Dodaj do ulubionych

Szerszenie

29.05.19, 23:51
Szerszeń europejski /123RF/PICSEL
1 z 4
Szerszeń to jeden z największych owadów, który występuje pospolicie na terenie całego kraju. Jego obecność jest odczuwalna najbardziej latem, kiedy niszczy niektóre uprawy oraz zabija pożyteczne pszczoły. Często rozmiary owada i jego charakterystyczne bzyczenie doprowadza nas do paniki - zwłaszcza, że użądlenie szerszenia jest wyjątkowo bolesne. Aby się z nim rozprawić na dobre, potrzebujemy opanowania i spokoju. Jak pozbyć się szerszenia z domu? Czy jego jad jest niebezpieczny dla człowieka? W czym pomogą nam ząbki czosnku? Odpowiedź znajdziesz w artykule.Szerszenie

--
Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html

--
Edytor zaawansowany
  • seremine 29.05.19, 23:54

Szerszeń europejski /123RF/PICSEL
    1 z 4
    Szerszeń to jeden z największych owadów, który występuje pospolicie na terenie całego kraju. Jego obecność jest odczuwalna najbardziej latem, kiedy niszczy niektóre uprawy oraz zabija pożyteczne pszczoły. Często rozmiary owada i jego charakterystyczne bzyczenie doprowadza nas do paniki - zwłaszcza, że użądlenie szerszenia jest wyjątkowo bolesne. Aby się z nim rozprawić na dobre, potrzebujemy opanowania i spokoju. Jak pozbyć się szerszenia z domu? Czy jego jad jest niebezpieczny dla człowieka? W czym pomogą nam ząbki czosnku? Odpowiedź znajdziesz w artykule.

--
  • seremine 29.05.19, 23:59
    Oczywiście, zawsze lepiej jest zapobiegać problemom, niż walczyć z ich skutkami, dlatego zwróćmy uwagę na stan domu. Najlepiej sprawdzić, czy na poddaszu nie ma żadnych szczelin, przez które szerszenie mogłyby wlecieć. W miarę możliwości zlikwidujmy wszelkie otwory oraz pęknięcia w ścianach. Dobrym pomysłem jest również wstawienie drobnej, metalowej siatki w przewodzie wentylacyjnym. Warto też zainstalować moskitiery, które skutecznie ochronią przed wszelkimi owadami i trzymać w okolicach okien rośliny, których szerszenie nie lubią, np. lawendę albo ząbki czosnku.

--
  • mala200333 03.06.19, 18:52
    Boje sie ich...

--
    Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque
    Jeżeli nap­rawdę nic nie można po­radzić, po co dop­ro­wadzać się do obłędu? ... Remarque

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.