129 wyników w czasie 1 026 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Bystrzaki potwierdzają w całości moją teorię.

Eva, twoje wypociny naprawdę są kiepskiej jakości i są nie skuteczne. Za co Ci płacą? Rosja naprawdę zbankrutuje mając takich fachowców!!!!.Sprawa jest banalnie prosta - Polska musi mieć silną i nowoczesną armię i będzie ją miała, już ją buduje właśnie w sojuszu z USA.Dlaczego? Ano dlatego że mam

Re: Ktoś ten bełkot dla wtórnych analfabetów trak

Hubert ta twoja nienawiść wynika z zazdrości rozumiesz? Tak to już jest biedaku. Nie możesz znieść że Polonia w USA jest liczna i że mamy z USA przez to min. bardo ścisłe więzy.A czy ty wiesz, że wielu obywateli USA bez korzeni polskich osiedliło się w Polsce i chwalą sobie? Jak myślisz dlaczego?

Re: Oczy inwestorow spogladaja najpierw za Atlant

I to są konkretne fakty.Oczywiście jest kryzys finansowy w USA ale to nie zmienia istoty sprawy - USA to najpotężniejsza gospodarka i państwo na świecie. My Polacy życzymy USA jak najlepiej i wierzymy, że Amerykanie tak jak zawsze poradzą sobie. Niech się może odezwą z tymi swoimi bezmyślnymi wyp

Re: i slusznie - trzeba dobic hameryke

Mars, przenieś się do innej galaktyki. W tej gdzie obecnie żyjesz nie ma miejsca dla takich obłąkańców.

Re: rosyjska Flota Czarnomorska przenosi sie do H

Czyżby Kuba wyspecjalizowała się w złomowaniu nieużytecznych wraków???

Re: G*wniany taki imperializm. Mogliby się uczyć

W demokracji duży potrafi kolegować się z małym. Nie wiedziałeś???

Re: G*wniany taki imperializm. Mogliby się uczyć

Baranem to jesteś ty. Jeszcze tego nie zauważyłeś? Przecież to widać po twoich postach, No Hubert spójrz w lustro. . . . . . i co zobaczyłeś? No widzisz, a nie mówiłem!!!

Re: Europe czeka ubostwo?

Jeżeli Europę czeka ubóstwo to Rosję czeka nędza i kolejna rewolucja. Oj znowu szefostwo będzie dyndać. Powodzenia!!!

Re: Niemcy chca wiedziec dlaczego?

To jedna sprawa i nikt nie kwestionuje odpowiedzialności Niemiec z tragiczne skutki II w. ś. Jednak rozstrzeliwanie niewinnych cywilów zawsze jest przestępstwem i trzeba to wyjaśniać. Tu chyba chodzi o rozstrzelanie 1000 cywilów przez Armię Radziecką pod Poczdamem w 1945 r.? Niemcy mają absolutną

Re: Wiemy, ze macie ciezko

Jedziemy głównie do USA i głównie do części zachodniej(Parki Narodowe -Yelostone itp.)ale od Nowego Jorku przez Niagarę i chcemy zajrzeć do Kanady( po drodze)

Re: Wiemy, ze macie ciezko

Hubert, muszę kończyć. Mimo wszystko a także mimo różnych zdań w różnych kwestiach pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Re: Ropa spada powoli

Już spadła poniżej 50 dol.Ciekawe kiedy dojdzie do 10.

Re: Ropa spada powoli

Ważne że systematycznie!

Re: Ciężko pobity rozsyjski dziennikarz walczy o

To Ty nie wiesz że w USA jest demokracja i to już od ponad 200 lat?. Twoje wykształcenie to chyba podstawówka skończona zaocznie!!!

Re: Ciężko pobity rozsyjski dziennikarz walczy o

Wyjątkowo żle dobrane porównanie. Ten rosyjski dziennikarz został pobity z powodów POLITYCZNYCH, rozumiesz?. Podobne rzeczy dzieją się w Somali, Kongu, Czadzie itp.

Kryzys w Rosji (początek wątku)

Rosyjski rynek giełdowy zawalił się od sierpnia o 70%, Lukoil liczył, że baryłka ropy będzie kosztować 150 dol. Kosztuje mniej niż 70 dol.(już mniej niż 50 dol.), kapitalizacja Gazpromu spadła ze 120 mld. do 80 mld. dol., Państwo przeznaczyło już 50 mld. dol. na ratowanie banków i wzmocnienie rub

Re: zapomniana rzeczywistosc

W Rosji zakazano używania słowa "kryzys". Ciekawe czym władze wytłumaczą masowe zwalnianie pracowników z bankrutujących firm? Ciekawe jak zareagują zwalniani pracownicy mieszkający i pracujący w kraju ponoć dostatnim??????

1 2 3 4 5 6