Dodaj do ulubionych

Tylko się nie łam! Lepszy humor zyskasz ....

13.01.20, 19:11
Tylko się nie łam!

Lepszy humor zyskasz też, jedząc kiszoną kapustę i kiszone ogórki. Są to bowiem naturalne probiotyki, które wspomagają florę jelitową, odpowiedzialną również za samopoczucie.

Czytaj więcej na www.styl.pl/zdrowie/news-gdy-poziom-hormonow-ulega-wahaniom,nId,4258913#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

--
Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
Obserwuj wątek
    • seremine Re: Tylko się nie łam! Lepszy humor zyskasz ... 13.01.20, 19:11
      Jeśli na stałe wprowadzisz kiszonki do menu, zmniejszysz ponadto ryzyko wystąpienia osteoporozy. To ważne, bo zagrożenie tą podstępną chorobą znacznie wzrasta, gdy dochodzi do spadku produkcji estrogenów.

Czytaj więcej na www.styl.pl/zdrowie/news-gdy-poziom-hormonow-ulega-wahaniom,nId,4258913#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

--
      • seremine Re: Tylko się nie łam! Lepszy humor zyskasz ... 13.01.20, 19:13
        Wraz z menopauzą zmniejsza się w organizmie ilość hormonu zwanego leptyną. To sprawia, że ośrodek głodu bierze górę nad ośrodkiem sytości, zaś obszar magazynowania tłuszczu "przesuwa się" z bioder i ud w okolice brzucha. Zwiększa to ryzyko zespołu metabolicznego, cukrzycy typu 2 i chorób serca. Dlatego trzeba stanąć do walki z nadmiarem tłuszczu: jedz około 200, a nawet 400 kalorii mniej niż do tej pory. I pij dużo wody - ona pobudza metabolizm!
        Tego unikaj jak ognia

Zmień swe żywieniowe przyzwyczajenia. Przy uderzeniach gorąca zmniejsz ilość kofeiny, alkoholu i mocnych przypraw w diecie, takich jak wszelkie ostre papryki oraz czosnek. Wyklucz lub przynajmniej ogranicz cukier, spróbuj go zastąpić stewią lub ksylitolem. Nie są też wskazane produkty typu fast food, czerwone mięso, konserwy i inne produkty bogate w sól.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka