• (gość portalu) Zaloguj się
  • Na podany adres zostanie wysłany e-mail potwierdzający a następnie dalsze powiadomienia

  • Wysłany przez Ciebie post może pojawić się z opóźnieniem do kilku minut.

Odpowiadasz na:

Gość portalu: Ula  napisał(a): 

> Sorry, ale wytłumacz mi jak to robisz, że żyjesz jak królowa wydając 
> na "jedzonko" - jak to nazywasz - 100 zl??? Jesli to podzielimy przez 30 to 
> wychodzi 3,33 zl na dzień. Woda mineralna kosztuje 1 zł. Jogurt kosztuje 1,60. 
> Rozumiem, że można kupić sobie śniadanie za 3 zł ale żyć codziennie za 3,3 jak 
> królowa?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się