Dodaj do ulubionych

Gangsterskie metody.

07.10.19, 18:43
Gangsterskie metody.

Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk ujawnił, że komisja śledcza ds. VAT sfałszowała protokół z jego zeznaniami. Chodzi o treść protokołu z 17 czerwca 2019 roku. Okazało się, że kierowana przez PiS komisja dopisała mu słowa, jakich nie powiedział.

Sprawa wyszła na jaw, gdy ludzie PiS podsunęli Tuskowi do podpisania protokół z tego przesłuchania. Wówczas okazało się, że co najmniej w kilkunastu miejscach wpisano coś, czego nie powiedział. Teraz ludzie PiS chce postawić byłego premiera przed Trybunałem Stanu.

--
Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque
Jeżeli nap­rawdę nic nie można po­radzić, po co dop­ro­wadzać się do obłędu? ... Remarque
Edytor zaawansowany
  • mala200333 07.10.19, 18:45
    Wojtek
    Gdy decydenci polityczni chcą aby sprawę rozmydlić i nie wyjaśnić to powołują komisję ludzi nie kompetentnych ale zadufanych w sobie a na przewodniczącego osobę bezwolną całkowicie podporządkowaną mocodawcą.Przykładem poseł Horała.Ten człowiek to zaprzeczenie samodzielnie myślącego człowieka operującego tylko i wyłącznie nakazanym przekazem dnia lub mówiący ogólnikami tworzącymi pomówienia,oszczerstwa i pospolite kłamstwą.W swych wypowiedziach jest bezczelny,chamowaty starający się zakrzyczeć rzeczywistość.

--
    Jeżeli nap­rawdę nic nie można po­radzić, po co dop­ro­wadzać się do obłędu? ... Remarque
  • mala200333 09.10.19, 05:17
    Aż wierzyć sie nie chce

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka