macie
    poblokowane... i tu sobie sprawdź co się stało.

> niecierpliwie cała siec czeka az wszystko będzie sprawne ;) a inaczej... sam
    > sie dowiesz

Już wiem. Zajmie się mną Piotrowicz, przywiąże mnie do materaca i da moc na
    maksa. Ojej...
  • artur862 04.07.07, 12:59
    diagnoza dawno postawiona ;) teraz tylko uczciwie trzeba naprawic problem. i
    czekam... ja moge latwo ominąc te bariery ale jest to męczące zadanie a poza
    tym reszta nie bedzie mogla tak korzystac. zawsze mozna zmienic adres IP calej
    sieci ale to tez pewien koszt ;) mam nadzieje ze sprawa zostanie uczciwie
    załatwiona zanim zajmie się tym ktoś inny.

I nie zgrywaj juz debila tymi swoimi głupawymi tekstami bo śmieszne to ani nie
    jest. takie wykręty rób przed starymi babami jakie spotykasz na drodze.
  • j215 04.07.07, 13:05
    Ten narcyz chyba jest na takie blokowanie za głupi i za leniwy.Myslę,że zrobił
    to ktoś inny, ale mogę się oczywiście mylić.
  • artur862 04.07.07, 13:12
    wlasciwie to podejrzewam kilka osob. w tym pewnego doktorka hab. z ktorym
    prowadzilem dyskusje mejlową. Gregosiewicz się bodajze nazywa. wysłałem
    wszystkim tym osobom mejla ale nikt narazie nie odpowiedzial. a tutaj artykuł
    tego doktora na jakim mialem przyjemnosc go poznac i nieźle się posmiac z jego
    widzenia rzeczywistosci, buty, megalomanii i twierdzenia jakoby ich medycyna
    akademicka nie miala zadnych błędów, spryciarze :] tutaj adres do tego artykułu:
    www.ivrp.pl/printview.php?t=473&start=0&sid=25ad0018125ef344dd0671f84a6f2368

to nawet nie wymaga komentarza. ja lece, bede wieczorem
  • mumiak17 04.07.07, 13:40
    Chyba zostane czakroterapeutą.
    "Czakroterapeuta": "Do czakry podstawowej wchodzę tylko mentalnie, gdyż znajduje się ona w kroczu".
    albo może Magterapeutą:
    "Magterapeuta": "...wyjmuję kręgosłup z ciała pacjenta". "Potem wkładam kręgosłup z powrotem. Jest już po wszystkim"
    albo jeszcze lepiej Net-terapeutą:
    "Net-terapeutka": "Kilka tygodni temu otrzymałam przez internet fotkę chorego na białaczkę. Dzięki swojej energii uzdrawiam widząc tylko wydruk z komputera".

Możecie zatem już przesyłać swoje zdjęcia na mojego maila, numer mojego konta w emailu zwrotnym.
    --
    ABSALON SZITAKA ZBAWCA CZATA
  • artur862 04.07.07, 17:18
    owe farmazony wyciągłaś ze znanej mi strony Gregosiewicza ;) on tak deformuje
    rzeczywistosc, potrafi wybrac pewne zdania, zdeformowac i odniesc do całej
    medycyny. kompletny idiota, zresztą prosze poczytac sobie komentarze ludzi na
    forum o tym panu ;)
  • unhappy 04.07.07, 13:14
    j215 napisał:

> Ten narcyz chyba jest na takie blokowanie za głupi i za leniwy.

Za głupi to ty jesteś żeby zrozumieć, że chamstwem daleko nie zajedziesz
    człowieczku.

> Myslę,że zrobił
    > to ktoś inny, ale mogę się oczywiście mylić.

Mylisz się w wielu innych sprawach też.
  • unhappy 04.07.07, 13:13
    artur862 napisał:

> mam nadzieje ze sprawa zostanie uczciwie
    > załatwiona zanim zajmie się tym ktoś inny.

Skoro więc nie dacie rady tego naprawić to niech już teraz się zajmie.

> I nie zgrywaj juz debila tymi swoimi głupawymi tekstami bo śmieszne to ani nie
    > jest. takie wykręty rób przed starymi babami jakie spotykasz na drodze.

Cóż - skoro nie chcesz przestać być bez sensu agresywny to twój wybór. Ja z tobą
    w takim razie dyskutował już nie będę bo faktycznie szkoda tego forum i ludzi
    którzy to czytają :D
  • artur862 04.07.07, 13:19
    widze ze lepiej cie nie ruszac bo jestes jak dziecko ktore jeszcze z cycka
    pije ;) skoro ty widzisz agresje w tym co pisze to nie ma co z tobą dyskutowac.
    jak dojrzejesz mozesz pisac. tymczasem opusc moj wątek gdyż jak widzisz temat,
    nie jest on przeznaczony na taką rozmowe. i nie przeszkadzaj wiecej. prawda
    zawsze wygrywa, poddaj się więc
  • samotny231 04.07.07, 11:44
    To forum mialo chyba sluzyc pomocy ludziam z fobia a nie klutna, po dluzszej
    chwili zastanowienia, postanowilem ze sie tutaj nei bede udzialal, bo jestescie
    tutaj za nerwowi
  • unhappy 04.07.07, 11:48
    samotny231 napisał:

> To forum mialo chyba sluzyc pomocy ludziam z fobia a nie klutna, po dluzszej
    > chwili zastanowienia, postanowilem ze sie tutaj nei bede udzialal, bo jestescie
    > tutaj za nerwowi

W takim razie działaj tak żeby tych kłótni było mniej. Nikt ci nie broni
    upomnieć agresywnego grupowicza, który nie umie się zachować prawda?
  • samotny231 04.07.07, 11:54
    Ktos musi byc madrzejszy polecam ta stronke dziecineo.prv.pl/
  • unhappy 04.07.07, 12:19
    samotny231 napisał:

> Ktos musi byc madrzejszy polecam ta stronke dziecineo.prv.pl/

To nie jest najlepsza metoda - wycofać się. Po co? Niereagowanie na agresję nie
    jest dobrym pomysłem jakkolwiek ciągnięcie głupawych dyskusji z bluzgami
    oczywiście nie ma najmniejszego sensu.

• artur862 04.07.07, 12:22
    ale ty bredzisz w kolko to samo. nie szkoda ci czasu ;) powiedz cos nowego,
    mądrego. ciągle nie zauwazasz moich tekstow. moze faktycznie jestes otępiony
  • unhappy 04.07.07, 12:29
    artur862 napisał:

> ale ty bredzisz w kolko to samo. nie szkoda ci czasu ;)
    > powiedz cos nowego,
    > mądrego. ciągle nie zauwazasz moich tekstow. moze faktycznie jestes otępiony

Wydawało mi się, że co do mojego stanu psychicznego nie masz już wątpliwości a
    teraz "może". Niestety otępienie raczej kłóci się z hiperaktywnością, którą mi
    zarzucił(a) goomis6 :D

• artur862 04.07.07, 11:53
    i jeszcze jedno. nie odpowiedziałes na mojego mejla, wiesz dobrze ze go
    otrzymales na gazeta.pl. zaproponowalem ci tam warunki korzystne dla obu stron
    ale ty o tym wiesz dobrze. ja zaprzestałem definitywnie przeszkadzac w twojej
    działalnosci 'faszystowskiej' a twoim zadaniem jest na powrot przywrocic
    funkcjonowanie podstawowych usług w sieci do ktorej naleze. zbyt miły jestem
    wiem. nie obchodzi mnie jak to zrobisz, zrobiłes bagno więc teraz się z niego
    wyczołgaj. jezeli do tygodnia (10 lipiec - czasu wystarczająco dość) nie będą
    sprawne takie usługi jak skype, poczta wp, gadu-gadu sprawe załatwią eksperci,
    ja nie mam czasu uzerac się z tobą.

co do tego mejla ktory ci wysłałem, sam pokazujesz moje racje, nie dyskutujesz
    prywatnie ze mną bo nie potrafisz i nie widzisz w tym celu. no bo oczywiscie to
    nie ja mam widziec to co piszesz ale publika. taki jest twoj cel przeciez i to
    ewidentne - filozofa nie potrzeba by to stwierdzic ;)

kolejna sprawa: są osoby ktore podają mi o podejrzanych mejlach, w ktorym ta
    osoba pyta o metode, mejl jest podejrzany gdyz osoba ta moglaby udzielic sie na
    forum, bardzo ogolnie opisuje swoje problemy jakby nie miala pojęcia co to
    jest ;| mejle takie dostaly osoby ktore pochwalają tą metodę. radzę zachowac
    ostroznosc i nie odpowiadac na nie gdyż ja w taki sposob dalem sie nabrac i
    uzyskano moj adres IP.

NIE ODPOWIADAC NA MEJLE TRAKTUJACE O METODZIE ANONIMOM !

a ja unhappy nadal mimo wszystko czekam na prywatną wiadomosc od ciebie i mam
    nadzieje ze dojdziemy do ugody perfekcyjnej. co prawda ja moge sztucznie
    oszukac te systemy i podlaczyc sie do nich ale nie zrobi tego reszta
    uzytkownikow sieci. czas abys przejrzal na oczy i zrozumial swoj bląd, ktory
    prowadzi do niepotrzebnej afery. nie pomysłales ze to sprawi jeszcze większe
    zamieszanie ?? nie pomyślales ze blokowanie takich uslug to bezsens gdyz
    wymiana informacji podlega pojedynczym uzytkownikom ? to jest totalny absurd i
    mam nadzieje ze zrozumiesz to. ludzie... na gg mam chyba z 30 osob, w tym chyba
    z kilkoma gadalem o tym. przeciez nikt nie utnie mi języka i jezeli bede chcial
    to pogadam o tym na zywo a tu jest jeszcze większa grupa ludzi i do tego mozna
    przekazac uczucia, emocje i wtedy o wiele łatwiej jest kogos przekonac. co za
    bezmyślnośc z twojej strony. gdybym ja mial sobie obrac za cel 'tuszowanie
    prawdy na rzecz rozwoju biznesu' to bym zrobil to znacznie sprawniej.

i lepiej mnie nie zastraszaj, bo moze się to źle skonczyc. ja nikogo nie
    strasze, proponuje tak jak napisales, ale w zamian wymagam pelnego dostepu do
    internetu. zero przeszkadzania ci ale ja tez chce cos uzyskac na drodze
    srpawiedliwosci... jak tylko uslugi wrócą do normy, będziesz wolny ode mnie
    całkowicie, tj. obiecalem (nas jest tysiące w Polsce takze nie jestem jakims
    konkretem ;) jestem zarejestrowany jako osoba predestynowana do szykanow takze
    zwróc na to uwage. moim celem w zyciu nie jest rozpowszechnianie tego czegos, w
    ogole mnie to nie kreci, to byl naplyw euforii. jesli wroce do pelni zdrowia,
    bede sie cieszyl zyciem i brał takim jakim juz jest. bede mial gdzies gadanie o
    tym czyms, wazne ze ja bede szczesliwy. taki jest moj cel. jestem zwyklym
    kolesiem ktory wygrywa w walce z czyms co go gnębiło przez tyle lat. teraz juz
    to powoli przeszlosc a euforia mija takze docen jednak coś, wlącz trochę tej
    wyższej sfery czlowieka i zrozum. napisalem ci jak negatywne mam podejscie do
    rewolucji i moze przesadzilem. prawda w tym tez jest - rewolucje nigdy nie byly
    dobre.
  • artur862 04.07.07, 01:03
    no to będziesz musiala spedzic noc w namiocie ;) z sajderem albo mną. pewnie z
    sajderem bo ja sie wstydze...
  • artur862 04.07.07, 00:02
    hej Vilenna czemu cie nie ma na gg ??
    --
  • villenna 04.07.07, 07:37
    Po 24 ja juz śpię. :P
  • specialized8 04.07.07, 00:37
    hej
    jestem nowy i mam fobie spoleczna,zadna nowosc:) wiekszosc objawow o ktorych piszecie dotyczy i mnie. uswiadomienie sobie ze mam chorobe na ktora tez inni cierpie pomoglo mi troche, zawsze myslalem ze cos ze mna nie wporzadku wstydzilem sie tego sam przed soba nawet. co do wycieczki jestem chetny, mysle ze wsrod "swoich" moglbym jakos to przezyc i najwazniejsze wspomoc sie nawzajem itd.
    pzdro
  • artur862 04.07.07, 01:01
    obserwuj stale to forum :) wycieczka musi wypalic !
  • artur862 04.07.07, 01:23
    aaaa ja sobie przypomnialem, znam Cie ;)
  • artur862 04.07.07, 11:01
    NIE PISAC JUZ TU NIC !

Założę nowy wątek na ten temat. Nie wpisujcie juz tu nic. Troche zamieszania
    sie tu narobiło... jednak wszystkie propozycje osob bede mial nadal na uwadze i
    powroce do nich ale w nowym juz wątku.
  • villenna 04.07.07, 11:30
    Ja tylko napiszę, sprawdz pocztę lub na gg sie odezwij.
  • j215 04.07.07, 11:53
    Artur nie przejmuj się tą mendą.To taki mały narcystyczny gnojek z W-wy,który
    po forach kąży.Ja już mu kilkakrotnie na forum depresja do dupy nakopałem i
    traktuję jako popychadło forumowe....hehe....
  • artur862 04.07.07, 11:58
    ten koles mi grozi :/ poza tym się nim w ogole nie przejmuje. ale robi tyle
    hałasu w tym wątku. zgroza. jezeli admin by odpowiadal od razu by go mozna
    przyblokowac.
  • goomis6 04.07.07, 12:01
    widze, że na forum zrobiło sie jakieś zamieszanie. nie wiem o co chodzi, ale
    ludzie, nie kłóccie się. szkoda naszych słabych nerwów...
  • artur862 04.07.07, 12:05
    masz racje
  • j215 04.07.07, 12:17
    Ten czubek jest niegrożny.Trochę niepokoi mnie ta twoja blokada netu.Jeśli
    chcesz to poczytaj sobie na forum depresja wątek o narcyzmie gdzie opisuje
    siebie jako idealnego narcyza(wątek na początku forum).Występuje tam pod
    kolejnym swoim nickiem "siwa zakiwała się na śmierć".
  • artur862 04.07.07, 12:43
    on chyba nie wie kim jest :] z jednej strony unhappy z drugiej happy, parodia ;)
  • j215 04.07.07, 12:54
    Narcyzka nie chciała jedna panienka.On tego pojąć nie mógł jak ona mogła
    tak "wspaniałego gościa" nie chcieć....hehe....To proste niezrozumienie
    wprowadziło gościa w depresję.Minęły lata a gostek wzdycha do niej nadal w
    depresyjnym uniesieniu....Jak ona mogła takiego mądralę kopnąć....hehe....
  • artur862 04.07.07, 13:00
    musze koniecznie to sprawdzic ;)
  • nienill 04.07.07, 16:53
    haha
    a mowia, ze to _przeciwienstwa_ sie przyciagaja
  • nienill 04.07.07, 17:09
    j215 napisał:

tą mendą.To taki mały narcystyczny gnojek (...) ,który
    > po forach kąży.(...)
    > traktuję jako popychadło forumowe....hehe....
    :D wyjales mi to z ust. dokladnie to samo powinnam napisac o Tobie
    pozdrawiam :)
  • j215 04.07.07, 17:42
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • karolina1207 05.07.07, 12:43
    >wyjałeś mi to z ust< Ty nienill posługując się taki tekstem musisz być
    seksualnym dzieckiem.Trochę się uśmiałam.
  • nienill 05.07.07, 15:25
    podobno przypisujemy innym ludziom takie motywy dzialania i mysli, jakie sami
    mielibysmy w danej sytuacji...
  • unhappy 05.07.07, 15:29
    nienill napisała:

> podobno przypisujemy innym ludziom takie motywy dzialania i mysli, jakie sami
    > mielibysmy w danej sytuacji...

Zgadza się :D
  • artur862 05.07.07, 15:59
    nienill prosze cie o jedno - nie pisz na moich wątkach bo aż sie tego nie chce
    czytać, a jesli kazde wskazowki podawane na forum zawodzą to idz do psychiatry,
    tam ci pomogą w ostatecznosci. zaneguj moze i w ostatecznosci psychoterapie to
    juz nic ci nie pomoze. ty unhappy takze jestes niemile widzianym gosciem na
    moich wątkach, skoro nie masz nic dobrego do przekazania a jedynie robienie
    zamętu to zgodnie z regulaminem powinniscie zostac skasowani. To samo dotyczy
    forum Medycyny naturalnej, dziwi mnie fakt ze nadal nikt tego nie zrobil, jakos
    nie wysługują sie administratorzy forum.
  • zemon 05.07.07, 16:14
    Artur ale chamstwo j215 Ci nie przeszkadza, czyżby dlatego, że jest po twojej stronie? Gratuluje sojusznika! Przeczytaj troche jego postów na innych forach, zobacz ile ma usuniętych, ten człowiek się nudzi i zabawia się dogryzaniem innym.
    --
    Żyć to szukać kłopotów.
  • artur862 05.07.07, 16:28
    a co ja matka teresa jestem aby sprawiedliwie oceniac...
  • nienill 05.07.07, 16:31
    a kiedy to Matka Teresa zajmowala sie _ocenianiem_ ludzi???
  • artur862 05.07.07, 16:36
    jesli masz problem to go rozwiąż, to forum nie jest przeznaczone na polemike,
    szukasz dziury we wszystkim, przykre
  • nienill 05.07.07, 16:42
    artur862 napisał:

> to forum nie jest przeznaczone na polemike,
    :DDDD wiec np. watku o temacie "Uważam, że psychoterapia jest pozbawiona
    sensu." juz Pan Artur nie pamieta :DD
  • artur862 05.07.07, 16:45
    konstruktywna polemika jest wskazana. jak pisalem korzystalem z psychoterapii
    więc mam prawo sie wypowiedziec.
  • nienill 05.07.07, 16:48
    artur862 napisał:

> konstruktywna polemika jest wskazana.
    ale okazuje sie, ze w dyskusji z pewnymi osobami jest kompletnie nieskuteczna,
    wiec tym razem ją sobie odpuszczę
  • artur862 05.07.07, 16:51
    to nie jest problem nieskutecznosci tylko lenistwa :]
  • nienill 05.07.07, 16:53
    jassne
    nie chce mi sie trzy godziny dziennie trzymac reki na glowie.
  • artur862 05.07.07, 16:55
    no jasne bo wygodniej połknąć tabletkę stworzoną przez czlowieka i niech robi
    sama swoje ;)
  • nienill 05.07.07, 17:35
    nareszcie sie zgadzamy :)
  • nienill 05.07.07, 16:16
    artur862 napisał:

>idz do psychiatry,
    > tam ci pomogą w ostatecznosci.
    to straszne i smutne, za na takim forum pisza ludzie, ktorzy traktuja
    psychiatre jako ostatecznosc :/
  • artur862 05.07.07, 16:30
    tak... bo skoro juz nic nie pomaga pozostaje zamkniecie
  • nienill 05.07.07, 16:36
    taaak... bo przeciez psychiatrzy zajmuja sie zamykaniem ludzi w lochach oraz
    odbieraniem im dostepu do internetu, zeby swiry nie pisaly glupot na forach
    internetowych

Boze... widzisz i nie grzmisz...
  • artur862 05.07.07, 16:39
    moge cie prosic o jedno ?? nie pisz. bo nie chce mi sie czytac twoich chorych
    przekonan. jesli będziesz miala troche oleju w glowie to zostawisz wątki
    niezwiązane z tym co nie są w spokoju. jak szukasz wyzywania się na kims to źle
    trafilas. poszukaj sobie innego tematu. sory. mnie twoja gadka nie zachwyca i
    nie chce z tobą gadac. kropka
  • nienill 05.07.07, 16:44
    artur862 napisał:

> moge cie prosic o jedno ??
    nie.
  • artur862 05.07.07, 16:49
    wątek zamknięty. zegnam
  • unhappy 05.07.07, 19:08
    artur862 napisał:

> ty unhappy takze jestes niemile widzianym gosciem na
    > moich wątkach,

Nie ma czegoś takiego jak "twoje" wątki.

> skoro nie masz nic dobrego do przekazania a jedynie robienie
    > zamętu to zgodnie z regulaminem powinniscie zostac skasowani.

A ponieważ nie jesteśmy to nie robimy zamętu. Cbdo.

> To samo dotyczy
    > forum Medycyny naturalnej, dziwi mnie fakt ze nadal nikt tego nie zrobil,

Cóż - skoro świat nie chce działać w/g twoich dziwnych zasad to może przemyśl te
    zasady :D

> jakos
    >
    > nie wysługują sie administratorzy forum.

No popatrz. Jakoś j215 mogą wycinać jak bluzga aż miło. Mi się to jeszcze nie
    zdarzyło.
  • j215 05.07.07, 19:37
  • unhappy 05.07.07, 19:46
    j215 napisał:

> Ty widać nawet bluzgać nie umiesz, taka z ciebie ciota....

Nie. Po prostu w przeciwieństwie do ciebie wiem co to jest empatia. Można ci
    tylko współczuć jeśli uważasz, że chamstwo i agresja to przymioty męskości.

> Widać ,że real dla
    > ciebie bardzo odległy....

Widzisz rzeczy których nie ma. Może ci zostało po kuracji :D
  • j215 05.07.07, 20:14
  • unhappy 05.07.07, 21:09
    j215 napisał:

> Prowadzenie polemiki z ciotami.. to trochę kompromirujące....

Cioty byś nie zauważył nawet jakby podeszła do ciebie od tyłu.

> Ponadto nie mam
    > czasu na pierdoły,są ciekawsze sprawy w internecie przynoszące kasę....

No to spadaj. Będzie trochę spokoju :D
  • zemon 05.07.07, 16:12
    Dziwna interpretacja, to przecież j215 zseksualizował ten wątek. Może jesteś kolejną mutacją marsa43 vel j215.
    --
    Żyć to szukać kłopotów.
  • artur862 05.07.07, 16:34
    przykro mi ze szukasz ideałów a paradoksalnie daleko od nich odbiegasz. to
    czyni ze nadal męczysz się swoją fobią. ja sie ciesze jaki jestem, zaprzestanie
    czynienia z siebie idealu uratowalo mnie i jestem z tego dumny.
  • zemon 05.07.07, 16:45
    <Wytrzeszcza Oczy> To do mnie!? Żadnych ideałow nie szukam i jest mi bardzo bardzo daleko od ideału. Błędna diagnoza na codzień to raczej cierpie na zadowalanie się bylejakością, chociaż może to druga strona tego samego medalu.
    Poza tym gdzie tu paradoks? To raczej właśnie normalne, że ktoś nieidealny szuka ideałów.
    --
    Żyć to szukać kłopotów.
  • artur862 05.07.07, 16:47
    szuka czegos lepszego nie ideałów a to jest roznica
  • artur862 05.07.07, 15:00
    NIE PISAC JUZ W TYM WĄTKU ! założę nowy bo tu bałagan powstał, erotomanki i co
    jeszcze pfff.... wstyd luzdie wstyd ! :]
  • j215 05.07.07, 18:10
    Artur,widzę ,że spierałeś się z forumowymi ogranicznikami.Oni zapewne zagryzli
    by kiedyś kopernika.Najważniejsze,że ty zdrowiejesz i każdego dnia twój stan
    się będzie poprawiał, a ograniczniki nie mają szans na
    wyzdrowienie.
    Rok temu z zemonem i tym drugim ogranicznikiem prowadziłem identyczną
    dyskusję.Ja pozbyłem się wyimaginowanych lęków-przegonilem fobię,żyję w realu
    jak każdy "zdrowy" a oni wciąż na tych swoich chorych pozycjach udają
    mądrych.

• zemon 05.07.07, 18:33
    Odpowiem w twoim stylu. Skoro jest tak super to co robisz na tym forum? Żyj w tym swoim realu i jak wnioskuje z tamtej dyskusji na chaju.
    Z Kopernikiem to trafiłeś kulą w płot, za jego czasów to właśnie powszechna była wiara w różne naturalne metody leczenia, ale chyba nie okzały się zbyt skuteczne skoro powstała nowoczesna medycyna.Jak by żył dzisiaj to raczej zajmowałby się poważną nauką, a nie promował gusła.
    Mimo wszystko wole dziwne BSM Artura od tego co ty proponowałeś. O ile pamiętam to ja wtedy pisałem, że to co proponowałeś może działać, ale jest niesprawdzone i jest nieodpowiedzialnością namawiać do tego fobików bo to mogło być niebezpieczne zarówno dla zdrowia fobików, jak dla ich wolności, bo za narkotyki można trafić do wiezienia. Fobik w więzieniu to by się chyba powiesił.
    --
    Żyć to szukać kłopotów.
  • j215 05.07.07, 20:03
    Zemon,jakakolwiek dyskusja z tobą jest mdląca.Ty się boisz wszystkiego.Prawie
    każdy bogaty człowiek ryzykuje i kradnie pierwszy milion.Jakbym był taka ciota
    jak ty to pewnie nadal bał bym się ludzi a lęk uogólniony by mi dokuczał i
    niszczył moje
    wnętrznosci.
    Jakbyś przeżył takie przeobrażenie jak ja to byś też chciał to przekazać
    innym męczącym się z ta podłą chorobą,cioto.
  • unhappy 05.07.07, 20:13
    j215 napisał:

> Zemon,jakakolwiek dyskusja z tobą jest mdląca.Ty się boisz wszystkiego.Prawie
    > każdy bogaty człowiek ryzykuje i kradnie pierwszy milion.Jakbym był taka ciota
    > jak ty to pewnie nadal bał bym się ludzi a lęk uogólniony by mi dokuczał i
    > niszczył moje
    > wnętrznosci.
    >
    > Jakbyś przeżył takie przeobrażenie jak ja to byś też chciał to przekazać
    > innym męczącym się z ta podłą chorobą,cioto.

Agresja bardzo często wypływa ze strachu. Najbardziej tchórzliwe są najbardziej
    szczekliwe psy :D
  • j215 05.07.07, 20:24
  • artur862 05.07.07, 20:46
    dokladnie. moze czas by przejrzal na oczy i zobaczyl siebie z gory
  • unhappy 05.07.07, 21:01
    artur862 napisał:

> dokladnie. moze czas by przejrzal na oczy i zobaczyl siebie z gory

A kiedy ty przejrzysz się w lustrze? :D Czy brak odwagi?

• unhappy 05.07.07, 21:00
    j215 napisał:

> No własnie szczekliwy piesku -dlaczego jesteś taki tchórzliwy....

Nie. To ty zachowujesz się jak tchórzliwy piesek.

> Obszczekujesz
    > wszystko co nowe pojawia się na forach gazety....

Bredzisz piesku.

> Twoje szczekanie służy
    > zakłócaniu normalnej komunikacji....

Z tobą nie ma normalnej komunikacji bo przeważnie gryziesz i plujesz.

> Przypominasz zagłuszanie radia "Wolnej
    > Europy" przez komunistyczne władze....

No tak A twoje radio to Wolna Głupota i Chamstwo. Myślę, że takich typków
    powinno się zagłuszać :D
  • zemon 05.07.07, 21:30
    Masz coś przeciwko ciotom? Wydaje mi się, że to może być projekcja. Ostatnio pisali o badaniach potwierdzających, że największymi homofobami są właśnie ludzie o tej skłonnosci, ale jej nieakceptujący u siebie. Tacy wszędzie widzą "cioty" i mają na tym punkcie obsesje. W swojej naiwności myślą, ze jak będą tacy anty to nikt nie zauważy ich prawdziwej orientacji. Tak naprawde to się ich panicznie boją, bo anuż się złamią i zostaną tym kim tak bardzo boją się być.
    Nie martw się j215 podobno wkrótce ma być lek pozwalający dowolnie w tą i we wte zmieniać orientacje seksaualną.
    --
    Żyć to szukać kłopotów.
  • artur862 05.07.07, 23:07
    widze ze rowniez masz cos do gejow - samo przez się wynika
  • zemon 05.07.07, 23:33
    Litości artur przecież odpowiadam tylko gościowi, który usiłuje mnie obrazić. Mnie tam geje ani grzeją ani ziebią, choć np. nie pozwoliłbym im na adopcje dzieci ale jak chcą się żenić to jak najbardziej.
    --
    Żyć to szukać kłopotów.
  • artur862 05.07.07, 20:42
    Unhappy jakbym z tobą dyskutował dalej to bym był po prostu głupi.... widze ze
    potrafisz wydzierac morde tylko na publice przed ludzmi a na meilowe infa nie
    potrafisz w ogole pisac ze mną no bo oczywiscie nie ma to celu twojego jakim
    jest pokazac innym swoje racje, ktorzy latwo dają sie nabrac. zreszta hehe...
    po co ja to pisze skoro dyskusja jest bezcelowa i daremna. I jeszcze jedno...
    nadal nie działa mi poczta WP, masz czas do 10 lipca jak napisalem inaczej
    nasza ugoda pada. a jak tego nie zrobisz jestem gotow zapewnic to by cie
    zabanowali na tych forach w taki sposob jak ty nieuczciwie kazales to zrobic.

Reszte prosze o zaprzestanie dyskusji na tym wątku, jak chcecie zrobic sobie
    kłotnie to sobie utworzcie jakis temat i dawaj, nawet tam nie zajrze. Ale
    bądzcie chociaz na tyle uczciwi i pozwolcie zrealizowac mi cel jaki w temacie.
    Albo to forum ma sluzyc walce z fobią społeczną albo pozwolenia draniom na
    gadanie od rzeczy... ja juz nie wiem. zreszta robcie co chcecie ale nie w moim
    temacie. a mozecie sie wydzierac, robic cokolwiek, pogryźcie sie jeszcze,
    bedzie zabawniej.
  • unhappy 05.07.07, 21:07
    artur862 napisał:

> Unhappy jakbym z tobą dyskutował dalej to bym był po prostu głupi....

Swoim zachowaniem dowodzisz, że jestes.

> widze ze
    > potrafisz wydzierac morde tylko na publice przed ludzmi a na meilowe infa nie
    > potrafisz w ogole pisac ze mną no bo oczywiscie nie ma to celu twojego jakim
    > jest pokazac innym swoje racje, ktorzy latwo dają sie nabrac.

Odpisałem ci. Naucz sie NORMALNIE dyskutowac z ludzmi - bez obelg, wycieczek
    osobistych. Nie bierz przykładu z buców tylko z ludzi normalnych.

> zreszta hehe...
    > po co ja to pisze skoro dyskusja jest bezcelowa i daremna. I jeszcze jedno...
    > nadal nie działa mi poczta WP, masz czas do 10 lipca jak napisalem inaczej
    > nasza ugoda pada.

Nie było żadnej ugody poza tą którą sobie uroiłeś. Ta "ugoda" padła w momencie
    kiedy o niej napisałeś :D

> a jak tego nie zrobisz jestem gotow zapewnic to by cie
    > zabanowali na tych forach w taki sposob jak ty nieuczciwie kazales to zrobic.

Wiesz co ty możesz? Możesz sobie pisać... i to tyle w temacie :D

> Reszte prosze o zaprzestanie dyskusji na tym wątku, jak chcecie zrobic sobie
    > kłotnie to sobie utworzcie jakis temat i dawaj, nawet tam nie zajrze.

Dziwne w takim razie, że sam chętnie w tej kłótni bierzesz udział. Jesteś trochę
    niekonsekwentny.

> Ale
    > bądzcie chociaz na tyle uczciwi i pozwolcie zrealizowac mi cel jaki w temacie.

Nikt ci nie PRZESZKADZA. Ani forum, ani wątek nie należy do ciebie.

> Albo to forum ma sluzyc walce z fobią społeczną albo pozwolenia draniom na
    > gadanie od rzeczy...

Dziwne bo w/g tej definicji doskonale pasujesz do drania :D

> ja juz nie wiem. zreszta robcie co chcecie ale nie w moim
    > temacie.

To nie jest twój temat.

> a mozecie sie wydzierac, robic cokolwiek, pogryźcie sie jeszcze,
    > bedzie zabawniej.

Jak w życiu :D
  • artur862 05.07.07, 23:11
    sam pokazujesz swoją przebiegłośc ale to twoj problem. ignor ode mnie
  • unhappy 05.07.07, 21:38
    artur862 napisał:

> I jeszcze jedno...
    > nadal nie działa mi poczta WP, masz czas do 10 lipca jak napisalem inaczej
    > nasza ugoda pada. a jak tego nie zrobisz jestem gotow zapewnic to by cie
    > zabanowali na tych forach w taki sposob jak ty nieuczciwie kazales to zrobic.

Wiesz, że palcem nie kiwnę a ty przed 10 lipca ogłosisz, że ci poczta działa?
    Musisz tak zrobić bo nie jesteś w stanie spełnić swoich śmiesznych gróźb :D
  • artur862 05.07.07, 23:17
    Niech się znajdą ludzie, poczytają jego teksty i niech szczerze piszą co o nim
    myslicie. piszcie wszystko co widzicie. bez klamstw. bo klamac i agresywny to
    ty potrafisz byc i udowadniasz to wielokrotnie. LUDZISKA obiektywnie! bo
    podłość nie moze się liczyc na tym forum. ile ten gość wam pomogł ? co wie na
    temat fobii ?? czemu bezpodstawnie wyzywa mnie od drani ?? niech się znajdzie
    odwazny i pisze całą prawde co o nim sądzi, bezstronna osoba

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka