• (gość portalu) Zaloguj się
  • Na podany adres zostanie wysłany e-mail potwierdzający a następnie dalsze powiadomienia

  • Wysłany przez Ciebie post może pojawić się z opóźnieniem do kilku minut.

Odpowiadasz na:

Gość portalu: tanias  napisał(a): 

> dzięki Magda :) ty jedyna mnie zrozumiałaś. My wydaliśmy ok 4 tys, ale 
> jechaliśmy 3 osoby dorosłe i dziecko, więc dzieliliśmy się kosztami na 3. 
> Obiady miałam zapasteryzowane i wiozłam z domu, wędliny, sery itd w lodówce 
> turystycznej, więc chociaż na to nie wydawalam. Byliśmy 2 razy na obiedzie, bo 
> w końcu też trzeba skosztować ich dań. 
> Tak nawiasem mówiąc nie wiem czy bardziej się nie oplaca jechać na 
> zorganizowane wczasy. Teraz nie za bardzo orientuje sie w cenach, ale w tamtym 
> roku interesowałam się tym trochę i były za 1500 na 10 dni w hotelu 3 
> gwiazdkowym. A ma sie ten plus, że nie trzeba sie o nic martwić, jedzie się na 
> gotowe, nie trzeba przygotowywac posiłków itd.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się