2 427 wyników w czasie 4 122 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Chodorkowski leci samolotem do Niemiec

eva15 napisała: > Otóż to. Dzięki Chodorkowskiemu USA dostałyby do łap Syberię. Wystarczy, że dos > tały kiedyś Alaskę. Basta! Nie dostały tylko kupiły. Zupełnie tak samo jak się kupuje kg. kiełbasy w sklepie.

Re: Chodorkowski leci samolotem do Niemiec

marko125 napisał: > > Tak wiedzą, ale ci obecni namaszczeni przez Putina i lojalni wobec niego > też kr > > adną i wcale nie mniej? Też pójdą siedzieć? > > Pewnie i kradną ale niechcą sprzedać bogactw naturalnych Rosji Zachodowi z tą d > robną róznicą.

Re: Daj pokoj, Amigo

j-k napisał: > przyjacielameryki napisał: > > > Użyłem wyjątkowo subtelnych i delikatnych określeń, żeby zbliżyć się do p > różni > > jaką reprezentujesz i do wyjątkowego chamstwa którym zalewasz FŚ . > > > Daj pokoj Amigo, czerwone

Re: Fekalia - to powazna sprawa...

szczery.usmiech.grabarza napisał: > Johnny-obsrane-kalesony, tak dalej byc nie moze! > Twoj ukochany przyjaciel kundel-ameryki-syn-kacapa zaczal na forum rozmawiac sa > m z soba piszac nastepujace slowa (cytuje): > > "Boże, ale smród. A tak dobrze mi się dzień zapowiada

Re: kolejny raz udowdoniles ze jestes imbecylem,

brat_ramzesa napisał: > Do tego zwyklym prostaczkiem > Czyli Solaris Ruskim z łachy eksportuje ? No prosze biedyaki poumieraja z glodu > jak z najjasniejszej autobussow nie wezma ? > Powiedz mi czemu nie mamy z twoimi okupantami tak takiej wymiany handlowej czlo > wiecz

Re: To swietnie wlasnie

brat_ramzesa napisał: > A Solaris tez sie przymierza na Rosje, to pokazuje potencjal Solaris już eksportuje od dawna na potęgę do państw UE, więc chyba pora na eksport do III Świata.

Re: Ułaskawienie Chodorkowskiego: o co tu chodzi?

O co chodzi? O propagandę i o nic więcej. Olimpiada w Soczi coraz bliżej, więc na gwałt potrzebny jest dobry wizerunek. Putin jak afrykański król, daje wolność ale i ją zabiera, . . . . kiedy mu się zachce. Rosja powinna stać się przywódcą III Świata. Tylko nie wiadomo, czy Wybrzeże Kości Słoni

Re: Sprawa Litwinenki zdechla ostateczne

5magna napisał(a): > Jack Daniels to bourbon... > > www.google.com/search

Re: Sprawa Litwinenki zdechla ostateczne

5magna napisał(a): > Jasio dostarcza dobra whiskey. Zamow u niego...... Ja tylko alkoholową, szkocka lub irlandzka no i amerykańska(Jack Daniels).

Re: Czytaj i płacz.

kylax1 napisał: > Dane dot. Moskwy i Pitera mam od romrusa, a dane dot. Warszawy, Wiednia i Berli > na z OECD: > > dx.doi.org/10.1787/888932440090 > Ale w tym rankingu OECD Warszaw

Re: Nawiasem

romrus napisał: > > Tu masz dokladny dane w/g regionow. > > href=" Cz, 19-12-2013 Forum: Świat Wątek: Re: Nawiasem Autor: przyjacielameryki

Re: wojtus-banderowiec, co tam sie dzieje na Ukra

szczery.usmiech.grabarza napisał: > Co tam na Majdanie? > Ksiezniczka Julia juz na wolnosci? > Bojcy uze idut zariezac Janukowicza? A co tam w klozecie? No tak, potworny smród. Ale to tylko bolszewicy tak śmierdzą. A fuj! Tylko utylizacja!

Re: wojciech-numerant zaryczy sie na smierc... :)

szczery.usmiech.grabarza napisał: > Kijow to nie Warszawa i temparatury o tej porze roku nie pozwlaja na biwakownie > . > > Z tego wiec powodu wojtus, pajaca forum numer 2 (palme pierwszenstwa wciaz dzie > rzy "kundel-ameryki-syn-kacapa") raczyl zamknac swojego ryja. A

Re: Podstawowa roznica kulturowa.

Dokładnie tak. Polska pomimo faktycznej anarchii zawsze kulturowo była mocno zakorzeniona w kulturze zachodu. Najlepszym na to dowodem jest bardzo szybkie silne zakorzenienie się w Polsce idei i myśli humanizmu, już w XV w. Na uczelnie zachodnie(Padwa, Bolonia, Paryż, Strasburg, . . ) wyjeżdżało du

Re: 25 mld baksow.

Przyjemnie się patrzy jak jeden chuligan roluje drugiego. Ale, że Putin okaże się takim frajerem to nie przypuszczałem. No fakt, tonący chwyta się brzytwy. Ukraina i tak w końcu podpisze umowę stowarzyszeniową z UE bo tu jest przyszłość, cywilizacja i rozwój. I żadne szantaże, kupczenie czy rozstawi

Re: Soczi - afront Obamy wobec Putina

wojciech.2345 napisał: > Stany Zjednoczone wysyłają na olimpiadę w Soczi delegację bez przedstawicieli r > ządu. Amerykańskie media podkreślają, że w jej skład wchodzą osoby nieukrywając > e swej orientacji homoseksualnej. > > Śr, 18-12-2013 Forum: Świat Wątek: Re: Soczi - afront Obamy wobec Putina Autor: przyjacielameryki

1 2 3 4 5 6