03.10.19, 04:23
Sok z cytryny
Sok z cytryny ma działanie antyseptyczne i zawiera kwas cytrynowy, który wysusza zmiany skórne i powoduje rozkład ich komórek. Zamocz wacik kosmetyczny w soku z połówki cytryny i nałóż go bezpośrednio na narośl. Zabieg możesz powtarzać do 3 razy dziennie do momentu, aż włókniak odpadnie. Pamiętaj, aby po nałożeniu soku, nie zmywać go.

--
Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque
Jeżeli nap­rawdę nic nie można po­radzić, po co dop­ro­wadzać się do obłędu? ... Remarque
Obserwuj wątek
    • mala200333 Re: Wlokniaki 03.10.19, 04:24

Sok ananasowy
      Sok ananasowy jest również bardzo dobrym sposobem na pozbycie się włókniaków. Nakładaj go na nie dwa razy dziennie przez 1 tydzień, a narośl wyblaknie. W tym przypadku również pamiętaj, aby nie zmywać soku po jego nałożeniu.

--
      Jeżeli nap­rawdę nic nie można po­radzić, po co dop­ro­wadzać się do obłędu? ... Remarque
    • mala200333 Re: Wlokniaki 03.10.19, 04:25

Czosnek
      Czosnek ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Rozgnieć świeży czosnek i nałóż go na zmianę na skórze. Następnie zmyj jego pozostałość. Po kilku dniach narośl odpadnie, pozostawiają gładką skórę

--
      • mala200333 Re: Wlokniaki 03.10.19, 04:26

Proszek do pieczenia
        Proszek do pieczenia zmieszaj z wodą i tak wykonaną pastę nakładaj na narośl. Możesz również zmieszać proszek do pieczenia z olejkiem rycynowym. Jest to jeden z lepszych sposobów na włókniaki i na pewno z łatwością sobie z nimi poradzi

--
        • mala200333 Re: Wlokniaki 03.10.19, 04:27
          Nasiona kozieradki
          Kozieradka zawiera bardzo silnie działające antyoksydanty. Namocz jej nasiona przez noc w wodzie, a następnie wypij ją rano przed śniadaniem. Nie spożywaj jej więcej niż 100 g lub pół szklanki dziennie.

--
          • mala200333 Re: Wlokniaki 03.10.19, 04:28
            Ziemniaki mają silne właściwości lecznicze, dlatego idealnie nadają się do domowego leczenia włókniaków. Przekrój jednego ziemniaka na pół i zawiń go bandażem w miejscu narośli. Powinna ona przybrać czarny kolor i odpaść w niedługim odstępie czasu.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka