• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

ktos przytył po sulpirydzie?

  • 21.01.09, 21:44
    witam.zaczeLam kuracje miesiac temu-Xetanor,Sulpiryd,Miansec na noc
    przez miesiac przytyłam 5 kg az sie z tym zle czuje.dzis byłam na
    kontroli i lekarz mi odstawił Sulpiryd i powiedział ze to od niego
    własnie tyle przytyłam-wyczytałamze ludzie tez tyja po miansecu.miał
    ktos podobna sytuacje?mam nadzieje ze juz bedzie dobrze tzn.wszystko
    z waga sie unormuje bo samopoczucie i z moją nerwica jest juz o
    wiele lepiej.pozdrawiam wszystkich.
    Edytor zaawansowany
    • 21.01.09, 21:46
      jeżeli miansec to mianseryna to się po tym tyje bardzo, jak po sulpirydzie nie wiem.
      --
      nic nie jest pewne poza tym, że się obudziłam
    • 21.01.09, 21:48
      jakiś taki archaiczny zestaw Pani otrzymała.
      --
      nic nie jest pewne poza tym, że się obudziłam
      • 21.01.09, 21:53
        hmm no to zobaczymy jak bede po tej mianserynie sie czuła tzn.czy
        apetyt nadal bedzie taki sam.
        • 21.01.09, 22:49
          każdy inaczej reaguje, więc może Ty akurat po tym Sulpirydzie, chociaż nie
          wydaje mi się.
          --
          nic nie jest pewne poza tym, że się obudziłam
          • 22.01.09, 11:46
            Ja po MIansecu( mianserynie) przytyłam a po Sulpirydzie chudłam. Miansec u mnie
            przybycie wagi powodowal...nie sulpiryd- on to ze okres co dwa tygodnie mialam....
            --
            Tu i Tam..., ---><--- "Poniedziałek przychodzi zanim minął piątek"
            • 23.01.09, 01:07
              Ja nie tyłem po Sulpirydzie. Natomiast tyłem jak wieprznik po
              mianserynie. Nie wiem, czy lekarz sie przypadkiem nie rąbnął?
              • 23.01.09, 12:16
                kurcze tak naprawde nie wiem od jakiego leku przytyłam bo dopiero od miesiaca
                biore te leki-Sulpiryd mam odstawiony a Miansec nie musze codziennie brac tylko
                jak sie "zle bede czuLa" a ze naczytalam sie troche w internecie ze ludzie tyja
                po tym i po tym leku wiec staram sie tego miansecu jak najmniej brac a Xetanor
                obowiazkowo z rana.
                • 23.01.09, 12:39
                  pierwsze słyszę że mianserynę doraźnie się bierze
                  zmień waćpani lekarza bo ten cosik dziwne rady daje.
                  --
                  nic nie jest pewne poza tym, że się obudziłam
                  • 23.01.09, 12:41
                    xetanor czyli seroxat, po nim też niektórzy tyją.
                    Niekoniecznie trzeba z rana byle raz na dobę o stałej porze.
                    --
                    nic nie jest pewne poza tym, że się obudziłam
                    • 24.01.09, 19:50
                      lucyna_n napisała:

                      > xetanor czyli seroxat, po nim też niektórzy tyją.

                      Tak, np ja ale samopoczucie miałam boskie, aż nie byłam sobą.
                      --
                      Miałam 18 lat cały mi zazdrościł świat,
                      Nie widziałam nic liczyłeś się jedynie Ty
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.