14 133 wyników w czasie 4 465 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: ...dla kogo są pogrzeby...

Umarlemu kadzidlo.... -- "Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (JULIAN TUWIM)

Re: Tylko Krzyz Kawalerski

Fige... -- "Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (JULIAN TUWIM)

Krzyz Kawalerski... (początek wątku)

Tylko Krzyz Kawalerski (84 r.)mial Oleksy.Wstyd! -- "Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (JULIAN TUWIM)

Re: Kolejna samowolka!

Komuno,wracaj,bo tu żyć się teraz nie da !!!! -- "Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (JULIAN TUWIM)

Cała prawda

Zacytowalam,bo to jest sama prawda,szybkm krokiem cofamy sie do praktyk sredniowiecza. Zebysmy dla pocieszenia mieli wybitnych malarzy... -- "Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (JULIAN TUWIM)

Re: Sylwester...

Do więzienia nie do władzy,Wipler -- "Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (JULIAN TUWIM)

Re: Sylwester...

To jest kur....zamach na rząd!!!!!!!!!!! -- "Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (JULIAN TUWIM)

Re: Konrad Rękas wiecznie żywy

Nie wyrazalam wlasnego zdania,a tylko cytowalam. -- "Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (JULIAN TUWIM)

Re: Konrad Rękas wiecznie żywy

Zapomniany... -- "Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (JULIAN TUWIM)

Bardzo ciekawe! (początek wątku)

400 uzbrojonych najemników z prywatnej amerykańskiej firmy ochroniarskiej Academi walczy na Ukrainie po stronie ukraińskiej armii i policji - podał w swoim niedzielnym wydaniu niemiecki dziennik "Bild", powołując się na źródła w wywiadzie zagranicznym BND. Jak pisze "Bild am Sonntag", Amerykani

Re: Rozpacz na forum

11 zl rubel -- "Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (JULIAN TUWIM)

Re: Vladimir, Vladimir ..

-- Gdzie tu dowcip? "Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (JULIAN TUWIM)

Re: do wykasowania...

Nie rozumiesz mnie. -- "Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (JULIAN TUWIM)

Z Obserwatora Politycznego

Niech nasi Ukraińscy przyjaciele najpierw może rozliczą się ze swoją historią, a dopiero potem pomyślą o aplikacji do Zachodu? Ten dzielny Naród musi zdać sobie z tego sprawę, że pan Bandera i ska nie byli osobami jednoznacznymi, a maszerowanie po Lwowie wieczorem w kolejne rocznice utworzenia S

Re: Dziw nad dziwy

Leniuchowalam,ciesze sie,ze mnie pamietacie. -- "Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (JULIAN TUWIM)

Dziw nad dziwy (początek wątku)

Kiedys płakalismy,ze Rosja nam mięso zabiera,teraz placzemy,że nakłada embargo i nie chce kupowac.Ale sie porobilo! -- "Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (JULIAN TUWIM)

1 2 3 4 5 6