• (gość portalu) Zaloguj się
  • Na podany adres zostanie wysłany e-mail potwierdzający a następnie dalsze powiadomienia

  • Wysłany przez Ciebie post może pojawić się z opóźnieniem do kilku minut.

Odpowiadasz na:

Gość portalu: Richelieu*  napisał(a): 

> woda mineralna za złotówkę i jogurty to właśnie życie jak królowa. Za 1,8-2 
> jest kilogram porcji rosołowych, a na tym da się ugotować obiad dla 4 osób z 
> włoszczyzną za następną złotówkę. Jogurt jeszcze rozumiem, od czasu do czasu, 
> ale żywe kultiury bakterii to czysta zagrywka marketingowa. Zaś woda mineralna 
> to właśnie luksus. 
> śniadanie za 3 zł? wiesz ile śniadań schodzi w stołówkach? mało, bo co za 
> głupek wyda rzeczywiście 3 zł na śniadanie kiedy za 3 zł ma 20 małych bułek lub
>  
> kostkę masła lub 1,5 litra mleka lub 40 g nescafe lub kilogram pomidorów lub 10
>  
> dag najlepszej szynki ze sklepu z tradycyjną wędliną.
> 
> też widzę, kanapka 2 zł, a studenty głupie kupują, cola 3 zł a studenty kupują.
> Ja rozumiem, że ekstra okazja i że chipsy, że cola, ba, że wino drogie i wódka,
>  
> ale na codzień jada się codziennie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się