• (gość portalu) Zaloguj się
  • Na podany adres zostanie wysłany e-mail potwierdzający a następnie dalsze powiadomienia

  • Wysłany przez Ciebie post może pojawić się z opóźnieniem do kilku minut.

Odpowiadasz na:

Gość portalu: SHP  napisał: 

> woo-cash  napisał: 
> 
> > No tym razem, choć wqrza mnie w_c, to obiektywnie muszę stanąć w jego obro
> nie 
> 
> to napisał Mick:
> 
> > "Nie bardzo wiem jak się zachować jadąc przez pl. Powstańców Śląskich w 
> > stronę Parku Południowego. Ścieżka jest oznakowana poziomo i przecina Rond
> o 
> > wzdłuż 
> > przejścia dla pieszych. Kto ma pierwszeństwo? Z reguły muszę czekać , aż 
> > jakiś łaskawca się zatrzyma, bo ruch jest tam duży.
> > Może Wielki Czarodziej by się wypowiedział? Muszę przyznać, że jest dla mn
> ie 
> > autorytetem w tej dziedzinie"
> 
> WC odpowiedział:       
>        
> > (...)Czyli przejazd dla rowerzystów bez znaków nie jest przejazdem w myśl 
> KD.
> > 2. Art.33.4. Na przejeździe dla rowerzystów, kierującemu rowerem zabrania 
> się:
> > 1) wjeżdżania bezpośrednio przed jadący pojazd,
> > (...) Najlepiej schodzić z roweru i go pchać, bo wtedy stajesz się pieszym
>  i 
> > masz na pasach pierwszeństwo
> 
> Mnie zaciekawiło to ostatnie zdanie. Podejrzewam, że WC chodziło o to, że 
> przejazd musi być oznakowany znakami pionowymi, i "byle kreski" na jezdni 
> niczego nie mówią. Ale dam mu szansę, niech się broni :)
> 
> POzdro
> Tomek
>       

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się