https://forum.gazeta.pl pl Copyright © Agora SA All rights reserved. pt., 26 cze 2026 12:48:55 +0200 Gazeta.plhttps://www.gazeta.pl/img/w/l/gazeta.gifhttps://www.gazeta.pl 68 25 Gazeta.pl: Forum Pogaduszki https://forum.gazeta.pl/forum/w,669,85102584,180108257,Re_Maz_mnie_nie_pociaga_co_robic_.html Re: Mąz mnie nie pociaga-co robic???? "Czasem mysle,ze najlepiej było by mi sie wykastrowac i zyc bez<br> namietnosci..Potem nasuwa sie pomysl,o kochanku na boku..Sama nie<br> wiem co ma robic.Pomozcie mi.." <br> <br> a brałaś pod uwagę w ogóle to że wina może być po twojej stronie ?. Mam taką radę pobierz sobie takie tabletki na zwiększenie libido dla kobiet nazywają sie feminam libido i zobaczysz czy nadal nie będziesz odczuwać pociągu do swojego męża. Dlaczego to może zadziałać. Bo gdy masz niskie libido podniecają cię tylko ekstremalne sytuacje patrz - z innymi mężczyznami itp... Kobiety z wysokim libido odczuwają pociąg do swojego męża nawet po 20 latach wierności. Pomyśl o tym. Sytuacja jest podobna w przypadku mężczyzn uzależnionych od mocnej pornografii maja problemy z erekcja ze zwyczajna kobietą bo wymagania mają zbyt duże. weneckamaska https://forum.gazeta.pl/forum/w,669,85102584,180108257,Re_Maz_mnie_nie_pociaga_co_robic_.html Pogaduszki pt., 26 cze 2026 12:48:55 +0200