Dodaj do ulubionych

Chcąc oczyścić jelita warto wprowadzić do ...

06.12.18, 07:52
Chcąc oczyścić jelita warto wprowadzić do codziennej diety filiżankę ziołowej herbaty. Zioła takie jak aloes, babka płesznik, śliski wiąz czy korzeń prawoślazu lekarskiego od wieków są cenione przez zwolenników medycyny naturalnej jako skuteczny lek na zaparcia.

--
Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
Edytor zaawansowany
  • seremine 06.12.18, 07:53
    Warto również wprowadzić do codziennej diety bardzo prosty nawyk. Wystarczy, że codziennie po przebudzeniu będziemy pić szklankę osolonej wody. Pamiętajmy też o nawodnieniu organizmu przez cały dzień.

--
  • seremine 06.12.18, 07:54

Warto również wprowadzić do codziennej diety bardzo prosty nawyk. Wystarczy, że codziennie po przebudzeniu będziemy pić szklankę osolonej wody. Pamiętajmy też o nawodnieniu organizmu przez cały dzień.
    11 symptomów poważnych chorób jelita grubego
    11 symptomów poważnych chorób jelita grubego [6 zdjęć]
    Bóle odczuwane w różnych partiach ciała to jedna z najbardziej oczywistych wskazówek choroby. Bóle brzucha...
    ZOBACZ GALERIĘ
    Oprócz wody eksperci polecają przygotowanie domowych mikstur, które mogą nam pomóc oczyścić jelita. Ich zdaniem świetnie sprawdzi się sok jabłkowy, do którego dodaje się siemię lniane lub babkę płesznik. Jeżeli nie lubimy jabłek możemy wypić też sok pomarańczowy z odrobiną oleju rycynowego i sody oczyszczonej.
    Ponadto warto już od samego rana spożywać produkty o dużej zawartości błonnika. Znajdziemy go m.in. w otrębach, a także w pełnoziarnistych produktach takich jak ryż, kasza i chleb, oraz warzywach np. burakach i marchwi i owocach m.in. suszonych śliwkach i malinach.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.