Dodaj do ulubionych

od kompletnej sieroty pytanie.)

25.02.12, 14:09
tzn. 0 wiedzy, 0 doswiadczenia etc.
wiec pytanie.
sa takie rosliny, ktore moga dzialac odstresowujaco, kojaco?
i same nie wymagaja korowodu staran?
Edytor zaawansowany
  • caramel.ki 25.02.12, 14:13
    do domu.)
  • edziakrys 27.02.12, 08:33
    Wszystko zal3eży od tego gdzie roślinka będzie stała. Naj naj jak dla mnie jest skrzydłokwiat ( który właśnie wstawiłam pod prysznic, bo się lekko zakurzył wink a poza tym on to lubi) jednakże nie lubi "patelni". Ficus pumilo tez z tych co rosną i nie marudzą, yucca, dracena, scindapsus, trzykrotka, zielistka. Jednakże nawożenia i podlewania nie unikniesz...
  • klara551 02.03.12, 08:31
    Zacznij od sukulentów. Są w różnych formach czyli pionowe,poziome zwisające.Przeżyją brak wody,dużo światła i czasami kwitną. Możesz za parę groszy kupić w kwiaciarniach czy centrach handlowych sadzonki.Są najczęściej razem z kaktusami,ale nie mają kolców.Wygugluj sukulenty a zobaczysz ile jest form,kolorów wielkości. No i nie wymagają codziennej opieki,a będą wdzięczne za trochę wody raz w tygodniu. Jak jesteś systematyczny/a/ to spróbuj z paprociami,te wymagają częstszego podlewania,ale jak niektórzy piszą dobrze wpływają na atmosferę w domu.
  • vievior 26.04.12, 14:32
    ale tak w ogóle to one mają działać kojąco podczas patrzenia na nie, czy chcesz wywar gotować jakiś? melisa!tongue_out
  • mayaczy 25.05.12, 14:29
    Albo dziurawiec! Jak dla mnie to najbardziej kojącą z roślin jest...trawa. Można na niej zrobić piknik, pobiegać czy polować na czterolistne amulety. Wszystkich rasta odsyłam do innego wątkuwink
  • watemate 25.05.12, 14:49
    chyba się najarałaś, że tak piszesz. Trawa jest dobra dla trupów i nudziarzy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka