• (gość portalu) Zaloguj się
  • Na podany adres zostanie wysłany e-mail potwierdzający a następnie dalsze powiadomienia

  • Wysłany przez Ciebie post może pojawić się z opóźnieniem do kilku minut.

Odpowiadasz na:

Gość portalu: MONOFAGIUS  napisał(a): 

> A gdzie jest powiedziane, że regulamin masz dostać do ręki ? Z tego co
> zauważyłem to jest on na stronie uczelni. Klikasz w Strefa studenta i po
> otwarciu strony jak byk jest zarówno Regulamin studiów jak i standardy pisania
> pracy licencjackiej (www.edukacjabezgranic.pl/index.php?menu=70).
> 
> Zresztą zapis w regulaminie studiów jest kropka w kropkę taki sam jak w treść
> art. 190 ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. prawo o szkolnictwie wyższym. Zerknij n
> a
> art 190 ust. 1 pkt 3.
> 
> Jeżeli chodzi o zmiany w regulaminie to uczelnia ma prawo dostosowywać regulami
> n
> do potrzeb i wymagań (byleby zgodnych z ustawą) co roku.
> 
> I mam pytanko do Ciebie. Jak to jest, że nie znając regulaminu podejmujesz się
> czegoś o czym nie masz zielonego pojęcia ?
> W takim wypadku możesz mieć pretensje wyłącznie do siebie samej.
> 
> Co do pism o termin obrony to jak sama przyznajesz pisałaś takie. Pytanie
> natomiast brzmi czy oddałaś pracę dyplomową w obowiązującym terminie, bo termin
> oddania pracy to jedno, a termin obrony to zupełnie co innego.
> Czytając Twoja wypowiedź podejrzewam, że ani słowem nie wspomniałaś o wydłużeni
> u
> terminu oddawania pracy licencjackiej tylko pisałaś o termin jej obrony.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się