• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

czy od Coaxilu sie tyje? Dodaj do ulubionych

  • 11.11.03, 09:17
    blagam, niech mi ktos odpowie, bo niechce za cene dobrego samopoczucia
    dokladac dobie nieszczescia na przyszlosc.
    Edytor zaawansowany
    • 11.11.03, 10:52
      Witam!
      Stosuję coaxil już 8 miesiąc. Nie przytyłem ani grama.
      Natomiast przestrzegam przed mianserinem.
      Pozdrawiam. Jerzy
      • 11.11.03, 10:59
        i jakie efekty po 8 miesiacach? mozesz mi blizej opisac czy warto? z gory
        bardzo dziekuje.
        • 11.11.03, 11:36
          Witam ponownie!
          Coaxil jest jedynym z dotychczas stosowanych leków, który
          nie daje u mnie objawów ubocznych. W przeciwieństwie do
          innych leków, które stosowałem (bioxetin, efectin,
          cipramil) coaxil nie przeszkadza w śnie, poprawia
          nastrój, koncentrację, pamięć, nie ogłupia, obniża lęk,
          no i nie tyje się po nim. Od pewnego czasu zastanawiam
          się czy nie zmienic coaxilu na inny lek, ponieważ po 8
          miesiącach wydaje mi się, że nieco słabiej działa.
          Stosuję go w dawce 4 tbl. dziennie. Kiedyś moja siostra
          stosowała coaxil przez kilka lat, co potwierdza, że jest
          skuteczny w depresji przewlekłej (dystymii) średniej i
          lekkiej. Ciekawy jestem czy można łączyć coaxil z innymi
          lekami przeciwdepresyjnymi.
          Pozdrawiam serdecznie. Jerzy
          • 11.11.03, 17:13
            dziekuje ci pieknie za odpowiedz. ja biore coaxil ledwie dwa miesiace i
            przytylem 2 kilo, ale dzieki tobie, nie lacze juz tego faktu z lekiem. a co do
            snu, bo z tym mialem wielkie problemy, to zmienilo sie wiele. spie swietnie,
            jak nigdy dotad, tyle tylko, ze spie 10-12 godzin na dobe i troche mnie to
            martwi. aha, i jeszcze jedno. podobno coaxil po dlugim stosowaniu przestawia
            chemie mozgu na prawidlowe proporcje endorfiny i mozna odstawic lek, a czujemy
            sie tak samo. nie wiem czy to prawda i po jakim czasie mozna lek odstawic.
            jesli cos wiesz o tym i masz jeszcze cierpliwosc mi odpowiadac to zapraszam.
            mocno caluje. Filip.
            • 11.11.03, 21:36
              Nie tyje się.Moja córka brała ten lek przez kilka miesięcy.Kurację połączyła z
              akupunkturą. Nie chciała tego, w desperacji ją do tego skłoniłam. Pomogło!!! Od
              trzech lat nie było nawrotu!
              Pozdr.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.