Dodaj do ulubionych

Elżbieta Dmoch

14.08.19, 16:30
Szczyt jej popularności przypada na lata 70. Z pasji do muzyki Elżbieta Dmoch wraz z ukochanym Januszem Krukiem założyła zespół 2 plus 1. Ich koncerty odbywały się nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Niestety, wszystko skończyło się, gdy Kruk odszedł do innej kobiety. Dmoch przeżyła załamanie nerwowe. Po śmierci Kruka w 1992 roku było jeszcze gorzej, popadła w głęboką depresję. Zniknęła ze sceny, potem pojawiała się tam sporadycznie, ostatni raz widziano ją na niej w 2002 roku.

Mimo to fani artystki ciągle mieli nadzieję, że jeszcze usłyszą ją na żywo. Sama zainteresowana długo nie zabierała głosu na ten temat, zresztą w ogóle nie rozmawiała z mediami. Aż do tej pory! W rozmowie z "Faktem" ucięła wszelkie spekulacje i jasno oświadczyła, że na estradę już nie wróci.

"Czasem spotykam się z fanami i wiem, że by tego chcieli. Ale nie ma o tym mowy. Nigdy nie wrócę do śpiewania. To zamknięty rozdział. Straciłam miłość do muzyki i ludziom nic do tego" - powiedziała.

Żyje skromnie, z dla od błysku fleszy. Nie narzeka na swój los. "Jest dobrze, jak jest. Nie lubię się użalać" - podsumowuje.

Czytaj więcej na www.pomponik.pl/plotki/news-elzbieta-dmoch-przerywa-milczenie-nigdy-nie-wroce-do-spiewan,nId,3148622#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox


--
Lubię forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka