273 wyników w czasie 1 402 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

pytanie ukraińskiego nacjonalisty i odpowiedź (początek wątku)

www.kresy.pl/wydarzenia,ukraina?zobacz/prof-nicieja-nie-mozemy-zamknac-polski-w-pudelku-dzisiejszych-granic-video Biedaki,nie są w st

Re: Idiotów profesorów jest ci u nas dostatek

Odnoszę wrażenie,ze problemy masz ty.Umiejętność rozumienia u ludzi myslących to sprawa wiedzy i inteligencji z nie bozi jak w twoim przypadku. Najwieksze zawirowanie psychiczne z jakim sie spotkałem to folder o Lwowie,który zdaniem potoków Bandery był staroukraińskim miastem(podobnie jak Kraków) zb

Re: Lider PiS - M. Kuchciński: Historia

Kuchciński popiera banderowców i to jest powód dyskwalifikacji moralnej.ukraińscy nacjonaliści nie powinni zasiadać w polskim sejmie. -- Paranoja i Schizofrenia krąży po Polsce

mordercy wrócą na miejsce zbrodni? (początek wątku)

www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/ukraina-deputowany-bloku-poroszenki-chce-sprowadzenia-prochow-bandery-do-kraju

Re: mordercy wrócą na miejsce zbrodni?

żadna głupota polskich władz w sprawie Ukrainy mnie nie zdziwi. -- Paranoja i Schizofrenia siłą przewodnią motłochu.

Kukiz o Ukrainie

"Kandydat na prezydenta: Kiedyś pomagałem Ukrainie, natomiast przeszła mi chęć pomocy Opublikowano: Czwartek, 30 kwietnia 2015 Kandydat na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej wyjaśnił w programie "Polityka przy kawie" TVP1, dlaczego nie zamierza już pomagać Ukrainie. Ubiegający się o najwyższy u

Re: Kukiz o Ukrainie

precież on to robi specjalnie.to banderowski sposób na zakłócenie wszelkich dyskusji na temat ukraińskiego nacjonalizmu i zbrodni ludobójtwa. -- Paranoja i Schizofrenia siłą przewodnią motłochu.

Re: propozycja zmiany nazwy ronda

smorgoński?raczej podła gnida. -- Paranoja i Schizofrenia siłą przewodnią motłochu.

Re: propozycja zmiany nazwy ronda

ten wpis cię dyskwalifikuje jako człowieka. apeluję do uczestników tego forum o bojkot matigrypl. -- Paranoja i Schizofrenia siłą przewodnią motłochu.

Re: Duda: Przedsmak IV RP

to nie jest wrażenie.to jest fakt. -- Paranoja i Schizofrenia siłą przewodnią motłochu.

Re: Duda: Przedsmak IV RP

to nieustanny krętacz.najpierw doprowadził do ułaskawienia kryminalisty a potem przypilnował żeby zniknęły wszystkie dokumenty w tej sprawie.wspierał mafię SKOKową i przedłużał agonię tej firmy umozliwiając złodziejom kradzież kolejnych milionów.od kilku miesięcy nie pokazał się w robocie ale forsę

Re: Zapałiwśkij w nowej roli?

a tolerowanie ukraińskiego nacjonalizmu,zakłamania i gloryfikowanie ludobójców sku...syństwem nie jest? -- Paranoja i Schizofrenia krąży po Polsce

Re: Zapałiwśkij w nowej roli?

mnie osobiście państwo ukraińskie wisi obojetnie.podobnie jak rosyjskie.niech się wyrzynają jak nadłużej.nie mam zamiaru uczyć Ukraińców historii.niech się uczą sami. -- Paranoja i Schizofrenia krąży po Polsce

Re: cd. będzie wojna ?

już nam raz Petlura pomagał.starczy. -- Paranoja i Schizofrenia krąży po Polsce

Re: cd. będzie wojna ?

Nie martw się o nasze wojny.Martw się o swoja Ukrainę. -- Paranoja i Schizofrenia krąży po Polsce

Re: biskupi mają rację?

nie mają racji w tej kwestii i w pozostałych też nie mają.polscy biskupi reprezentują kościół obłudy i zakłamania. -- Paranoja i Schizofrenia krąży po Polsce

Re: na Podkarpacie wraca prawo

ja bym powiedział,ze na dzisiejszej Ukrainie nie tylko polskie upamiętnienia(co to za słowo-upamienienia) są nielegalne ale cała Polska jest nielegalna.Przemyśl i Kraków to staroukraińskie miata a głupota banderowców i upowców niesmiertelna. -- Paranoja i Schizofrenia krąży po Polsce

na Podkarpacie wraca prawo (początek wątku)

w.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/podkarpacie-skutko-tablice-na-pomniku-upa-foto inicjatorom i wykonawcom przywracania normalności i prawa obowiązującego w Polsce wielkie dzięki. teraz pora na następne "upamiętnienia" upowskich bandytów. -- Paranoja i Schizofrenia krąży po Polsce

1 2 3 4 5 6