Dodaj do ulubionych

Nowa Zelandia. Ofiar śmiertelnych jest znacznie...

09.12.19, 16:48
Nowa Zelandia. Ofiar śmiertelnych jest znacznie więcej niż podejrzewano
W nocy z niedzieli na poniedziałek w Nowej Zelandii doszło do erupcji wulkanu. Jak podaje policja, liczba ofiar może być znacznie wyższa, niż dotychczas szacowano.

--
Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
Obserwuj wątek
    • seremine Re: Nowa Zelandia. Ofiar śmiertelnych jest znaczn 09.12.19, 16:48
      Nowa Zelandia. Ofiar śmiertelnych jest znacznie więcej niż podejrzewano
      W nocy z niedzieli na poniedziałek w Nowej Zelandii doszło do erupcji wulkanu. Jak podaje policja, liczba ofiar może być znacznie wyższa, niż dotychczas szacowano.

--
      • seremine Re: Nowa Zelandia. Ofiar śmiertelnych jest znaczn 09.12.19, 16:49
        Policja podejrzewa, że nie ma więcej osób, które przeżyły erupcję wulkanu w Nowej Zelandii. Dotychczas liczbę ofiar szacowano na 5 osób. Teraz okazuje się, że ich liczba może wzrosnąć nawet do ponad 20. Policja podaje, że nie zaobserwowano dotąd żadnych oznak życia. Przeszukiwanie wyspy przez ratowników jest obecnie zbyt niebezpieczne - nie ma pewności, czy znowu nie dojdzie do wybuchu.

--
        • seremine Re: Nowa Zelandia. Ofiar śmiertelnych jest znaczn 09.12.19, 16:49
          Na White Island znajdowało się 50 osób. Wśród nich byli zarówno Nowozelandczycy, jak i zagraniczni turyści. Ponadto tuż przed wybuchem kilka osób spacerowało po krawędzi wulkanu. Policja podaje, że uratowano 23 osoby. Reszta była w tym czasie na wyspie. Z oświadczenia, które wystosowała nowozelandzka policja, dowiadujemy się, że "zdaniem policji wszyscy, którzy byli przy życiu i zostali zabrani z wyspy, zostali uratowani podczas ewakuacji".

--
          • seremine Re: Nowa Zelandia. Ofiar śmiertelnych jest znaczn 09.12.19, 17:10
            Na White Island znajdowało się 50 osób. Wśród nich byli zarówno Nowozelandczycy, jak i zagraniczni turyści. Ponadto tuż przed wybuchem kilka osób spacerowało po krawędzi wulkanu. Policja podaje, że uratowano 23 osoby. Reszta była w tym czasie na wyspie. Z oświadczenia, które wystosowała nowozelandzka policja, dowiadujemy się, że "zdaniem policji wszyscy, którzy byli przy życiu i zostali zabrani z wyspy, zostali uratowani podczas ewakuacji".

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka