Dodaj do ulubionych

Hejterstwo

31.07.15, 13:58
hejterstwo to zachowanie kogoś, kto umieszcza w Internecie wpisy, w których źle o kimś (rzadziej o czymś) pisze, obrażając tego kogoś i nie zamieszczając przy tym żadnej konstruktywnej krytyki; słowo potoczne, nacechowane negatywnie.
Dzięki hejterstwu polskie fora internetowe się utrzymują przy życiu. Im więcej jadu, tym więcej wejść. I tym bardziej reklamodawca utrzymujący dany portal się cieszy.
--
Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque
Jeżeli nap­rawdę nic nie można po­radzić, po co dop­ro­wadzać się do obłędu? ... Remarque
Edytor zaawansowany
  • mala200333 31.07.15, 14:27
    Co o tym sadzicie?
    --
    Jeżeli nap­rawdę nic nie można po­radzić, po co dop­ro­wadzać się do obłędu? ... Remarque
  • mala200333 05.08.15, 18:08
    Dlaczego w ogóle postanowiłam o tym napisać? Dlatego, że mam już dość. Dość tego, że cokolwiek się nie zrobi i gdziekolwiek się nie pojawi, oblewa nas hejterski jad. Wypluwany z prędkością karabinu maszynowego. "Bywasz piekącym jadem trollów (…) tylko ty możesz być bogiem, na wszystkich podnosisz nogę i załatwiasz tę sprawę jak pies" – śpiewał w jednym ze swoich utworów Krzysztof "Grabaż" Grabowski.
    --
  • samanta_ewa 28.02.16, 19:50
    Smutne, ale prawdziwe.

--
    Lubie... forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
  • zamyslona_7 28.02.16, 21:39
    Nieznosze tego
  • jutta_t 14.02.18, 17:14
    Pfe

--
    Bywam w ... forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
  • seremine 18.06.18, 15:39
    Biedni, chorzy ludzie

--
    Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.