• (gość portalu) Zaloguj się
  • Na podany adres zostanie wysłany e-mail potwierdzający a następnie dalsze powiadomienia

  • Wysłany przez Ciebie post może pojawić się z opóźnieniem do kilku minut.

Odpowiadasz na:

Gość portalu: lena  napisał(a): 

> Przyjmuję doustną antykoncepcję.Zaniepokojona ciężkością w podbrzuszu oraz złym
>  samopoczuciem(mdłości, zgaga itd) udałam się do lekarza, który wykonał mi usg 
> transwaginalne. W obrazie przydatków struktura owalna bezechowa o wym [b]5cm x 
> 6,24 cm.[/b] Lekarz kazał czekać aż sama się wchłonie albo sobie pęknie. Powied
> ział też że jak nagle się źle poczuje to mam sobie jechać na SOR. Co dziwne 2 m
> iesiące temu miałam tylko małe mięśniaki, które miałam obserwować co jakiś czas
> , teraz jakby zniknęły a pojawiło się to.
> Moje pytanie, to tego się nie usuwa?leczy? cokolwiek? Siostra miała dużo mniejs
> ze zmiany( torbiele) które miała usunięte laparoskopowo... 

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się