• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Był ktoś na kontroli zus zwolnienia na depresję? Dodaj do ulubionych

• 13.02.09, 14:32
    Mam pytanie, jak to dokladnie wygląda?
    Mam zwolnienie na 3 tygodnie i po dwóch tygodniach mnie wezwali?
    Pzd
    Edytor zaawansowany
    • 13.02.09, 16:26
      to musiał najwidoczniej cie ktos podac,,ja obecnie tez mam l4 na nerwice
      lekowa,,jestem ciekawa czy mnie skontroluja.,,a masz slad ze wczesniej sie leczylas?
      • 13.02.09, 16:40
        Na depresje sie nie leczyłam, leczyłam się u neurologa na padaczkę i
        on mnie skierował do psychiatry.
        • 14.02.09, 08:45
          Ej to spoko obie dokumentacje na orzecznictwo zabierz...i powiedz jak sprawa
          wyglada. Bedzie ok.
          --
          Tu i Tam..., ---><--- "Poniedziałek przychodzi zanim minął piątek"
          • 14.02.09, 21:22
            ZUS nie wzywa..jesli jest zwolnienie od psychiatry..
            --
            [url=http://www.maluchy.pl][img]http://suwaczki.maluchy.pl/li-17938.png[/img][/url]
            • 14.02.09, 21:26
              Ja byłam wzywanaa a miałam zwolnienie od psychiatry...Pooglądali dokumentację, zadali kilka pytań o samopoczucie i cała kontrola się skończyła. Dużo, dużo gorzej było jak się starałam o rentę.
              • 14.02.09, 22:19
                nie wiem po kiego Cie zus wezwał w takim razie - bo nie wolno im podwazyc takiej
                diagnozy i takiego zwolnienia.
                --
                [url=http://www.maluchy.pl][img]http://suwaczki.maluchy.pl/li-17938.png[/img][/url]
              • 15.02.09, 18:52
                Tylko, że ja nie mam żadej dokumentacji od psychiatry :(
                • 16.02.09, 20:03
                  porpoś o ksero karty informacyjnej z przychodni (koniecznie
                  podwierdznej "za zgodność z oryginałem") i mów co Cię trapi -
                  orzecznicy różni bywają - bardziej lub mniej kompetentni / mili/
                  wyniośli. Tzreba iść, zagryźć zeby i mówić jak jest. Mi ostatnio pan
                  doktor przy rozpatrywaniu wniosku o świadczenie rehalilitacyjne -
                  zbadał żylaki, i radził -myśli samobujcze? - prosze pani tak nie
                  wolno, pani ma taki znakomity zawód i taka pani młoda - do pracy
                  trzeba, trzeba się wsiąć za siebie, bo tak nie można....Dał mi 4
                  miesiące świadczenia i zsyłkę na turnus rehabilitacyjny w ramach
                  prewencji rentowej zus..
                  powodzenia! mogą być niemili ale raczzej nie gryzą - bardziej pewnie
                  się boją pogryzienia przez nas ;-)
                  kobitka
                  • 24.02.09, 21:57
                    ZUS wzywa nawet jak się leczysz u psychiatry mnie wezwali. Potem miałam
                    świadczenie rehabilitacyjne ale jak miałam już miesiąc do końca określonego
                    czasu to mi zabrali.A powiem tak, nie pytali mnie o samopoczucie tylko po prostu
                    przebadali od ,,stóp do głów".
            • 16.06.15, 10:40
              Nieprawda!!! ja mam zwolnienie od psychiatry 2 miesiac i dostalam wezwanie na kontrole!!
              • 16.06.15, 12:07
                Wątek jest sprzed 6. lat. Mogły się od tego czasu zmienić nie tylko przepisy ale nawet ustrój.
                --
                "Problem który jest nie nasz, jest.... nie nasz" (Skipper)
                • 16.06.15, 14:01
                  Myślę że można się nawet z orzecznikiem zus spotkać w parku bo depresyjny potrzebuje słońca w leczeniu swej depresji,proste.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.