Dodaj do ulubionych

Smutna Jesień w Ogrodach

28.09.10, 11:40
Przez chwilę mieliśmy okazję oglądać tzw. "złotą polska jesień", a teraz wszystko płacze. Nawet mój winobluszcz nie cieszy kolorami. Znacie jakieś sposoby na jesienną chandrę?
Edytor zaawansowany
  • bakali 28.09.10, 14:11
    ...nie zakładac takich smutnych wątków.... wink
  • yoma 28.09.10, 20:44
    Przeczekać smile
    --
    Chłop jest tyle wart, do ilu ukończonych miast przylega
  • yoma 06.10.10, 12:47
    Piękna jesień w ogrodach

silny wiatr wieje

z liściastych leci żółte

z iglastych popielate (grrr)

długo się dzisiaj zastanawiałam, jechać czy nie jechać

jutro pojadę, będę od rana grabić

popielate pod rododendron

żółte poczeka na róże...
    --
    Chłop jest tyle wart, do ilu ukończonych miast przylega
  • amore-pomidore 11.10.10, 13:20
    No dobra, już nie taka smutna. Jestem zdrowszy smile, świeci słońce i mogę odkrywać również piękne strony jesieni jak np. jesienne kwiaty
  • yoma 11.10.10, 23:26
    U mnie kwitną róże, rudbekie i bób. Ocalała jakaś sierota od wiosny smile
    --
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • effi007 23.11.10, 09:06
    Nie poddawać się takim nastrojom i nie zmniejszać ilości ruchu, no napisałam kiedyś coś na ten temat tutaj:
    www.nastrojowyogrod.pl/2010/01/sezonowa-depresja-precz/
  • horpyna4 26.11.10, 20:38
    Trzeba sadzić ozdobne krzewy i drzewka o owocach jadanych przez ptaki. Wtedy jest wesolutko - najpierw kolorowe owocki, potem zlatują się na nie chmary ptaków.

U mnie zżerają owoce irgi, ogników, berberysów. Kiedyś była jeszcze jarzębina.

A dla "mięsożerców", jak sikorki, też warto coś przygotować. Obserwacja takich żarłoków to świetny sposób na chandrę.
  • amore-pomidore 03.12.10, 11:10
    Pomysł na piątkę- ale teraz zostaje tylko wywieszanie słoninki i obserwowanie sikorek. Biało jest smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.