Dodaj do ulubionych

Maciej Stuhr

01.08.13, 02:35
Po raz pierwszy do informacji o romansie żony postanowił odnieść się Maciej Stuhr, który na Facebooku napisał: Nie wierzcie absolutnie w nic co piszą i mówią. To są prości i chciwi ludzie. Bozia im wybaczy!

Doprawdy nic złego się nie dzieje w małżeństwie Stuhrów? Ktoś jest w stanie uwierzyć w zapewnienia aktora?
Edytor zaawansowany
 • dunant 01.08.13, 02:36
  Samanta Takich kłopotów się nie spodziewała!

  Chciała, by Maciej Stuhr (37 l.) był o nią zazdrosny, więc zaczęła spotykać się z innym. Z niewinnych randek zrodził się romans, którego owocem jest dziecko. Zamiast odzyskać uwielbienie męża, aktora Samanta Stuhr (36 l.) przekreśliła szanse na uratowanie małżeństwa...
 • samanta_ewa 03.08.13, 17:38
  Zona ma dziecko z innym..samo zycie..
  --
  Lubie... forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
 • jutta_t 06.08.13, 13:58
  Para widywana jest w Warszawie. Podobno często spacerują razem i nie szczędzą sobie czułości. Jak dowiedziało się Party, nową znajomą Macieja jest Katarzyna Błażejewska - warszawska dietetyczka.
  --
  Bywam w ... forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
 • jutta_t 06.08.13, 13:59
  http://j.wpimg.pl/r,id,d140MTA7dV5odHRwOi8vaS53cC5wbC9hL2YvanBlZy8zMTc0Ni9lbl8wMDk4ODQxOV8xODExLW5vd2UuanBlZzt0XmpwZztzXm5vY290eTtmdF4x.jpg
  --
  Bywam w ... forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
 • jutta_t 06.08.13, 13:59
  28-latka jest absolwentką warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień pracuje jako koordynator do spraw artystycznych w Nowym Teatrze, a po godzinach prowadzi swój własny gabinet porad żywieniowych. Specjalizuje się w indywidualnej terapii zdrowego odżywiania dzieci. Nic dziwnego, że to jej "konik". Katarzyna jest nie tylko specjalistką w swojej dziedzinie, ale także matką 3-letniego Stasia. Doskonale wie, czego potrzebują maluchy, by zdrowo się rosnąć.
  --
  Bywam w ... forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
 • jutta_t 06.08.13, 14:00
  Według informacji przytoczonych przez dwutygodnik Party, Katarzyna poznała Maćka w Nowym Teatrze. Od razu zawiązała się nimi nić porozumienia. Maciej znalazł w niej oparcie w tych trudnych chwilach.

  Wciąż jednak nie wiadomo, czy ta znajomość to tylko bliska przyjaźń, czy łączy ich coś więcej?
  --
  Bywam w ... forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
 • jutta_t 06.08.13, 14:01
  Aktor nie wypowiada się w mediach na temat rozstania z Samantą, ani o nowym związku. Na swoim profilu na Facebooku poprosił fanów, by nie wierzyli w żadne plotki na jego temat.

  Po fali informacji, jaka przeszła ostatnio w mediach, trudno odróżnić, co jest jedynie paplaniną "życzliwych". Mamy nadzieję, że wiadomość o nowej znajomości okaże się prawdą. Wszyscy życzymy Maciejowi, by jak najszybciej zapomniał o problemach i znów był szczęśliwy.
  --
  Bywam w ... forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
 • dunant 08.08.13, 02:06
  Spokoju,..zapomnienia.
 • black_jotka 12.08.13, 03:26
  Popularny aktor Maciej Stuhr w najnowszym "Newsweeku" niezwykle ostro atakuje brukowce i plotkarskie portale, które od miesięcy rozpisują się o kryzysie w jego małżeństwie. - Z mojej żony zrobiono prostytutkę. Moja córka czyta "Party" i płacze. To, co działo się po premierze "Pokłosia", to były niedzielne igraszki - mówi w rozmowie z "Newsweekiem" Stuhr.
  Aktor nie wytrzymał ciągnącego się od kilku tygodni tabloidowego prześwietlania jego życia prywatnego. Plotkarskie media dzień w dzień donoszą o mniej lub bardziej prawdziwych szczegółach dotyczących jego relacji z żoną Samantą, domniemanego ojca jej niedawno narodzonego dziecka czy domniemanej nowej partnerki samego Stuhra.
  Kilka tytułów artykułów: "Maciej Stuhr da nazwisko cudzemu dziecku!", "Żona Stuhra odeszła do innego. Jest w ciąży!", "Jakub Krupski uwiódł żonę Macieja Stuhra, a teraz zabrał psa". Wszystko okraszone zdjęciami zrobionymi przez paparazzich.

  Facet ma racje. Co za dużo to niezdrowo. Daliby mu już spokój..
  --
  Lubię forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
 • black_jotka 12.08.13, 03:28
  "No przecież ktoś w tym szpitalu, gdzie rodziła moja żona, poinformował paparazzich, o której godzinie było cesarskie cięcie. Tak, mamy nowe pokolenie donosicieli. A mnóstwo ludzi siedzi przed komputerami i czerpie ogromną radość z tego, że sobie grzebią w tym naszym życiu" - wymienia aktor. I podkreśla, że od roku próbują z żoną ułożyć życie na nowo, a plotkarski pościg za sensacją tego nie ułatwia.

  To sa ich prywatne sprawy..
  --
  Lubię forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
 • black_jotka 12.08.13, 03:30
  grymas50 napisał..

  Zawsze jesteśmy wściekli, kiedy o nas piszą. Zawsze czytamy z WYPIEKAMI na twarzy, kiedy pisza po innych.
  Z jednym zgadzam się, kiedy p. Maciej zwraca sie do wydawców i " dziennkarzy: Jesteście ludzkimi wszami, nienawidzę was .
  Problem w tym, że WESZ o tym nie wie, że jest ZNIENAWIDZONA. Powinniśmy ją o tym wszelkimi sposobami POWIADOMIĆ. Nie zdarzyło mi się, bym kupił kiedykolwiek np. Fakt, a TY?

  --
  Lubię forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
 • samanta_ewa 12.08.13, 20:22
  Oj lubimy, lubimy takie ploteczki!
  --
  Lubie... forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
 • nana-c 13.08.13, 16:57
  Jesteście jak paparazzi z Faktu ludzkimi wszami!
 • nefretete993 15.08.13, 01:20
  - Moim zdaniem dziwnym zagraniem ze strony Maćka Stuhra jest udzielanie wywiadu Newsweekowi Polska należącemu do koncernu Ringier Axel Springer, który najbardziej w niego uderzył poprzez dziennik Fakt. Stuhr podkreśla w tym wywiadzie, że nie będzie mówił o życiu prywatnym, a za chwilę o tym życiu opowiada. To wszystko nie trzyma się kupy. Po przeczytaniu tego wywiadu uważam, że jest on mocny, ale - moim zdaniem - w ogóle nie powinien był się ukazać. Przecież to właśnie na stronie internetowej Faktu były - powiedziałabym - najbardziej hardcorowe zdjęcia Samanty Stuhr ze szpitala. Z jednej strony - jako człowiek - rozumiem Macieja Stuhra, ale mimo wszystko uważam, że za bardzo poniosły go emocje. Najwyraźniej ma fatalnych doradców, których czym prędzej powinien zmienić - mówi w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Karolina Korwin-Piotrowska.
  Dziennikarka uważa, że Stuhr powinien zareagować na doniesienia o jego życiu prywatnym już kilka miesięcy temu, kiedy dopiero zaczynał się medialny lincz. Skorzystać z pomocy prawnika w celu rozesłania do mediów oficjalnego pisma z informacją, że nie życzy sobie publikowania tego typu informacji.
  - Dziennikarze wolą nie ryzykować, ponieważ doskonale wiedzą, że w sądzie i tak przegrają z gwiazdami - dodaje Karolina.
 • mala200333 08.12.16, 04:06
  Media sa takie bezlitosne.

  --
  Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque
  Jeżeli nap­rawdę nic nie można po­radzić, po co dop­ro­wadzać się do obłędu? ... Remarque
 • seremine 05.02.18, 15:51
  Dobry aktor

  --
  Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka