Dodaj do ulubionych

Ogród Botaniczny - Wrocław

29.06.11, 13:01
Wcale nie brzydszy, niż rozsławiony Japoński, ale jednak chyba cieszy się mniejszą popularnością, a trochę szkoda - cena za wejście podobna, lokalizacja wprost idealna, a w ogrodzie niekiedy pustki, a przecież to idealne miejsce na niedzielny wypad z rodziną po tradycyjnym obiedzie.
Edytor zaawansowany
  • marta_msz 29.06.11, 13:05
    Wybieram się do Ogrodu i wybieram, ale niestety jeszcze nigdy nie dotarłam. Japoński wydaje się być dużo ciekawszy, a zwiedzający chyba nie mają ochoty na oglądanie tak wielu kwiatków.
  • krzysztofwro 29.06.11, 13:07
    Ja jeszcze nie byłem. Może następnym razem, gdy będziemy z ekipą kombinować jakiś eko-wypad smile
    --
    Pozdrawiam smile
  • marta_msz 29.06.11, 13:18
    To ja może się skuszę jak jakiś znajomy przyjedzie zwiedzać Wrocław. Tak sama od siebie to chyba się nie ruszę.
  • edziakrys 01.07.11, 22:00
    Swego czasu bywałam, oj bywałam.... szczególnie przed egzaminami z dendrologii smile uwielbiam to miejsce. Teraz mieszkam bliżej Poznania, ale i tak częściej bywam we Wrocławskim.
  • mojeogrodnictwo.pl 31.07.11, 22:58
    Niestety Wrocław trochę daleko ale jeśli będzie mi po drodze to na pewno odwiedzę go z moim aparatem. Ktoś ma jakieś ciekawe zdjęcia z tego miejsca?
    --
    Mój blog o roślinach! Zapraszam do komentowania
  • grobur 26.04.12, 14:43
    ja też w sumie siedzę we Wrocławiu już piąty rok i zawsze mi jakoś nie po drodze...jest tu ktoś kto był może i powie mi jakich roślin jest najwięcej? są jakieś owadożerne może? Zdarzyło mi się być w ogrodzie botanicznym na Maderze w mieście Funchal. Masakra...ta wieczna wiosna, widoki i kolory. chyba przejdę się do wrocławskiego żeby powspominać tongue_out

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.