Dodaj do ulubionych

Co by tu posadzić?

31.08.10, 17:52
Mam przy biurze niewielki ogródek do zagospodarowania. Puki co rośnie tu
piękny winobluszcz pięciopalczasty, dwa świerki, forsycja i trawa. Zastanawiam
się co o tej porze posadzić, żeby na wiosnę i lato wszystko pięknie rozkwitło?
Macie jakieś pomysły?
Edytor zaawansowany
  • yoma 31.08.10, 18:01
    A ze słońcem tam jak?
    --
    ...uważali, że niepatriotyczne jest śpiewanie o tym, jakim się jest patriotą.
    Prezentowali raczej opinię, że ktoś śpiewający o tym, jak wielkim jest patriotą,
    albo coś kombinuje, albo jest Głową Państwa (czyli coś kombinuje).
  • amore-pomidore 31.08.10, 18:08
    Na większej części panuje półcień, bo płot jest obrośnięty winobluszczem, choć
    jest tez część wybitnie nasłoneczniona.
  • krzysztofwro 29.06.11, 12:52
    Temat trochę stary, ale czy zastanawiałeś się nad tym, żeby zrobić sobie warzywne i owocowe grządki? nie ma nic smaczniejszego, niż truskawki z własnej działki.
    --
    Pozdrawiam smile
  • wojtus1286 29.06.11, 12:54
    Ale już chyba nie w tym roku. Mówili dziś w radiu, że sezon truskawkowy się kończy, ale może ogórki? Ogórkowy właśnie się zaczął ;P
    --
    Pozdrawiam smile
  • krzysztofwro 29.06.11, 12:57
    Nie no teraz to chyba się nic nie sadzi suspicious chociaż ja się tam średnio jeszcze na tym znam. Mam nadzieję, że uda mi się poszerzyć wiedzę na temat roślin, bo planuję kiedyś mieć taki ogródeczek smile
    Poważnie, pomyśl o swoich warzywach i owocach smile to najbardziej wdzięczne rośliny.
    --
    Pozdrawiam smile
  • marta_msz 29.06.11, 13:21
    a na jesień nie sadzi się jakiś roślinek, bo coś mi się o uszy obiło ? suspicious
  • lukasz.w80 23.11.13, 11:48
    tak z w zasadzie to można połączyć przyjemne z pożytecznym i zrobić warzywniaka nie tylko do jedzenia ale i do "wyglądania", taki fajny artykuł znalazłem na ten temat: Ozdobny warzywnik

O truskawkach też tam piszą, także można poczytać i o tym smile
  • watemate 25.05.12, 14:55
    Najlepiej posadź pupkę w miejscu innym niż komputer. Rusz na busz, bo zapuścisz tu korzenie (nie pomogą ci jelenie)
  • virot 28.05.12, 23:00
    ...... to chyba nie było potrzebne. haters gonna hate...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.